• Noel
    4k

    Meni samo nije jasno zašto se ljudi čude Milanoviću. Čovjek od kad aktivan sudionik političke scene javno bez ustručavanja jasno i glasno bez srama pljuje i ismijava državu. Njegove rečenice Hrvatska slučajna država,sjetimo se njegovih uvreda braniteljima ,sjetimo se kako je u predizbornoj kampanji bez srama pljuvao po tituli predsjednika RH i kako je to bezvezna figura. Jasno je dao do znanja kako će se ponašati u toj ulozi i ljudi su ga svejedno izabrali. Tako kako je rekao tako se sad i ponaša i ponižava državu i predsjedničku ulogu. Ne razumijem ljude koji se čude. On svoje korake najavljuje samo ljudi trebaju slušat i pratit njegove rečenice.
  • Sljeme
    1.7k
    Kaj se tiče geopolitke: Plenković=NATO, EU i SAD, Milanović=Rusija.
  • Jaro
    5.4k
    A nama ostaje izbor - nastavak HDZa i kriminala ili koalicija svega i svacega koja na celu ima lika koji rusi Ustav RH... vrh!
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ekipa otvorio sam novu temu za izbore i politiku pa se prebacite tamo sa raspravom.

    Vecina komentara na ovoj temi je posvecena medunarodnim sukobima (Ukrajina - Rusija, Palestina - Izrael) pa neka tako i ostane. Ajmo ne mijesat domacu politiku sa geopolitikom ako nije potrebno.
  • Krizy
    35.2k
    Najgori teroristički napad u dugo vremena u Moskvi.
    Najmanje 60 mrtvih.
    Bar pet osoba s puškama i opasanih ekplozivom.
    Strašni videozapisi kruže twitterom.
  • Markelo
    2.5k
    Kako je sad ovo teroristički napad? U Ukrajini se ovako nešto naziva denacifikacijom. Malo sam sad zbunjen
  • Nino Bule
    11.3k
    Izgleda isis K opet (isti napali komemoraciju qasema solejmanija u iranu), navodno se uspjesno povukli i vjerovatno ce opet udarit negdje jer svakako planiraju/pretpostavljaju da ce umrijet, bilo je valjda i upozorenja od americkih obavjestajaca
  • deda
    27.5k
    Nemojmo gluposti pričati, nevini životi su u pitanju.
  • Markelo
    2.5k
    Uvijek su nevini u pitanju. Zato i ostavlja toliki strah jer svi su/smo mete. No zar ovo ne ostavlja dozu gluposti jer dok ti kolješ ljude drugdje, propustiš spriječit teški teroristički napad kod kuće? Nisu ti trebali dronovi iz Irana za to ili rakete iz Sjeverne Koreje.
  • deda
    27.5k
    Nažalost teroristi uvijek pronađu način baš zato što najčešće udaraju "meke" mete koje je gotovo nemoguće čuvati.
  • austrijanac
    2.6k

    "Meke" je najbolji apostrof koji sam vidio na ovom forumu.
    Nema velike razlike između meke i "meke".
  • NORTE
    9k
    Imali smo teroristički napad na tlu Izraela pa smo vidjeli kako je to "završilo" i kako i dalje ide.
    Nastradat će i oni koji s terorističkim napadom nemaju veze, a za djecu u Gazi ionako više nitko ne mari.
  • deda
    27.5k
    Ma htio sam reći da meka meta može biti vojna i civilna. Pod apostrofom sam htio naglasiti civilnu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.