• Mr Anderson
    5.4k
    To nije dobra vijest ako je točna.
  • Jurki
    8.6k
    pise na TM da je Tomic prije 2 mjeseca preuzeo neki tam nk pijesak iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.. tak da mi to nema logike.
  • SjevernaStrana
    673
    U bukovcevoj grupi najavili gorana tomica kao novog trenera tovarije
    Sutra predstavljanje
    bbb medimurje

    To uopće nitko nije napisao osim da su bili na sastanku sa Tomićem
  • don
    1.7k
    koja je to grupa?
  • Captain America
    13.7k
    koja je to grupa?don

    Doli udruga Naš Hajduk.

    Spominju Režića i Tomića kao kandidate, ali ništa nije dogovoreno.
  • Zagi
    5k
    Gdje nam je sada onaj koji je tumačio kako Karoglan ima dobre rezultate?
  • Eduardo
    17.5k
    Osijek jedini konstantan :smile:

  • Noel
    4k
    Čabraja ima na stolu ponudu Hajduka. Po informacijama koje njegovi "prijatelji" eminentni novinari pričaju po kafićima nije sklon toj opciji.
  • E46
    152
    On bi bio trener tamo jedino da raskinu sa bogom baluna, i naravno njegovim intenzitetom treninga bi jedno 3 igraca hajduka imala pucanje ligamenata koljena itd
  • Jurki
    8.6k
    Čabraja bi bil lud da vodi bilokoji klub osim Lokse.
  • The Undertaker
    4k
    Čabraja bi bio lud da ne uzme Hajduk ako može, jasno, uz puno veću plaću nego je sada ima i barem dvije godine ugovora.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Treba malo ohladit od Cabraje. Vrhunac igracke karijere NK Zagreb, a trenerske Loksa. Inozemno iskustvo 0.

    Covjek naucio trenerski funkcionirat bez ikakvog pritiska, pitaj Boga kak bi to izgledalo pod pritiskom... mozda bi se pogubio sav. Ima mladu poletnu momcad koja grize protiv velike cetvorke i koja je zeljnja dokazivanja, ne trebas bit tu tko zna kakav trenerski mag.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ma dobar je trener Čabraja, samo ne znam kako bi se snašao u ekipi koja ima imperativ borbu za naslov i gdje bi ga umjesto mladih igrača željnih dokazivanja dočekala hrpa iskusnih profesionalaca i samozvanih zvijezda i zvjezdica.
  • Petar86
    582
    ovaj opis me podsjeca na nekoga nama poznatog :brow:
  • austrijanac
    2.7k
    Čabraja ima na stolu ponudu Hajduka. Po informacijama koje njegovi "prijatelji" eminentni novinari pričaju po kafićima nije sklon toj opciji.Noel

    Kaže za Sportske:
    Gledajte, ne bih o tome želio previše govoriti jer Dinamo ima trenera i u igri je za trofeje na dva kolosijeka. A tko zna što će biti jednoga dana, možda dobijem i otkaz na Kajzerici jer uvijek dođe do zasićenja i rezultatske krize. Međutim, naravno da bi mi to bio životni i trenerski iskorak, Dinamo je veliki, veliki klub! No, sad sam fokusiran isključivo na Lokomotivu, želimo uspješno okončati ovu sezonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.