• rob ljubavi
    774
    Dotični novinar s Net.hr koji je pisao tekst vidim i prije je često pisao o Boysima, mamiću, a imao je i podcast sa Pavličić-Bekićem. Mislim da ipak nije fer uspoređivati ga s Lesickijem i slicnima.

    Dovoljno je pet minuta guglanja za vidjeti opus novinara
  • ksapi
    2.2k
    Daj kaj vam je, Silvijo je naš 1/1. Dobar dio tribine ga zna barem iz videnja s tekmi
  • Sbkbbb
    179
    Zna li se sto kada se povratak stojkovica moze ocekivati?
  • Sunja86
    1k
    Stojkovića* trebao bi kroz tjedan dva krenuti u puni trening sa momčadi tako je bar pisalo.
  • DZGIS
    957
    Lijepo je i ugodnije čak pratit i društvene mreže kluba sada, ne znam zašto... ma sve je lijepo, sve je ljepše uz naš Dinamo
  • sport
    2.3k
    Ono što je u svemu tome za Jakirovića dobro jest činjenica da bi nakon reprezentativne stanke svi igrači trebali biti spremni. Osim, naravno, Moharramija i Kačavende. Očekuje se tako da će Luka Stojković i Marko Rog ubrzo konkurirati i za momčad, možda ne odmah za Derbije s Hajdukom, ali brzo nakon njih, vratit će se Dino Perić, Mahir Emreli, Marko Bulat mogao bi već i protiv Rudeša dobiti minute, kao i Japanac Ogiwara. Proširit će se Jakirovićev kadar, što je sjajna vijest obzirom na sve te prepreke, koje momčad očekuju u idućih mjesec i pol dana. A svaka je utakmica bitna, u svakoj se očekuje pobjeda. Dinamo će rijetko biti domaćin, domaća publika neće imati puno prilike vidjeti svoje ljubimce, ali, to ne znači da Modri neće pobjednički izići iz te serije. Kreće, dakle, najzahtjevniji period sezone, ali u njega će, ako sve bude po planu, Dinamo ući kompletan.
  • scooniepenn
    1.8k
    Kolega zaboravljate da je odgođena utakmica doma protiv Varaždina, plus i Kranjčevićeva protiv Lokomotive, a i Gorica su Zagreb odnosno okolica tako da baš neće biti tako strašan omjer. :joke:
  • rioda
    2.5k
    Kaže Zeko za neki grčki medij da će se finale Konferencijske lige igrati u Češkoj, ako mi prođemo
  • jedan u nizu
    6.1k

    mozda lapsus, ako je mislio na Poljsku, o cemu se vec pisalo.
    Ako ima istine u tome, jos bolje, blize nam je Ceska od Poljske :)
  • Kepec
    4.8k
    Mislim da će ova fotografija, koju je Zona objavila, ispod Zapada s transparentom "Dinamo Svetinja" i baklje/dimne u svim bojama biti jednako povijesna ili legendarna kako želite, kao ona s Valentinova 2000. s dresom između dva policajca.

    Sva ona tmurna razdoblja i oblaci su iza nas, a u zraku je upravo plava dimna, crvena baklja i Dinamo Svetinja. Baš kako i sam opis fotografije kaže, niti jedno lice se ne vidi, a ipak tolika doza moći i ljubavi je prikazana.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vidimo se u nedjelju na Kranjci, jos ima nas pravih navijaca...

    Bez obzira na sve ne smijemo klubu okrenut leda pogotovo sad kad nas skoro svi zele na koljenima!

    Nikakva patetika, oprostili smo se od miki maus lige i sad se moramo posvetit prvenstvu i gazit sve redom. Reprezentativna pauza je dosla u pravo vrijeme, kao i Rudes jer u ovom trenutku bi skoro svaki HNL klub osim njih iskoristio ovaj moment.
  • Paggini
    6.9k
    Bez obzira na sve ne smijemo klubu okrenut leda pogotovo sad kad nas skoro svi zele na koljenima!NitkoBitan

    Nismo im okrenuli ledja cijele sezone, ni nakon Atene, ni nakon Praga, ni nakon dvije Viktorie, ni nakon onog kosovskog čumeza, ni nakon Lokomotive, a jebiga nećemo ni sada.

    Grmit će Kranjča.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Protiv Rudeša mora igrati Pierre Gabriel jer je Rile van forme. Također bih stavio Vidovića za početak unatoč Hoxhinoj solidnoj utakmici jer je Vidović bolji na malom prostoru i to će biti potrebno za probijanje bunkera. Ogiwara ako je zdrav također treba igrati a u sredini stvarno ne znam koga bi stavio osim ove trojice jer nitko nije pokazao da ih može koliko toliko dostojno zamijeniti.
  • juan
    57
    Pola bubrega bi dao da RPG postane prvotimac umjesto Ristovskog. Pola bubrega!!!
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ali jedva čekam da opet od naših igrača čujem ostavit srce na terenu, pokazat kaj je Dinamo, nema predaje, moramo izgurat, a nije lako.

    Pokazali ste vi kaj vi mislite da je Dinamo, aj života vam nemojte više nego samo igrajte nogomet, a mikrofon ostavite
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.