• Patrik11
    120
    Nakon onog jucer moram priznati da mi puno lakse pada misao da vjerojatno necemo biti prvaci ove godine
  • NitkoBitan
    12.2k
    Vjerojatno cemo bit prvaci ove godine jer smo ispali jucer. Da nismo ispali i da smo prosli PAOK sanse za osvajanjem naslova bi nam bile smanjene, sad su se hvala Bogu povecale.

    Nama je jedan od vecih problema drzanje ritma utakmica. 2 utakmice tjedno velikog intenziteta su previse za nas pa tako i za bilo koju ekipu sa ovih prostora. Do sada su domace ekipe profitirale na nasem igranju u KL, e pa vise nece.
  • Patrik11
    120
    ne bi rekao jucer smo igrali isto kao i cijele sezone samo protiv kvalitetnije ekipe i desilo se sta se desilo na poljudu zaboraviti bodove ne isplati se biti optimist jer jakir nece ici na pobjedu da je zadnje kolo sa izjednacenim brojem bodova i istim medusobnim omjerom nema muda napasti
  • dinon7
    456
    Stvar je sad vrlo jasna i jednostavna. 11 tekmi trebamo 11 pobjeda. Očistiti glave i dati zadnji atom snage za ovaj naslov. Kako oni na terenu tako i mi na tribini. Kako mi na tribini tako i oni u upravi.
    Ajmo Dinamo
  • xavier
    11.1k
    ne bi rekao jucer smo igrali isto kao i cijele sezone samo protiv kvalitetnije ekipe i desilo se sta se desilo na poljudu zaboraviti bodove ne isplati se biti optimist jer jakir nece ici na pobjedu da je zadnje kolo sa izjednacenim brojem bodova i istim medusobnim omjerom nema muda napastiPatrik11

    Točke i zarezi su naši prijatelji. Stvarno je teško poloviti tvoju misao kad ne znaš gdje završava jedna, a počinje druga rečenica.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Vjerojatno cemo bit prvaci ove godine jer smo ispali jucer. Da nismo ispali i da smo prosli PAOK sanse za osvajanjem naslova bi nam bile smanjene, sad su se hvala Bogu povecaleNitkoBitan

    Fascinira lakoća kojom se mi razmećemo ovakvim izjavama...ni prenoćili na čelu ljestvice nismo ove sezone.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Da, sa gotovo konstantnim manjkom utakmica u odnosu na konkurenciju. Uz pobjedu nad Varazdinom smo na -2 u odnosu na Rijeku i sa boljim omjerom.

    Vidjet cemo sad kad ce potpuni fokus bit na prvenstvu.
  • Paggini
    6.9k
    Ovo će mi biti najdraži naslov otkad sam živ.
  • juan
    57
    Rekao bi da se neću trijezniti do superkupa ali ćemo osvojit oboje pa ću reći - do početka sezone me nece rođena majka prepoznat.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Za naslov mi moramo dobiti u Splitu. Znam da će neki reći kako nas i iks ostavlja u igri, ali ne vjerujem u to previše. Neriješeno bi najviše pasalo Rijeci. Jakirović ne bude preko noći promijenio svoja načela i pod njim ćemo opet izaći oprezno čekajući nekakvu priliku. Baš zbog te utakmice bi trebalo u pauzi dovesti novog trenera koji će razdrmati igrače i izaći na derbi s gardom, s "cojones" kak bi rekao Simeone.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Imamo previse pla*ipi*ki medu navijackom bazom. Nakon prolaska nad Betisom i pobjedom doma protiv Paoka vec su se narucivali termini za tetoviranje a sada kad ista ekipa izgubi u gostima u Grckoj najavljuje se smak svijeta, gubitak naslova i kaj ja znam kaj.

    Ovi na terenu tonu tko zna koji put ove sezone al mi na tribinama ne smijemo potonut pogotovo ne sad. Podrska i dalje, al bome i ocitanje bukvice kad i ako treba. Zaboravit KL i potpun fokus na prvenstvo jer od kmecanja nema nista. Ova Rijeka i ovaj Hajduk su na par bodova vise od Dinama zahvaljujuci nasoj borbi na vise frontova i to je jedina istina, bjedne ekipe kojima je vrhunac 3. pretkolo europskih kvalifikacija.
  • Crni86
    1.1k
    Po pitanju naslova sam do sada bio optimistican i vjerovao sam da cemo ga osvojiti, ali nakon jucerasnjeg poraza malo sam analizirao nasu sezonu. Evidentno je da posrcemo ove godine u kljucnim utakmicama/trenutcima od Aek-a, Sparte, Hajduk doma prvo kolo,Viktoria, Rijeka vani, Paok. Isto tako sam u razmisljanje uzeo cinjenicu da mi u ovoj sezoni nismo niti jedan, pazite sad ovo niti jedan jedini dan do danas (15.3.) na prvom mjestu, uz to kad sam uzeo činjenicu da smo imali par break lopti na pocetku 2024. godine da se vratimo u sedlo, da dobijemo tekme koje smo uvijek rjesavali i preuzmemo prvu poziciju sa tekmom manje ali bi ih uvijek prokockali. Srce i dalje vjeruje, ali mozak jednostavno govori da ocito nismo vise tog sampionskog garda kao prije sto je i evidentno ove sezone nazalost i upravo to bi mozda donijela i promjena trenera. Treba nam svjeza krv i drugaciji pristup svemu (razliciti su sportovi ali rukometna repka je jucer pokazala sta moze napravit pravi trener u samo par treninga, disciplina,motivacija i ginut jedni za druge a to je sve ono kaj nama fali, nismo vise ekipa). Ima ova ekipa kvalitete, ali jednostavno se ne zna nosit s pritiskom jer ne znam kako drugacije objasnit da u svim kljucnim trenutcima mi posrnemo (osim betisa ajde tu smo dobro odreagirali doma).
  • Izet Hajrović
    882
    Meni je nevjerojatno da se neki žele riješiti Mišića. Vezni red bez njega ne funkcionira već godinama. Ja mu najmanje zamjeram onaj penal jučer, prolaz svakako nismo zaslužili i bilo je gotovo.
  • Crni86
    1.1k
    ja mu penal ne zamjeram, misic je medu nasa 3 najbolja igraca u momcadi uz petka i baturinu. Ali ja mu ove sezone zamjeram pristup, npr zadnje 4 tekme jedino je doma protiv paoka bio na razini pravovremen, cijelo vrijeme aktivan. U tekmam protiv osijeka slavena i paoka vani, je to igrac 2,3 razine ispod. Kasni, daje neke glupe lopte napamet i onda uz njega i Sucic koji nema tolko iskustva izgleda kako izgleda… Misic je top kad oce, ali ocito ima problema s ponavljanjem toga ove sezone i imam filinga da je sve poslo po krivu kad mu se skinula kapetanska traka s ruke odlaskom biscana, ali mozda se i varam.
  • Izet Hajrović
    882
    problem je što nema konkurencije jer su svi ozlijeđeni, od Bulata do Roga, a Ademi nije na razini plus čuva ga se zbog odštetne klauzule. Još veći je problem stručnjak na klupi koji nema muda zamijeniti te senatore kad igraju loše ili ne daju sve od sebe. Gospodo, imali ste tjedan dana odmora pošto je u nedjelju igrala druga postava i odigrali ste tako bezvoljno, bez energije, sramotno. Ako treba, vadi Petka van, vadi Rileta van pogotovo jer njegova negativna energija sigurno ne utječe dobro na momčad u tim trenucima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.