• Mlađi referent
    11.1k
    Neki dan smo živjeli za usklik “imamo Dinamo”, sad živimo za usklik “Nemamo trenera!”
  • Mr Anderson
    5.7k
    Brodić na desetku, ima tjedan i po da to uigra... Mislim, znam da neće uigrat i znam da neće Brodić biti na 10, nego će Ademi biti na granici crvenog cijelu tekmu, ali lijepo se nadati.Paggini

    Brodić nije desetka, niti će ikad biti. Može to glumiti protiv Rudeša i takvih ekipa. Za derbi treba pravi veznjak na toj poziciji.
  • đole
    301
    Znači i da ne uzmemo prvenstvo jako je bitno uzeti kup ili navijati da taj netko uzme dvostruku krunu pa biti barem drugi.Cosey

    Finalist kupa ide u Europsku ligu u slučaju dvostruke krune, a ne drugoplasirani iz Lige.
  • Sportskifanatik
    372
    Nekako je moje viđenje da nama treba prava špica, Petko nam igra tu poziciju ali je ne igra na taj način,fali nam neko unutra kad krila probiju, Petko se drzi previse van 16 metara i tu gubimo te šanse za gol samo sad da to mijenjamo to ne znam kako jer smo cijelu igru stavili na njega.
    Mozda da on igra iza Brodica ili Kulenovića ali bi nam falio onda pravi vezni igrač i za obranu i ne znam jel nam on prednost ili uteg u igri
  • PlavacZRima
    280
    Mislim da 2. u ligi ide,ne finalist u tom slučaju.
  • Jaro
    5.9k
    Nebitno, osvojiti i kupi i prvenstvo i poslati Rijeku ili Loksu u EL kvalifikacije...
  • Sunja86
    1k
    Kakav Brodić na 10, pa jeste li vi gledali tekmu sa Belupom kada je on to igrao iza Kulenovića, Belupo nam uzeo posjed.
  • Laugreano
    1.4k
    Koji tocno igraci bi trcali tu kontre?
  • E46
    166


    Kao da nikad nisi vidio sastav sa ofanzivnim bekovima i sta to fali Brodicu i Petkovicu da ne mogu pretrcat nekog Sarliju debelog ili Eleza?
  • E46
    166
    To i je cilj, pustit tovare da se otvore nek uzmu posjed a nemaju brzu obranu da pokriju kontre, Diallo ispada ko ratkapa a oba stopera spora
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Mislim da je sada sve jasno. Ulazimo u mitski, zadnji krug. Svi skupa moramo prihvatiti da je ovo do sada, još od onog Superkupa, pa do sinoćnjeg Rudeša, uglavnom bila strepnja, mučenje, tzv.sistem toplo - hladno, pa ne vjerujem osobno da će se dogoditi neka rapsodija do kraja.

    Trener? Ponovio sam valjda 50 puta, da smo prije godinu dana vratili Nenu, koji itekako ima nedovršenog posla kod nas, mislim da se sve ove rasprave danas ne bi vodile. Ako i bi, onda to pokazuje da je nastupila dekadencija na svim razinama, koje se svi toliko bojimo.

    Ako Uprava misli smjenjivati S.J. , onda to rješenje, koje već mora imati u rukama, zahtjeva veliko ime, s kolosalnim i dugoročnim planom. Tješiti se sa Čabrajama i sličnima nema smisla, pogotovo konstantno ponavljajući podatak kako oni na Poljudu lagano mlatnu "Hajduk", a mi nismo ni blizu. Statistike radi, Jakirović ima šest pobjeda kontra njih, i naravno da je ekipama koje tamo dolaze sa dosta manje rezultatskog imperativa lakše i uzeti nešto ( Gorica, Loksa), dok Dinamo pobjedu dolje čeka već skoro četiri godine (pet različitih trenera nije uzelo puni plijen), tako da su u tom slučaju brojke neumoljive a bilo kakve usporedbe deplasirane.

    Igrači? Ponavljao sam i pisao to, bolje od ovoga nemamo. I ja bih volio da u subotu dolje, na lijevom krilu, istrči Orša u "primeu", ali to nije realno. Istrčat će Hoxha, sa svim svojim manama i vrlinama, a na nama je da se nadamo da će odigrati utakmicu života, jer drugačije ne možemo. To vrijedi i za svakog pojedinca, baš svaki od njih trebat će biti bolji nego do sada, dati sve, a takvi možemo puno, pokazalo se čak i ove godine.

    Gdje gajim najveće nade? Skrivanja više nema. Maske su sada pale i sve je jasno. Hajduk se više ne može zatvarati iza, biti pragmatičan,igrati na nekakav minimalan rezultat, i nama i njima treba pobjeda, pa se nadam da ćemo ih takve i uloviti, otvorene i pod velikim pritiskom, a nemali broj puta su izgarali. Ne samo ove sezone, nego i godinama unazad.

    Mi smo zadnjih dvadeset godina najbolja momčad države, rušili smo značajno jače momčadi, igrali velike utakmice, stoga moramo vjerovati u našu pobjedu dolje. Makar i sa ovakvim kadrom, trenerom, kako god..

    A što se tiče svih nas. Podrška navijača cijele godine bila je najveća snaga i jedina konstanta. Neka tako bude do kraja, što god bilo. Ovo je Dinamo, makar i ovakav ranjen. A priče o ranjenim lavovima znate, nećemo ih ponavljati.
  • superhik
    10.5k
    Ne pišite nagađanja i još nepotvrđene informacije na javni forum!
  • Ivdzo11
    3.1k
    U ponedjeljak (18 sati) je u Maksimiru na programu prva sjednica novog Izvršnog odbora. Teme su raznorazne, od pitanja statusa Uprave, preko izbora sportskog direktora do razgovora o aktualnom stanju u momčadi. Nije direktno vezano za Derbi, ali dobije li Sergej Jakirović podršku izvršnjaka i svih razina odlučivanja u klubu, kakvu je imao dosad, bit će mu lakše pripremati se za utakmicu. Koja bi i njemu mogla biti presudna. Također, odluče li u Maksimiru već idućih dana izabrati sportskog direktora, skinuli bi i taj teret s Jakirovićevih leđa. Jedan posao manje, više prostora za fokusiranje na sam teren i tehničko-taktičke postave momčadi.
  • Marcinko
    330
    Je li itko gledao ovu retardaciju na HRT4(sudio 4) ko je ovaj voditelj i gost. Ruga se i smije na 3 tisuće navijača u Rudešu i govori kako nam ni ne treba stadion i kako će dinamo u budućnosti s ovom upravom dovoditi i prodavati igrače za 0 kuna i s podsmijehom pita je li Dinamo jedini klub u Europi koji je 3 puta ispao iz Eruopskih natjecanja. Gost govori kako je novi IO interesna skupina.
  • San Lorenzo
    12.1k

    I prošli tjedan je isti lik bio u studiju, izrugivao se sa procesom izbora, brojkom ljudi koji su izašli na izbore, a na kraju rekao da iza DPa stoji Možemo.
    Jedan iz one ergele koja kuka za prošlim vremenima u 'kojima se znalo tko je gazda'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.