• by-tor
    65

    Ne bih htio udarati negativu, ali srce me zaboli kad se podsjetim kaj smo imali i na kakve smo niske grane pali nakon samo tri godine.
    Ne možemo ništa drugo nego nadati se boljim vremenima počevši od današnje sjednice.
  • nemapredaje
    1.9k


    Da vidimo kako će im se sada tolerirati divljanje i pretjerana agresija
  • Juznjak
    3k

    Treba isto smirit s ovim komentarima. Imamo i mi igrače koji divljaju i nemaju nimalo samokontrole.
  • nemapredaje
    1.9k


    Da imamo, ali prva odlika derbija, posebno u Splitu, je njihova prekomjerna agresija.
  • Dudu9
    430
    Po meni dobro da sudac neće tolerirati ispade i provokacije jer toga će sigurno bit kad bi nas sudac sudio, jednostavno Hajduku to odgovara kad rezultat nije povoljan ide pritisak na sudca
  • by-tor
    65
    Kad je već izostao konkretni odgovor HNS-a (čitaj: sankcije Hajduku) na sranja koja ovi dole rade, ovo im je barem po(r)uka da nek paze kaj žele, inače će im se to i ostvariti
  • Facke
    2k
    Daniel Siebert je male male na udaru kritika v Bundeslige.
    Jeden od losijih sudeca. Od sih sudaca na svetu bas on mora suditi....
  • NORTE
    9.1k
    Daniel Siebert je male male na udaru kritika v Bundeslige.
    Jeden od losijih sudeca. Od sih sudaca na svetu bas on mora suditi....
    Facke
    Facke si ponorel?
    Si počel kak tovari kmečāti.
    Navek sam mislil da trolaš sim, jer to nemre biti normalen način za pripovedanje pri zoni.
  • Facke
    2k


    A nis ja ne kmecim. Same velim. Gledim pune Bundeslige i znam kak sudi. Nadam se da bu derbi dobre sudil. Zna zgubiti kontrolu pa kartone deli ko blesav.
  • Jaro
    5.5k
    1 od 4 svabe na elitnoj listi...
  • ZGWest
    542
    Bolje dijeliti kartone kao blesav, nego kao zadnji derbi da se jedva podjeli ijedan. A neki tovari su vec do 20te min zasluzili kartone.
  • ShanKu
    349
    Ristovski bu moral pazit na svoje prigovore sucu, bezveze žuti karton i strah od drugog žutog...
    jedan derbi mora Pire igrat od prve minute!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Daniel Siebert je strog sudac koji je alergičan na prigovore od strane igrača i Klupe, inače zna donijet kontroverzne odluke međutim kaj je tu je, barem je neutralan
  • Petar86
    580
    Drugi sudac, druga prica. Nisu ni oni majmuni da ne znaju u sto je igra, tako da ocekujem mir Livaje, Šarlije, Sahitija ali i nasih Rile i Mišića npr.
  • Iskrenjak
    99

    Ali - kad jesu, majmuni su.
    Unatoč nekolicini nervoznijih igrača, naša momčad je i dalje gospodska u srži, iskusnija i školovanija kao nogometaši. Nekad i mene raživciraju pre naivnim i poštenim pristupom.
    Dok ovi doli - pa mladje selekcije im se zovu “tići” jer uče mahati rukama na svaku sudački odluku. Da zavežeš sahitiju krila na ruke odletio bi van stadiona u 23. minuti prvog poluvremena.
    Tako da - ovo je dobro. Nek odsudi livaji još faule u napadu koje nonstop radi - i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.