• Zagi
    5.1k
    To sve ima Sučić. Nema mjesta za Soldu.

    Krivak, Šotićek , Canjuga.
    Svu trojicu treba pomno pratiti do kraja sezone.
  • Marcinko
    327
    Vrba je ogroman talent ali nije Baturina ni blizu!Orc123

    Ne, apsolutno po svemu je rang Baturine što se tiče talenta, već 5,6 godina je daleko najbolji u svojoj generaciji u RH, Baturina je odigrao cijelu sezonu u kadetskom uzrastu u "tramvaj" ligi dok je Vrbančić odmah prebačen na nacionalnu kadetsku razinu s isto godina. Drukčiji su profil jer će u zadnjoj trećini u 90% slučajeva Baturini prvi instinkt biti proigravanje a Vrbančiću otvaranje pozicije za udarac, zato se mogu složiti sa Sunja98 da podsjeća na Ivanušeca. Ja sam bio najkritičniji po pitanju vraćanja Žileta(naravno nisam spamao 10kom ko ti već napisao jedan na tu temu) a i velika većina foruma je bila, tako da ti je usporedba promašena i nisu ni blizu iste razine talenta.
  • Zagi
    5.1k
    Po meni je Vrba impresivniji od Martina u kadetima i juniorima.
    Vrijeme će pokazati za seniore.
  • miro
    3.2k
    Nisam siguran da Vrba ima brzinu ko Baturina da bude na toj razini, pogotovo s loptom u nogama, ali treba mu dat pravu šansu u sljedećih godinu-dvije
  • Sixthway
    258
    Treba Vrbi dat šansu sa prvom ekipom , a ne da ga se stavlja zadnjih 5 minuta u izmješanu momčad koja nije uigrana. Vjerujem da će sad novi ljudi odrediti koji mladi igrači bi mogli bit budućnost.
  • Infinity
    15.2k
    Koliko puta te treba upozoriti? Ili te treba banovati da bi vidio neciju poruku i onda normalno pisao?
  • ShanKu
    355
    tad je imao 25 godina, sad je več iskusnjara teška, loš ne može bit, bil bi pojačanje
  • Mihaljević
    8.1k
    galesic90.jpg
    Brutalan stoper, šteta što nismo reagirali dok nije potpisao novi ugovor, sad je kasno.
  • Sixthway
    258
    Čavlina mora biti prvi vratar sljedeće sezone , I još tu ima igrača za Dinamo, nadam se da će budući SD prepoznati sav talent koji Lokomotiva ima.
  • Lynx17
    2.6k
    Nisam ga dovoljno pratio da bi dao zakljucak o njemu, ali po ono sto sam vidio, Santiago Rodríguez (24, New York City FC) bi mogao biti interesantan igrac za pratiti.

    Iako mislim da bi bio preskup, ali jebiga.

    Ima u MLS igraci za Dinamo. Ali pametnije bi bilo ti igraci pratiti/dovesti dok su mladi. OK, taj je iz Urugvaj, ali ima dosta iz Americi, Kanadi, itd. Neki su cak nasi, neki ne.

    Nadam se da ce nova uprava staviti vise pozornost na to.
  • Droljo
    5k
    Čavlina mora biti prvi vratar sljedeće sezoneSixthway

    Po meni ne. Nevistić je bolji. Dinamu ne treba golman koji ima 150 obrana po utakmici nego jednu ili dvije.
  • E46
    160
    Ne znam sto ti gledas ali Cavlina bolje igra nogom i generalno je bolji golman dobro komunicira itd.. Sigurno potencijalni transfer od 10+ milijuna eura a moze bit nas za 750k cini mi se
  • Mihaljević
    8.1k
    Čavlina je GOLMANČINA i prvi potez na ljeto treba biti on, ako ga mi ne dovedemo ima klubova u Europi koji hoće, taj novi SD što dođe, to će mu biti prvi test, odma ćemo vidjeti jel' valja ili ne.

    500K€ = Najboji golman lige.

    To ako propustimo onda se ni ne nadam nekom uspjehu nagodinu.
  • Laugreano
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/shota-fujio/profil/spieler/501741
    Jedan jako zanjimljiv igrac. Mogao bi ekslodirat ove godine.
  • ZGWest
    551
    Cuj komentara, dovede/ ne dovede cavlinu i tako cemo donjeti sud o novom SD. Jos uz to ako njega propustimo, onda necemo biti uspjesni iducne sezone? Razmisljanje na razini amebe, sori.

    Cavlina nema sta raditi u dinamu dok ne bude bolji od Nevistica konstantno. Ne treba ponavljati gresku Zivkovica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.