• Marley
    736
    vidim da, jako dobro to citam.
    No brzo se zaboravlja sve ove zadnje utakmice kad je bio skuliran i odlican.
  • Paggini
    5.6k
    Šta vam je Neva sad skrivio? Što nije iščupao 4 mrtvaca i skinuo penal?
  • Benito
    553
    I još je skinuo zicer glavom na 0:0 s linije obranio...ali da kriv je jer nije obranio penal ili kaj nije možda čuvao igrača na skoku umjesto drugih
  • Marley
    736
    Slabo mi je od toga da kad obrana bude Boze sacuvaj, pa golman bude kao na streljani, e onda ajmo okrivit njega.
    A jos vise mi se povraca od toga kako se brzo zaboravlja sta je sve iscupao zadnjih tjedana. Klasika. Eto zato tolika defanziva.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dajte malo realnosti,odbijanac je bio al čovjek je dobio gol s parkinga,pa nije odbijanac bio sa 16 m.

    Lopta putuje cijelu vječnost ,reakcija spora,troma,nikakva.
    Po meni, ključni gol utakmice.

    Ovo Livi dočeka u povaljci i samo je pokupi desnom rukom,ili u najmanju ruku izbacuje u korner.

    Nevistic nije bio ni blizu,ukopan ko bandera u živom blatu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo Livi dočeka u povaljci i samo je pokupi desnom rukom,ili u najmanju ruku izbacuje u korner.Svi na Sjever

    Livi je jedan i takvog golmana dugo nećemo vidit u klubu. Stoji da je Nevistić mogo bolje reagirat kod tog gola, al usporedba s Livijem je promašena. Tak možemo i Baturinu s Olmom uspoređivat pa srat po njemu.

    Obranio je zicer, kupio centaršuteve, razigravo s obranom pod pritiskom(zbog kojeg smo i zgubili) i to je dovoljno za golmana više srednje klase.
  • nemapredaje
    1.9k
    Pogledajte još jednom snimku drugog gola. Nije problem spore reakcije, već pozicioniranja. Pa on je pri tom udarcu stajao kod svoje lijeve stative i da je krenuo dvije sekunde ranije ne bi stigao.
  • Mihaljević
    7.9k
    Nekad znam bit pregrub prema njemu, jebiga... Nek dečko brani do kraja ove sezone, ali ljut sam najviše jer na toj poziciji nakon 10g imamo golmačinu iz svoje akademije, Čavlina je jednostavno zvijer a i njegov stari je jedan od razloga zašto je Livaković sad na ovom levelu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobro je on stajao u trenutku udarca, tamo gdje treba biti, ali svejedno mislim da je trebao to braniti iako se odbila od Sučića. Ko da je krivo procijenio kasniju putanju.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Loše je reagirao kod drugog, al ajmo ne sad odmah drvlje i kamenje opet po njemu. Ili je prekasno?
  • Kujtim Shalla
    2k
    Jbt primis 5 Komada , krivis golmana ,a postavljanja i obrana iz prekida kao kod djece. Nasa najslabija tacka vec dugo. Jebeni prekid. Taj problem vucemo od prve tekme ove sezone. I trener nista nije napravio ni po tom pitanju. Neva je najmanje kriv. Glup penal jednog od niskusnijih kome to nije prvi put uzgred receno , Kornerup lik na drugoj stativi sam ko duha. Opet misic pustio igraca . Mozda jedino taj gol iz odbijanca da je mogao bolje reagirati al boze moj . Po meni Neva je bio ok , al nema smisla upitati prstom u bilo koga . Kolektivno brukanje ,nije na zalost prvi put
  • Paggini
    5.6k
    Malo previše uzdižete Čavlinu, čini mi se.

    Dobar je golman i potencijal, al imao je i on kikseva dovoljan broj, samo što igra u Loksi pa nisu toliko bitni ni medijski popraćeni....
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mislim da je kasno reagirao jer je lopta nakon odbijanca prošla jako blizu još jednom igraču paok-a i postojala je mogućnost da se lopta još jednom odbije. u biti, više da ju ovaj dohvati i pošalje u drugu stranu
  • markoli
    1.6k
    Nevistić se ne može (previše) kriviti za jučerašnji poraz, no jednostavno nije kvalitetom golman za Dinamo.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Stoji da je Nevistić mogo bolje reagirat kod tog gola, al usporedba s Livijem je promašenaLovroZG

    Usporedba s Livijem je usputna jer je to naš zadnji golman, ono brani svaki golman "više srednje klase".

    Da se razumijemo ja sam prvi da se njemu da šansa do kraja sezone što će i dobiti al drugi gol je nedopustiv na bilo kojoj razini natjecanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.