• sanjinlego
    1.9k


    Čuj pravih navijača. Znači ako uputiš kritiku koja je opravdana nisi pravi navijač. Daj molim te, nemoj mi tih fora koje su se nekad’ pušile.

    Klubu okrenut leđa nikad, ali treneru i onima koji to zaslužuju apsolutno da. Zamisli, našao si ti da kažeš tko je a tko nije pravi navijač.
  • NORTE
    9.1k
    Velika sramota i opet popišani i ispali od grčkog kluba.

    Sreća naša, a i Jakirova, da sad igramo protiv najgore ekipe u povijesti Hnl-a pa je pauza dva tjedna do derbija koji realno odlučuje sezonu.
  • NitkoBitan
    12k
    Aj procitaj do kraja... Da, pravi navijac je onaj koji je u nedjelju na Kranjci. Ovi koji su odustali od odlaska zbog danasnjeg poraza nek se teraju u pm. Ima jos jedna ljigava vrsta, a to su oni koji nisu planirali ic a ovo koriste kao opravdanje.
  • sanjinlego
    1.9k


    To da. U nedjelju u Kranjču svi! Ispričavam se ako sam preletio nešto ..

    Nismo mi navijači rezultata nego kluba. Dinamo je bio i prije a i bit će’ poslije Jakira i svih ostalih.

    I to je 100% što si napisao. Kao cure u pms-u. Ili je stadion, ulaznica, trener, igrači, rezultat, uvijek nešto smeta, i traži se izgovor.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ovog monstruma ne zelim vise vidjet do kraja sezone

    https://ibb.co/vwzJNXk
  • superhik
    10.3k
    Ajde prekinite više sa drvljenjem po dresovima cijeli dan.
    Bitniji je onaj koji ga nosi i vodi.
  • Sunja86
    993
    Već u nedjelju budeš
  • Ivdzo11
    2.9k
    Da je ovaj poraz u Solunu iznimka, bilo bi ga lakše pregrmiti, dogodi se... Ali, kad dvaput u sezoni izgubiš prednost od dva razlike i ispadneš iz natjecanja, kad toliko puta 'visiš' i ugrožavaš čitavu sezonu, onda je to već prava slika momčadi i trenera. .

    Sergej Jakirović već je nekoliko puta bio blizu otkaza, svaki je put preživio, hoće li i sad? Ova rana je bolna, krvava i naravno da je otvorila i to pitanje. Dinamov trener nije se nakon utakmice osvrnuo na svoje greške, preuzeo odogovrnost, žalio se na igračke propuste i nevjerojatne poteze svojih igrača. Da, oni su ti koji donose odluke dolje na travnjaku, koji zakasne na loptu ili skrive kazneni udarac, promaše šansu... Međutim, kad se takve stvari događaju često, kad se slične šprance ponavljaju više puta u sezoni, onda je legitimno postaviti i pitanje trenerskih propusta.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-je-bio-sramotan-a-to-je-i-jakirovicev-krimen-moze-li-ova-tragedija-imati-sretan-kraj/126962
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    nedaj boze, samo crni dolaze u obzir.
  • Crni86
    1.1k
    Volio bi bas da neko od novinara upita trenera di je nestao Kaneko, di je najbolji igrac zavrsnice polusezone te da li se onda vise isplati gurat Kaneka koji je provjeren i koji mu je spasio guzicu u par navrata na zimu ili mozda ipak vise duguje Hoxhi.
  • Kepec
    4.6k
    Jedina stvar koja mi se sviđa kod ovakvih poraza je kaj se skinu maske i svi pokažu svoja prava lica.
    Počevši s "navijačima" Dinama koji redom krenu pljuvat sve kaj su do prije koji dan hvalili i veličali, zatim zagovornici narkomana koji krivicu vide u Boysima i Zajecu i na kraju tovari koji "podržavaju" Dinamo u Europi, ali su zato trenutno najsretniji ljudi jer je isti taj Dinamo popio 5 komada od Grka.

    Znam da ćete reć kaj se sad spominju jedni odnosno drugi, boli me ona stvar i za jedne i druge i treće. Svi do reda su jad i bijeda prvenstveno kao ljudi ako ih se takvima može nazvati. Dok je Dinamo uspješan, dok Dinamo pobjeđuje Betise u Europi, dok donosi lovu, dok predstavlja Hrvasku u prelijepom svijetlu onda su svi za Dinamo. Čim naleti na prvi hupser odmah svi udaraju i blate grb i ime.

