• javolimtebejako
    615
    Zagovaraju transparentnost, a taje tko je napao suca!? Na Poljudu sve znaju, samo se prave ludi

    "Još nije službeno objavljeno tko je ta misteriozna žena koja je imala toliko drskosti i bezobrazluka da u poluvremenu utakmice Hajduka i Lokomotive fizički napadne suca Igora Pajača. Navodno ga je udarila u grudi, otela mu sprej za označavanje propisane udaljenosti prigodom slobodnih udaraca, tresnula ga o pod…

    Logično je da Pajač ne zna je li to bila neka kuharica, čistačica, blagajnica ili možda nogometašica, pa i hostesa u službi Hajduka, ali je sigurno da su na Poljudu svjesni, da znaju njezin identitet, ali šute, prave se ludi.

    Kao u ono daleko, bivše vrijeme s kraja devedesetih godina prošlog stoljeća kada je sudac Srećković u ondašnjem Titogradu poslije utakmice Budućnost - Hajduk pretučen u tunelu, i to tako da mu je izbijen bubreg. Međutim, dični crnogorski domaćini negirali su incident i nisu dali otkriti identitet napadača.

    Što se tiče Hajduka, izgleda da je napad izvela, zamislite samo, klupska nutricionistica, pa je pitanje tko će platiti novčanu globu i tko će ispaštati zbog kazne, ali najvažnije je hoće li dotična opstati u organima Hajduka ili će - što svakako zaslužuje - dobiti šup-kartu s Poljuda."
  • striko
    1.1k
    Zdrava prehrana ostavila psihičke posljedice.
  • Marcinko
    265
    2022-08-30-13-17-187-.jpg Dragana Olujić, nutricionistica i buduća dobitnica hajdučkog srca
  • Petar86
    572
    Sto bi bilo da musko ovako gurne zensku sutkinju, unatoc ravnopravnosti. U tom slucaju nebi isla samo novcana kazna, nego izgon iz nogometa i uvjetna 2 godine vjerujem. Ova vjv nece dobiti nista
  • Sajla
    3.2k
    Kaj piše ovaj novinar, Budućnost - Hajduk s kraja 90ih? Kaj su oni s njima igrali prijateljske poslije rata? Mislim, imalo bi smisla pošto će svoju dicu slat na faks u Podgoricu :wink:
  • javolimtebejako
    615
    koliko vidim, taj incident je bio 84-e, ali igrali su i 2007-e prijateljsku

    Edit: 2007. su bile kvalifikacije za europu, moj bed
  • Eduardo
    17.2k
    2007. su igrali Kup UEFA s njima ne prijateljsku.
  • javolimtebejako
    615
    jeje, ispravio sam se odmah :smile:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Nogometni klub Slaven Belupo planira izdvojiti otprilike 200.000 eura za novi travnjak na koprivničkom stadionu, a još u klubu čekaju odluku o gradnji dodatnih tribina, potvrdio je danas direktor kluba iz Koprivnice nakon ogromnih kritika na stanje travnjaka na Stadionu Ivan Kušek Apaš.
  • DrawTube
    2.8k
    Ako je ovom vjerovati onda je 1 od 4 oranice ješena

    Ostaju Kranjča , Drosina i Radnik

    Ali s obzirom na to da je gradonačelnik Pule tovar koji je u otvorenoj svađi s klubom i ne dopušta Istri ni da o svom trošku rješi travnjak, a gradonačelnik Gorice šerif kojeg boli briga, izgledna mi je samo Kranjča ali tek kad se mi preselimo na nju
  • SjevernaStrana
    639
    gradonačelnik Gorice šerif kojeg boli brigaDrawTube

    Koliko mi je poznato majstor već nekoliko godina "ne uspijeva" osigurati sredstva za pripremne radove za što je zadužen grad, a teren bi radio HNS jer Gorica je jedini preostali stadion kojem HNS nije napravio hibrid tijekom Uefinog HatTrick programa kad su ga radili svima...
  • Mlađi referent
    10.3k
    Zanimljiva, vrlo zanimljiva analiza CIES-a

    Zanima me po kojoj je ovo metodologiji…

  • Keyser Soze
    8k
    Poljud rasprodan za derbi u subotu, srijeda isto pred rasprodajom.
  • SjevernaStrana
    639
    Istraživanje provodili Bulat i Špikić
  • Krizy
    35.1k
    HNS će na račun Sieberta i njegovih pomoćnika isplatiti 12.000 eura. Glavni sudac dobit će 6 tisuća eura, a svaki od dva pomoćnika po 3 tisuće eura. Iznos će biti i veći jer naknade moraju dobiti četvrti sudac, ali i VAR suci. Bit će ovo rekordni derbi po izdavanjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.