• Paggini
    5.7k


    Osam previše.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ovaj poraz će jako dugo peći kao što je petarda nad Partizanom upamćena u našu povijest.seljak86

    Ma daleko je to od petarde protiv Partizana. Bit ce zaboravljeno za tjedan dana.

    Ono je bilo u Ligi prvaka neposredno nakon rata, a ovdje se radi o natjecanju kakvo pol nogometne javnosti ne shvaca ozbiljno.
  • mali M
    3.3k
    kepec al malo generaliziraš. Je padnu maske, al ovaj forum je vrlo dobro sito i već smo odavno prokljuvili tko su pljuvači i navijači trenutka. Dobro ti je rekao Seljak, sve nijanse plave, nemoj sve svoditi na crno/bijelo kad smo sve nijanse plave...
  • austrijanac
    2.6k
    Rakete moje
    Dinamo-nakon-priprema.png
  • Jurki
    8.4k
    Mene vise od ove petarde boli nacin na koji smo bili pregazeni.
    Nije problem rezultatskog debakla jer i financijski jaci i bolje poslozeni klubovi su dobivali porcije. Jbg to je nogomet.
    Ali da te pregaze i ponize nogometno to si ne smijemo dopustati.
    8 mjeseci muke, nazadovanja s ovim trenerom je previse.
    Nama je svaka utakmica mucenje nebitno s kim igramo.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    sad je idealni trenutak za smjenu pred Rudes i reprezentativnu stanku jer ako ostane trener do utakmice na poljudu opet ce igrat na nulu i oprastamo se od titule.
  • Kepec
    4.4k
    nisam se tu referirao na forumaše koji vrućih glava pišu sve i svašta već one koji su na stadionu samo kada je sve divno i bajka, a odmah kritiziraju nakon ovakve jedne utakmice.
    Slažem se i s tobom i sa seljakom da nije sve crno bijelo i meni su digli tlak jučer sa svojim stavom. Prvo način kako su ušli u utakmicu gdje se odmah vidjelo da to neće biti dobro jer smo se zatvorili, a onda i pognute glave.
    Ne smeta mi kritiziranje i pljuvanje igrača nakon ovakvog debakla, protiv ovako ciganskog kluba. Smetaju mi oscilacije koje će se dogoditi ako u par dana 2 puta pobjedimo tovare na Poljudu i svi igrači će biti legende. Isti ovi koji su sad na udaru najžešćih kritika. Smeta mi kaj se trenera naziva nekakvim magom, a očigledno je da u utakmicama kada treba izaći s "mudima" mi izađemo apsolutno suprotno od toga.

    Igračima je jasno kaj se dogodilo, kakvu strahotu od utakmice su odigrali i tu je priči kraj. U nedjelju sve osim najglasnije podrške će biti promašaj. Bilo kakvo zviždanje ili dobacivanje će nas spustiti na razinu nekog seljačkog kluba, makar ovo bio jedan od najtežih poraza u posljednje vrijeme kaj se tiče svih aspekata.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Porazavujuce je da jedan klub (necu imenovati koji) ima trenera vec 7 mjeseci, a tijekom tih 7 mjeseci se izvrtilo valjda desetak anketa u medijima da li taj trener treba dobiti otkaz.

    Prezivjeti jednu ili dvije ankete ok, ali da se iste ankete vrte svaka 3 tjedna, to vise nije ni smijesno. Samo zalosno.
  • mali M
    3.3k
    Igračima je jasno kaj se dogodiloKepec

    Samo onome kojem treba biti jasno, nije jasno... Igrači su trenutno jedino što nam drži nos iznad vode zbog individualne kvalitete.. nemožeš cijelu sezonu ništa ne uigrati, ni jednog igrača podić, da unazadiš u formi 90% momčadi... Imali smo jedna uigrani korner u cijeloj sezoni i ekipa se raspametila. Sad kad gledam to je baš žalosno, mi smo svi mislili da se nešto i radi na treninzima jer smo vidjeli jedan dobar korner... A meni je najviše žao da još uvijek ima ekipe koja tvrdi da je Bišćan za ovo kriv... Kolko slijep moraš biti i opravdavat u svojoj glavi da tako nešto tvrdiš...
  • Bosna86
    11.5k
    Na kraju sezone pružiti ruku Ademiju, Petkoviću, Ristovskom, Mišiću i Zagorcu…. Ademiju ponuditi ostanak u klubu u nekom obliku… Ostalim se gospodski zahvaliti za sve dobro sto su donijeli

    Jednostavno imali smo 5-6 dobrih godina, ali vrijeme radi svoje i moraju se udariti novi temelji… Dobar trener, još bolji SD i za jedan prijelazni rok se može napraviti čudo… U Dinamu ima dovoljno mladog mesa da se uz par pravih pojačanja može sastaviti odlicna momčad
  • Cosey
    433
    Ovo je jedna specifična sezona u kojoj se svašta događa i ovo je logična posljedica.
    Boli ovo ispadanje. Već dugo nije toliko boljelo.
    Realno gledajući bit će stvarno uspjeh ako mi dignemo jedan trofej ove godine. Nadam se da će biti dovoljno pameti da se ova tranzicija kvalitetno izgura da se ne pretvori u još jedno izgubljeno desetljeće (u sportskom smislu).

    Ono kaj mi MORAMO jest ući u grupe iduće sezone nekog europskog takmičenja, po mogućnosti Europske lige ili barem Konferencijske lige. Za Ligu prvaka nemamo kvalitete.
  • Olmic
    2.7k
    misicu se ne bi jos zahvalio jer je nas najkonstantniji igrac. Takoder niti Riletu ( njega je smrt majke pokopala ), a Petko je Petko
  • Cosey
    433
    Zahvaliti se Mišiću ok, ali zašto se onda prodalo Ljubičića koji je ionako trebao igrati na zadnjem veznom jer mu je to prirodna pozicija?
  • austrijanac
    2.6k


    Zato jer planski poslujemo.
  • Noel
    4k

    To se trebalo dogodit na početku ove sezone. Ja sam osobno to i očekivao sa Šimićem i Biščanom al očito je peta kolona unutar kluba odlučila dosta toga minirat. Potpuni remont od vrha je krenuo nadam se da će svlačionica sljedeće sezone izgledat potpuno drugačije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.