• Ludovic IX
    5.1k
    molim te. učinit ćes nam uslugu
  • Mayo
    81
    Nisam za Mamića, ali...
    Nisam za Modrića, ali...
  • Jaro
    5.4k
    a zapravo za inat vama nisam za, ali necu...
    I da, Modric nije uzeo milju, uzeo je 10,5 milja nelegalno iz dinama...
  • Ludovic IX
    5.1k
    ako si za mamića, onda nisi normalan.

    ako ti izjednacavas mamićev kriminal sa modrićevim djelom, isto nisi normalan.

    hrpa licemjera ovdje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja znam na kojoj sam strani bio još 2003-e, kad sam jebo mater mamiću ispred lože.. a ti se jebi sa ovim nametanjem..
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus da, ide mi jer svi neki vjernici, branitelji crkve ali kad treba radit gluposti, prvi su... a onda se jednom modriću koji je dinamu ako ništa priskrbio svojim transferom 10 milja eura, uzima ova glupost koju je napravio za krimen koji je po vam neoprostiv. napravio je loše ali ako je to toliko loš da ga vi ne zelite u dinamu više, onda stvarno...Ludovic IX

    Pa velim, tu 'glupost' kako ju ti nazivaš i sitnicu (10 milja za koje je on mislio da mu ionako pripada) je napravio i Glava, samo u puno većoj mjeri.
    Znači Glava je radio kriminalne radnje u kojima mu je Modrić pomagao. Ti bi rado vidio Modrića u klubu, a Glavu ne?
    Dobro si poentirao s licemjerjem.
  • Sad opet
    191
    Pitanje je dal' je Dinamo dao Modriću više nego je on "dao" Dinamu ( ti kažeš 10 mil) . Gdje bi bio da ga Dinamo nije uzeo ( inače Hajduk i još neki su ga odbili)? Dal' bi sad možda vozio Glovo? Nemoguće je znati. Ja bi osobno slavio svaki gol u Dinamu ( da dođe) ,svaki naslov i asist. Ali jednako tako mu nemogu zaboraviti ( sto on lako može zaboraviti ) lopovluk s zločincem. Nek' vrati pare, igra za euro, nešto,... Ali on Dinamo ni ne spominje, tako da sva priča pada u vodu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja u crkvu nejdem ali kazu da se na kraju važu djela pa kud prevagne. Ja vjerujem da je i prema nama modrićeva vaga okrenuta na pozitivno., što god ti mislio..

    mamićeva vaga ni prema nama a ni prema bogu neće imat jednu pozitivnu stvar.
  • nemapredaje
    1.9k
    Na ovu temu ću reći samo dvije svima dobro poznate uzrečice:

    "Tko je bez grijeha nek' baci kamen prvi"

    i

    "Prilika čini lopova"
  • Mihaljević
    7.9k
    Gospodine Zajec, poslušajte pametne ljude sa foruma i nemojte dovesti najboljeg veznog igrača na svijetu , osvajača zlatne lopte i igrača koji sa 39g igra kao da ima 23, igrača sa kojem bi se prošetali u HNL-u i Europi.
    GJL673uXMAE5HdF?format=jpg&name=medium
  • Ludovic IX
    5.1k
    mi pola toga neznamo. tko zna koliko igrača koji su i sad u dinamu na crno vraća dio plaće mamiću. ne priča se o tome pa ne postoji. to ako ovaj mimo dinama daje mamiću ne oslobadja ga od krivnje jer je taj isti mamić dao iz dinama te novce. to što je sve cisto na papiru, ne znači da je cisto moralno.

    ademiju se kliče i viče, dizale koreografije a tko zna što on još uvijek ima sa mamićem. nadam se ništa ali je previše lijepo o njima pričao
  • Eduardo
    17.2k
    hrpa licemjera ovdje.Ludovic IX

    Svi smo pomalo licemjeri u životu na jedan ili drugi način. To je jedina istina.
  • Dudu9
    421
    Pa Španjolska država je takve stvari pametno odradila, jednostavno nisi platio porez itd, plati i ne ideš u zatvor mnogo primjera Ronaldo Messi Modrić itd, tako se moglo i kod nas dokaže se uzimanje nepripadajućih primanja plati kaznu državi i miran si, tako su mogli i sa Modrićem
  • Papastrumf
    9.3k
    Teška tema. Ne može se ovome pristupiti bez pravog konteksta. Također, ne može se nikako izjednačavati Mamićeva i Modrićeva krivica.
    Lako je nama sada docirati s visoka, ali trebas se postaviti na mjesto nekog dečkića iz siromašne obitelji ratnih izbjeglica. Potpisuješ ugovor života i netko ti ovo uvali. Realno, možemo se praviti svecima ali 90% ljudi bi to isto napravilo.
    Ne kažem da nije kriv, niti slučajno, ali život nije crno bijel. Ja prije 10 godina sam imao mišljenje kao i @Jaro, a ja danas sam bliže mišljenju @Ludovic IX što se tiče ove teme.
  • Mayo
    81

    Pročitaj još jednom, ovaj put sporije.
    Ako ne kužiš, ja ti ne mogu pomoći.
    Osim da otvoriš bar jedno oko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.