• Mihaljević
    8k
    Imamo da , u Lokomotivi. :grin:
  • Marley
    836
    Bravo Neva, sacuvana mreza opet, ono na kraju uf :love: :strong:
  • De Oliveira
    914
    Slavonac ne zafrkavaj :)
  • miro
    3.1k
    Branio sam ga milijun puta, ali tolika beživotnost, uplašenost i ništa od onoga što računaš od golmana, neka obrana barem, nešto....ništa

    Treba tražit dalje
  • NitkoBitan
    12.1k
    Toliko losih reakcija, treba mu sto godina da se rjesi lopte i ispuca ju... Istrpit ga do kraja prvenstva jer je i dalje bolji od Zagorca al treba dovest Cavlinu.
  • bluepower86
    753
    Golovi nisu njegovi,nego nase takticko postavljanje na prekidima.Nije nam ovo prva ovakva utakmica ove sezone.
  • maksimirski istok
    183
    slazem se nije problem ni primit 5 golova kad svi odigraju tako loše, ali ovakvu beživotnost je stvarno tesko gledat
  • Dudu9
    435
    2 gol je golmanom imao je 5min za obranu jednostavno čekao zadnji trenutak
  • Marley
    836
    E naravno, bit ce sad po Nevisticu, nego sta... iako smo pred koji tjedan stoput zakljucili, podrzimo covjeka i kad nastupi neka ovakva utakmica.
    Iako, koji je veceras tocno bio golmanov gol?

    Pred koji tjedan je bio heroj, sad je valjda kriv za sve, i tako u krug. Eh nije lako biti golman.

    Neva, velika podrska i dalje :pray:
  • miro
    3.1k
    Ne znam, možda sam vruć jos od tekme, ali....

    Jel ti vidiš kad ga kamera pokaže koliko je on preplašen? Onaj Kotarski nije tehnički ništa bolji golman i ne volim ga jer mi je strašno iritantan, ali čovjek je danas skinuo 2 jebačke šansee. Ne bi ni njemu mogo prigovorit da je primio ono od Špikića, ALI NIJE
  • Maki2
    435
    Cek jeste vi u rodu nesto il si neki Nevisticev fan club koji nisam popratio? Prvi mu nemam previse toga za zamjerit nakon ovakve utakmice cijele momcadi, ali cemu ovakva defenziva?
  • Yovitssa
    317
    Sjašite s Nevistića, po meni on danas najmanji krivac. Ostavili su ga na streljani.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    A šta treba čovjeka pokopati u trenutku sezone kad nam najviše treba "zdrave" glave?
    Pa nije on kriv što mu igrači leže u krilu i ostavljaju same protivnike koji pospremaju golove prsima. Umjesto da svi udaramo tamo di je jedini problem, trener!
  • Maki2
    435
    Nije to nitko ni rekao, ali na svakoj temi samo nemojte Nevistica. Jasno mi je da nema bolje opcije, ali je isto tako jasno i da se njemu ima sta reci i nema imunitet zbog toga.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nevistic je izvukao situaciju kao Livakovic, ali nakon toga reakcije ekipe nije bilo. Nije nam svaki prekid bio problem zbog golmana nego zbog igraca u polju i trenera. Ostaje pitanje samo jel mogao bolje kod 4.gola i to je to..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.