• db-izbjeglica
    13.4k
    Za cacica su imali zamjenu u biscanu a navodno su i s bjelicom razgovarali, sad sam uvjeren da ne postoji jedno tako ozbiljno ime da se uopce razmislja a kamoli razgovaraloNino Bule

    imamo vremena u reprezentativnoj pauzi, ako treba organizirati "reality show - postani trener dinama"
    netko će se već prijaviti i neka lova će kapnuti od toga. šanse za osvajanje prvenstva neće porasti, al neće se puno ni smanjiti, ako će uopće.

    jer ono, ako ovaj u 20+ kola nije uspio provesti sekundu na vrhu, ne znam zašto bi mu vjerovali da će se nešto drstično promjeniti u 13-14 kola do kraja.
  • E46
    180


    Koji je problem? Treba bit realan pogledaj nas raspored pogledaj od konkurenata, nemoj gledat sve kroz ljubičaste naočale.
  • Nino Bule
    11.9k

    Ma sve se slazem, nek pomocni perkovic vodi ekipu nego samo odgovaram gore zasto su onda u upravi presjekli kod cacica i biscana brzo (mislili da imaju rjesenje) a kod jakira izgleda da ne moze dobiti otkaz makar gubio svaku
  • Nino Bule
    11.9k
    Koji je problem? Treba bit realan pogledaj nas raspored pogledaj od konkurenata, nemoj gledat sve kroz ružičaste naočale.E46

    Realno je pogledat koeficijente koje kladionica daje i reci da dinamo ima nekih 30ak% sanse osvojit, 1% sigurno nije realno
  • jedan u nizu
    6.7k
    Ja cu poslati save file sa Football Manager upravi kluba umjesto zivotopisa.
    Mislim da imam bolje reference od trenutnog trenera.
    Vec sam ranije pisao manifest sto ce se desiti kada postanem trener.

    Vlatkice, sto se ceka?
    add me block sam
  • Paggini
    9.4k
    dva ne(spr)etna porazadinamozivivjecno

    Dva zasluzena poraza, iksa s goricom i propasti sistema u Ateni.
  • San Lorenzo
    12.2k
    Puno vi želja imate ali tko bu platio sve te otpremninesport

    Jel jeftinije platiti otpremninu i pokušati spasiti sezonu ili ići na štednju i jeftinu varijantu ostavljanja ovog dokazanog promašaja?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    opet je pre brzo potrosen, ne kazem da nije lose bilo ali bar smo licili na nesto prvih 60 minuta.
  • juan
    57
    Koji je problem? Treba bit realan pogledaj nas raspored pogledaj od konkurenata, nemoj gledat sve kroz ljubičaste naočale.E46

    Doslovno mi i imamo najlaksi raspored.. hajduk ima prvo ligaški derbi pa onda za 3 dana kup protiv nas i onda opet za 3 dana Rijeku na Rujevici.
  • E46
    180
    Mi igramo 7 od 11 u gostima, a svi igraju bunkere i napale se protiv nas.
  • E46
    180


    Ne znam tvoju svrhu filozofiranja sad meni? Ako sam napisao da 99% je izgubljeno prvenstvo to ne znaci da sam rekao da je 1% sanse da cemo osvojit, nisam mislio na taj nacin i u tom kontekstu.
  • ElektricnaInfluencija
    215
    Kako bi lijepo bilo da se Bjelica može vratiti.
  • jp23
    2.2k
    Jesmo li šampioni ili nismo? Ako jesmo, onda nek se napale, ako smo najbolji, nek to pokažemo na terenu.

    A ne da bude "najbolji smo, ali kad igraju onako kako nama paše".
  • E46
    180
    Slazem se ja s tobom, problem je u nama ali isto tako objasni ti meni kako Osijek protiv nas zadnje dvije utakmice se satere da pobjedi i igra kao da je zadnja a Hajduku skidaju gace i opet ce im skinut na Poljudu.
  • juan
    57
    Pogledaj kome smo gosti, dal je to Rudes i Gorica ili kao hajduku Rujevica?

    Imamo najlakši raspored od svih. hajduk nece prezivjeti svoj pakleni tjedan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.