• Petar86
    592
    vidit ces, bit ce mirni ko bubice igraci jer znaju da je EU sudac kojeg ce respektirati. Igrat ce se europska utakmica u Hrv samo zbog sudca.

    Sto je najgore dajem ruku u vatru da pola stadiona nece znati da sudi strani sudac, pa ce biti arlaukanje svakako
  • NORTE
    9.3k
    Sad ozbiljno, šta je u glavama vama koji ste se nakon Paoka nadali otkazu Jakiru?

    Sparta-dinamo 4:1
    Hajduk-dinamo 1:0
    Ballkani-dinamo 2:0
    Gorica-dinamo 2:1
    dinamo-Viktoria 0:1
    Varaždin-dinamo 1:1
    Viktoria - dinamo 1:0
    Rijeka-dinamo 2:2
    dinamo-Hajduk 0:0
    dinamo-Lokomotiva 0:3
    Lokomotiva-dinamo 2:2
    Osijek-dinamo 1:1
    Paok-dinamo 5:1
  • DrawTube
    3k
    Jedna od stvari koje očekujem u derbiju je da će Livaja biti gotovo potpuno nemoćan. Pa 90% njihovih golova on zabije radeći faul i naguravajući nekog. To mu u HNL prolazi ali zato u Europi od golova ima samo autogol

    Gol vjerujem da može zabiti sam ili iz penala ili na neku foru kao škarice protiv Lokse
  • Mr Anderson
    5.4k
    To što Livaja radi se ne sudi ni u Europi ko faul. Ali se neće suditi ni na njemu čim on stane i pogleda suca.
  • SjevernaStrana
    790
    Polufinale Kupa Hajduk - Dinamo također će suditi strani suci pišu SN

    Imena bi se mogla znati u utorak
  • Zagreb1992
    1.3k


    Čovjek je jedan od boljih sudaca tako da pričaš gluposti ..A kažeš da pratiš bundesligu haha
  • Facke
    2k


    Nije sigurne. Definitivne nije. Po cemu je on jeden od boljih? Sad da cujem? Iste sranja sudi ko Brych ili Zwayer. A cem je male napeta tekma covek se zgubil i to ne same jeden put. Al dobre bume vidli kak bu nas derbi sudil. Svabi iste imaju dosta problema s sucima. Mene je najbolsi i dalje Aytekin. A same si pogledaj kulike pot je Sieber bil na Doppelpassu i moral se opravdati za sranja kakva sudi....
  • Captain America
    14k
    AytekinFacke

    Denis Aytekin koji je sudio utakmicu Barcelone i PSGa?!
  • Zagi
    5.2k
    Svabi iste imaju dosta problema s sucima.Facke

    Daj jednu naciju koja nema.
    Kmeči se svuda kada gubiš. Nije to naš izum.

    (iako kmečanja kakvo je dolje nema nigdje na svitu)
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jeli Aytekin nama sudio tamo protiv Benfice i dao Stojketu dva žuta u minuti?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Volio bih da nam on sudi pa da vidim glupavu facu onog morona Sahitija kad ga ovaj ekspresno spraši u svlačionicu.:grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Ja sam se potajno nadao Szymonu Marciniaku... druga želja bio mi je Clement Turpin.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Naši suci jednostavno imaju preveliki pritisak što je razumljivo i nemaju hrabrosti sankcionirati sve što vide. Stranac sigurno neće trpiti uvrede i naganjanje po terenu.

    To nama može samo ići u korist. Mi imamo iskustvo igranja europskih utakmica i znamo kako se ponašati. Ovi dolje to nemaju i navikli su na bahatluk i primitivizam na terenu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    To nama može samo ići u korist. Mi imamo iskustvo igranja europskih utakmica i znamo kako se ponašati.marcio amoroso

    Tako je. Nama je Ristovski nekako najluđi, ali u europskim utakmicama se kontrolira i nema ni blizu ispade ko u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.