    Samo slavite pobjedu Paoka, samo blatite igrače, samo vrijeđajte i tjerajte, samo nalazite krivce u svemu ovome, samo odustajte od dolazaka na utakmice. Dinamo svih ovih godina uspijeva unatoč vama. Uspijeva zbog ovih par tisuća koji će doći na Kranjču unatoč ovoj sramoti danas. Koji će doći na Kranjču bila kiša, bio snijeg, bila karta 50€, bio Dinamo u zoni ispadanja, jer Dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa, a svi oni koji čekaju četvrtfinale Europe, prvo mjesto u prvenstvu, Rabuzinovo sunce i slično neka odjebu od Dinama i Maksimira.
  • ZGBhoy
    1.7k
    ovo je odlično napisano :up:
  • Ludovic IX
    5.3k
    Nisam bio u subotu ispod zapada jer sam bio sa sinom na njegovom prvom medjunarodnom turniru u rukometu. Ima 7 godina. 3 je godina u treningu. Prvo kickboxing, pa uz to i nogomet dok je mogao na 6 treninga tjedno da bi poslije Eura u rukometu odlucio da zeli na rukomet. Trazi se još uvijek. Meni ne smeta.

    Gledao sam njegov prvi sparing na kickboxu, nije još 6 punih godina imao. Dobio je u nos, nije ni trepnuo, uzvratio je odmah. Na nogometu je dozivio i pobjede i poraze. Pobjede je dočekao euforijom, gledanjem tablica na HNS-ovim stranicama, poraze bi zaboravio 3 minute nakon što bi utakmica završila.

    Ovaj rukometni turnir mu je bio prvi. Nije ni gol zabio. Bili su 10-i od 12 ekipa ali dobili su medalju. Taj njegov pogled kad je čuo da će dobiti medalju a onda nestrpljenje da ju stavi oko vrata je za mene bio neponovljiv osjećaj. Ja sam bio još sretniji od njega. Pamtim di sam bio 14.2.2000. ali ću zauvijek pamtiti di sam bio i 10.03.2024. Zbog mog sina..i zbog Zeke.

    Nadam se da će mu sport zavijek biti to. Budi sretan u pobjedi ali ne dopusti da te poraz spusti.

    Ja sam u subotu pratio njega ali i refrešao Zonu svakih par sekundi i kad sam pročitao da je Zeko postao predsjednik, i ja sam pobijedio taj dan. To je bila njavaznija utakmica ove sezone i dobili smo je.

    Cijeli ovaj uvod je bio zbog toga što želim reći što je meni dinamo. Dinamo su i pobjede i porazi. Nema veće sreće nego drugi dan nakon pobjede čitat svaku crticu o toj pobjedi, 100x gledat golove sa tekme a isto tako, nakon ovakvih poraza, ne zeliš ni otvoriti novine, nit te zanima tko je pogriješio kod gola u našoj mreži. Ponekad nakon poraza želiš se zatvoriti u sobu i prespavati do nove utakmice. A onda dođe nova utakmica, nova pobjeda i opet te preplavi sreća. To je dinamo. Pobjede i titule su važne ali važniji je onaj osjećaj koji ti dinamo daje, gubio ili pobjedjivao.

    Kako sam rekao, mi smo ove godine najvazniju utakmicu dobili. Sve ostalo je samo šlag na tortu ako bude. Što će biti ako ne osvojimo titulu? Ništa, nogomet se igra i iduće sezone i iduće sezone opet imamo priliku osvojiti titule, igrati proljeće u europi. Jer ako i osvojimo ove godine, tko nam garantira da ćemo one iduće dvije. Ako mi strepimo za budućnost kluba ako ne osvojimo prvenstvo, onda nešto gadno ne štima kod nas. Nismo preplaćeni 100 godina na titule. I fala Bogu da nismo jer nebi ovo smisla imalo previše.

    Jučerašnji poraz nije niti sramotan, niti je tragedija. Bili smo lošiji i izgubili smo. Tragedija je bila Ketsbajin gol u 120. min kad sam od tog trenutka pa sljedećih 3 sata do kuće šutio. Kao i svi oko mene. Tragedija je bila onaj nesretni penal nad golmanom Shakhtara prije par godina. Tad smo bili bolji i izgubili (ispali).

    Kako god ova sezona završila, mi smo pobijedili već. Kako god ova sezona završila, taj osjećaj kad je Zeko postao predsjednik je taj osjećaj zbog koje ćemo pamtiti ovu sezonu. Jer moj sin neće pamtiti taj turnir zbog toga što je završio 10-i. Pamtit će ga zbog jedne pobjede i osjećaja nakon te pobjede te osjećaja stavljanja medalje oko vrata. Tako i mi nećemo ovu sezonu pamtiti po porazima od tovara, aeka ili paoka. Pamtit ćemo ju po ovoj pobjedi u subotu.
  • seljak86
    2.3k
    Količina ljudi kojoj ne smeta blaćenje svetinje pred grobarima mi počinje ići na onu stvar. Daj shvatite da ne postoje samo 2 ekstrema između "nenavijača" koji su ljuti na trenera i igrače i "vjernih".
    Ovaj poraz će jako dugo peći kao što je petarda nad Partizanom upamćena u našu povijest.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Koliko sve skupa profa ima poraza na klupi Dinama?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.