• Laugreano
    2.5k
    Nevistic
    Gabriel Ristovski KTC Ogiwara
    Bulat Sučić Mišić
    Brodić
    Petković Kulenović
    4-3-1-2
    I razbit šugavce sa juga
    E46

    Sve bi vrištalo od trke mi se čini.
  • superhik
    11k
    @sanjinlego @nemapredaje obrisani su vam zadnji komentari. Držite se teme, a ne međusobnog prepucavanja
  • E46
    659
    Ja bi s ovom postavom tovarima dao 3 komada na kontre na Poljudu pa sad ti vidi. Znam da ces sad rec nije ti ovo football manager al vjeruj mi ovom postavom ne bi nam prismrdili do gola a ostavljali bi puno prostora iza za kontre i polukontre
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Unatoc greskama Halilovica protiv Slavena ja bi ga stavio u igru sa Sucicem i Misicem. Onda imamo u sredini i trku i tehniku u sva 3 igraca. Pitanje je i koji stoperski par postavit, hoce se opet ici na Ristovskog na stoperu sto bi RPGu otvorilo mjesto ili ce se ic na europsku - francusku kombinaciju KTC - Max. Tu je i pitanje status Perkovica ako je Ogiwara spreman.. Sve dileme bi se trebalo rijesit stilom igre, ali to kod nas ne postoji :lol:
  • Paggini
    20.1k
    Brodić na desetku, ima tjedan i po da to uigra... Mislim, znam da neće uigrat i znam da neće Brodić biti na 10, nego će Ademi biti na granici crvenog cijelu tekmu, ali lijepo se nadati.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Unatoc greskama Halilovica protiv Slavena ja bi ga stavio u igru sa Sucicem i MisicemEfes Pilsen

    Apsolutno, imaš trku, kombinatoriku i udarac izvana. Imamo igrače koji im mogu uzeti loptu i diktirati tempo i to bi bila ta sredina.
  • Captain America
    17.7k
    Neva-RPG, Rile, Theo, Ogiwara-Sučko, Miško, Tibor-Špika, Petko, Hoxha

    U obrani onda imamo jednog ofenzivnog i jednog defanzivnog beka. Rile može zatvoriti majmunče. RPG može zatvoriti judu. Ogiwara ne bi trebao imati problema s cigom iz Ko to tamo peva. U vezi imamo 3 defanzivno odgovorna igrača jer se mogu očekivati ubacivanja Pukštasa, kalika i Laszla iz drugog plana (ovisno o tome ko bude igrao). U napadu su Hoxha i Špikić koji mi djeluju kao krila u najboljoj formi u ovom trenutku. Petko će se iskupiti za glupost u prvom kolu.
  • Cosey
    509
    Pitanje, s obzirom na promjene u formatu Europske lige, bi li mi imali padobran u kvalifikacijama ak ne idemo preko champions patha?
  • Cosey
    509
    Znači i da ne uzmemo prvenstvo jako je bitno uzeti kup ili navijati da taj netko uzme dvostruku krunu pa biti barem drugi.
  • ruicosta
    153
    Kad je sjednica IO?
  • Robi T
    243
    u 18 sati
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Negdje je bila informacija da poslije IO ide odmah press konferencija IO. Ima li istine u tome?
  • mlinchica
    1.8k
    Bit će presica po završetku sastanka, išao je službeni poziv kluba.. predviđaju oko 19h
  • Mr Anderson
    8k
    Ja bi s ovom postavom tovarima dao 3 komada na kontre na Poljudu pa sad ti vidi.E46

    A tko bi u toj tvojoj postavi istračao te kontre? Brodić? Petković?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.