• Crni86
    1.1k
    mislim da je nakon zime 750k, da svakom sezonom ili prijelaznim rokom cijena raste za 250k. Cini mi se da sam tako procitao ovu zimu. Ali je svejedno i to i dalje dzabe.

    Cavlina je vec sada bolji od Nevistica, i mladi 4 godine. Pitanje je samo oce li se neva vratit u formu nakon 2 godine frizidera, a na to cemo dobit odgovor do ljeta.
  • nemapredaje
    1.9k


    Iskreno nadam se sportskom direktoru koji se uopće neće baviti Čavlinama, Šotičekima, Bukvićima, Matkovićima, Krizmanićima i inima
  • Jurki
    8.7k
    upravo suprotno. Sd se mora baviti najboljim mladim igracima u Hrvatskoj jer jos uvijek nemamo superbogatog sponzora koji bu svake godine puknul 60ak milja eura u klub pa da prodaja top talenata koje izbrusimo nebude bitna.
    Kupnjom najboljih igraca smo i dosli na ovu razinu.
    Sd mora sprijeciti da dođu Jurici, Štefulji itd. Mora sprijeciti retardirane provizije managerima, rikverce i ostalo sramotno poslovanje koje je bilo do sad.
    Edit: ocito su sportski direktori RBSa idioti kaj obrnu svaki kamen da traze talentirane mlade igrace. Austrijska sirotinja
  • Mihaljević
    8.1k
    Ajde molim te... Ljudi još nisu svjesni kolika je GOLMANČINA Nikola Čavlina, ma jednostavno mrcina, ima grešaka to je sigurno, stari mu je najbolji trener golmana od Hrvatske samostalnosti, Nikola je od 7 godine učen po njemu, zvijerski mindset. Svaka čast svakom SD-u koji ne dovede Čavlinu, dalje ni ne treba ići.

    Iskreno nadam se sportskom direktoru koji se uopće neće baviti Čavlinama, Šotičekima, Bukvićima, Matkovićimanemapredaje

    Bravo frende moj, trebamo dovesti SD-a koji se neće baviti najboljim mladim igračima u ligi? Proračun ćemo skupiti od Arbera Hoxhe i Maxima Bernauera.
  • Madness
    14
    Neznam podace o plaći, ali vjerovatno izvediv transfer. Ugovor do 2025. Čista devetka i dijete La Masie.
    https://www.transfermarkt.com/rafa-mujica/profil/spieler/361504
  • Droljo
    5k
    Ljudi još nisu svjesni kolika je GOLMANČINA Nikola Čavlina, ma jednostavno mrcinaMihaljević

    To si ga ti proskautirao ili si pročitao negdje? Meni je nevistić bolji. Ak je tak kak veliš mora ga se kupit za 750k i odmah prodati za 10 mil. win win
  • Dzoni
    115

    Ako ce se ici na rezanje budzeta, vrijedilo bi bacit oko na takvog igraca
  • Batigol
    52
    bas cool...ja se nadam bas takvim koji ce se baviti takvim igracima...u HR i u svijetu...
  • nemapredaje
    1.9k





    Najboljim mladim igračima lige se bavi 95% medija, pundita, youtubera, navijača itd.

    O njima svi znaju sve, a u krajnjem slučaju je svima njima u cilju doći u Dinamo ili Hajduk. I oni će u iste doći sa ili bez sportskog direktora (kao što je u Dinamu već godinama).

    Mi trebamo sportskog direktora koji će moći u klub dovesti igrače koji nam “ne vise za vratom”.
  • Jurki
    8.7k
    takvi igraci koji su na "mapi" su nam u 99 posto slucajeva preskupi.
    Takve igrace treba naci kad jos nisu ugledali svjetla reflektora.
    To je posao sportskog direktora.
    Danas znamo svi da je npr Selahi odlican veznjak.. al ga je trebalo vidjeti prije.
  • nemapredaje
    1.9k


    Pa upravo to ti i govorim. Čavlina i svi navedeni su igrači o kojima se priča već duže vrijeme i za njih svi znaju.

    Sportski direktor treba znati za njih prije nego što se o njima priča svugdje.

    Edit: dakle za potpisati sada Čavlinu ti ne treba sportski direktor. On nam je trebao da Čavlina već bude u Dinamu i da ga se postavi kao projekt za prvog golmana
  • Izet Hajrović
    881
    Danas znamo svi da je Selahi odlican veznjak.. al ga je trebalo vidjeti prije.Jurki

    Loš primjer. Kako bismo mi navijači reagirali da klub dovede nekog anonimnog Albanca od 23 godine koji je bio rezerva u Twenteu? Selahi je bio rizik koji Rijeka može preuzeti i dati mu šansu kad i nije najbolji, toga kod nas nema i ne smije biti.
  • Jurki
    8.7k
    ok onda Marko Rog. Bil nam je pred nosom u Varazdinu.. pa smo tu "svoju glupost" platili 5 milja eura.
  • Mihaljević
    8.1k
    Sportski direktor treba znati za njih prije nego što se o njima priča svugdje.nemapredaje

    Stari, Čavlina za 750€K je sprdačina, da nemamo otkupnu klauzulu vrijedio bi 3-4M€ kao Stojković , Majer , Ivanušec itd. Čavlina je još ovo ljeto po meni trebao biti NO.1 odlaskom Livija. Neva je izabrao biti Livijeva zamjena dok je Čavla igrao, i nema onog golmana koji je bolji od njega u HNL-u.
  • nemapredaje
    1.9k


    Ja nijednom nisam rekao da ne treba dovesti Čavlinu, već da nam za to ne treba sportski direktor.

    Al ajmo dalje ne trovat temu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.