• eol12
    588
    Jednostavno najgori trener Dinama otkad pratim Dinamo, a pratim ga dobrih 20 godina.
    Nitko nije imao toliko kredita ko on, nitko nije niti dva puta doživio ovakve debakle ko on, prvo Sparta, pa Balkani, sad Paok, okej gubili su treneri sa šest komada u Europi, al od koga; od Reala i sličnih top klubova, ova Sparta i Paok pitanje dal bi bili prvi u hnlu.
    Sto dalje, čekat da postavi momčad na Poljudu ovako i novi debakl?
    Potpisujem ovaj poraz odmah, ako se pronađe novi trener, smijeni Jakira, momčadi dobe dodatan impuls uvijek kad dođe novi trener, a sad je pravi čas upravo za to. Hvala Jakire i doviđenja.
  • agramZ
    2.5k
    Od ostalih, možda Zoran Barisic (bez kluba).austrijanac

    za razliku od jakirovica bi s njim stvarno dobili gospodina, profesora, smekera i mangupa. covjek koji bi stvarno zasluzio te nadimke, a o nogometnom znanju da ne pricamo..
  • Markelo
    2.6k
    Zašto je Čačić onda prošle godine dobio otkaz kad je ispao iz realno nebitnog kupa? Čovjek se plasirao u ligu prvaka, dobio Chelsea i neki kredit je ipak imao. E zato jer su vidjeli da nam klizi prvenstvo. Ovaj frajer nema nikakvog kredita, nije donio nikakvu lovu u klub, prvenstvo nam opet klizi a Jakir je zacementiran na klupi. Kao što bi izgubili prvenstvo lani da je Čačke ostao , tako ćemo ga izgubit i ove godine ako propali "profesor" ostane.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    I ne zaboravimo BIO JE PRVI U HNL-u!
  • Infinity
    16.4k
    Treba dati ekipi da igra bez trenera, bit ce bolje. Za pocetak
  • austrijanac
    4k
    Upoznao sam ga i popricali par puta.
    Biranim riječima o njemu pričat, isto tako i navijači Rapida. Bez obzira na otkaz, šmekali su ga jer je igrao na gol. Kako i priliči klubu koji napada prvo mjesto.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Jednostavno najgori trener Dinama otkad pratim Dinamo, a pratim ga dobrih 20 godina.eol12

    petev jedino
  • juan
    57
    treba bit realan i rec da je prvenstvo 99% izgubljenoE46

    Samo se nadam da takvi kao ti ne idu na tribinu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako sada nije prilika onda ne znam kad je.

    Imamo utakmicu sa klubom kojem nije mjesto u prvoj ligi. Koji ima 7 bodova u 26 utakmica.
    Nakon toga imamo 2 tjedna pauze pred dva derbija, od kojih je jedan kljucan ako zelimo osvojiti prvenstvo.

    Ako sad necemo smijeniti trenera, onda necemo nikad.
  • Nino Bule
    13.5k

    Za cacica su imali zamjenu u biscanu a navodno su i s bjelicom razgovarali, sad sam uvjeren da ne postoji jedno tako ozbiljno ime da se uopce razmislja a kamoli razgovaralo
  • austrijanac
    4k

    Nije Petrov, nego Petev.

    I dotični je završio svoju karijeru u Dinamu sa 2.11 bodova po tekmi. Nešto o čemu danas možemo sanjat.
  • Facke
    3.6k
    Ja iskrene nisam pameten i nemam resenje. Dati otkaz, ne dati otkaz. Nakon takvuga poraza bi se to trebale desiti. Nije te Jakirovicu prvi put da se desi. Ne treba opce nikoga vredati. Cemu? Pogotove cemu se Zajec vreda teri je tek par dani v klubu? Takvi porazi se dogodiju. Jednostavne je te nogomet. Jos jemput ,najte vredati. Si sme ljudi, si gresime, volime Dinamo , znam kak se osecate al nema smisla.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Bjelica nam se prosle godine nudio na pladnju a mi to nismo iskoristili prvo kod smjene cacica pa kod onog debakla protiv Ballkanija kad je bio slobodan. Biscana smo potrosili pre brzo i to nakon dva ne(spr)etna poraza u zadnjim minutama a Jakir je vec onda protiv Ballkanija i Gorice pokazao da je promasaj i da nema sta traziti u dinamu.
  • Purgeri
    772
    Naravno da ne moze izravno i naravno da se moze izvršiti pritisak na upravu da ga smjene
  • sport
    3.3k
    Puno vi želja imate ali tko bu platio sve te otpremnine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.