• dinamozivivjecno
    1.6k
    dvije situacije gdje necemo nikad saznati gdje bi bili danas da se nisu desile:
    1.Petkovicev promasen penal protiv Hajduka
    2.Vidin gol i ispadanje iz LP od Aeka
  • Zagi
    5.2k
    Da, nemreš znat.
    Vidjet ćemo za par mjeseci. Lako moguće da Vidin gol ispadne najbolja stvar koja se u tom momentu mogla dogoditi..
  • Brusa
    762
    Nemojte se ljutiti , al pustite te priče.... Kako je tako je, kako je bilo bilo je... Sezona je takva kakva je i biti će kakva će biti..... Nitko nam nije za ništa kriv, sami krojimo svoje sudbinu...
    Ali, vrlo sam ja euforičan u sebi u ovom trenutku... DINAMOVO PROLJEĆE.....
  • Marley
    894
    Jos jedan clean sheet :clap: :clap: :clap:
  • jedan u nizu
    6.2k
    Postali ste standardni golman kad je Livaković otišao, ali nakon slabijih utakmica i vas i čitave momčadi završili ste na klupi. Je li vam to pomoglo ili odmoglo?

    Ha, iz ove perspektive možda izgleda kao da mi je dobro došlo, ali što bi bilo da sam ja u tom trenutku počeo sumnjati u sebe? Moglo me to ubiti i možda mi ugasiti karijeru, ali je na kraju sve do tebe samoga. Kako gledaš na tu situaciju, kako ćeš je okrenuti u svoju korist.
    Sigurno da sam bio ljut prvih dan, dva i razočaran, ali shvatiš da nemaš ništa od toga što si ljut. U toj situaciji imaš dvije opcije - ili ćeš biti ljut, negativan i razočaran ili ćeš reći "OK, to što je bilo - bilo je i idemo dalje".
    Zagorac mi je uvijek bio podrška, ali i ja njemu. Naš odnos se nije mijenjao, uvijek smo se podržavali.
    Nisam do dva dana prije utakmice znao da ću braniti protiv Betisa jer je Zagi imao nekih problema s prstom i kukom. Super se osjećam, pun sam samopouzdanja, ali nije na meni da odlučujem.


    Kad ste dolazili u Dinamo, jeste li računali da ćete puno ranije postati prvi golman?

    Jesam. Neka ideja je bila da će Dominik Livaković otići i da ću ja stati na gol jer je on zaista branio vrhunski i stalno se pričalo o njegovu transferu. Na kraju se sve skupa odvilo malo drukčije, ali sad je sve dobro.

    Koliko je vama kao golmanu problem bio što je bilo puno rotacija u momčadi tijekom sezone, a najviše u obrani?

    To je bio najveći problem jer nemaš stabilnost u obrani. No sve te rotacije koje su se događale su bile opravdane, jer smo ušli u fazu u kojoj praktički nitko nije igrao dobro, bilo je dosta ozljeda i trener je, normalno, tražio neku dobitnu kombinaciju.
    S te strane mi je to apsolutno jasno. Ali, kažem, meni kao golmanu je istovremeno bilo i dosta teško, jer ne možeš se naviknuti na nekoga, dobiti sigurnost i uigrati se ako se igrači stalno mijenjaju.


    Koji vam je bio najteži trenutak ove sezone?

    Gorica, kad smo izgubili kod njih 2:1. To mi je bila najteža ne samo utakmica nego i noć ove sezone. Vodili smo i oni su na kraju okrenuli i ja sam primio taj gol o kojem se pričalo. Od deset takvih situacija, ti kao golman obraniš osam, jedna bude stativa i jedna uđe i baš taj je bio taj jedan put.

    Do kraja sezone gostujete kod Osijeka, Hajduka i Rijeke, a tek s Osijekom još jednom igrate na Maksimiru. Koliko će derbiji odlučivati?

    Ništa to ne znači. Mi se mučimo protiv Varaždina, Hajduk na kraju jedva pobijedi Rudeš, Rijeka isto negdje izgubi bodove, nema tu laganih utakmica. Nama će možda najlakša utakmica biti na Poljudu, takva je liga. Ne možeš protiv nikoga računati na bodove unaprijed, svi mogu protiv svakoga.

    Je li se teže bilo boriti za ostanak u Varaždinu ili za titulu u Dinamu?

    Kad sam bio u Varaždinu, mislio sam da je borba za opstanak najteža stvar na svijetu. Onda sam došao u Dinamo pa vidio što je teško

    Sličnu sezonu kao i vi proživio je i Maxime Bernauer. Dočekan je kao pojačanje, ispao je razočaranje, a sad je opet jedan od najboljih...

    Dajte mi recite u kojeg igrača, koji je došao u Dinamo, se nije sumnjalo? Tako je to kod nas u društvu, a pogotovo oko Dinama. Maxa jako cijenim i kao igrača i kao dečka. Donio nam je jako puno u otvaranju igre, miran je na lopti, a ni ja ne volim nabijati i s njim se jako dobro razumijem.
    Jako je lijepo s njim igrati. Sve što mu se događa je apsolutno zaslužio jer i kad nije igrao je trenirao maksimalno i davao sve od sebe. Pomogao mu je i Theophile-Catherine, koji je mašina. Brutalno je kako čovjek igra u tim godinama i koliko sigurnosti daje svima oko sebe. To je neprocjenjivo.


    U zadnje vrijeme vratili su se i navijači, Maksimir je često rasprodan. Koliko vam to znači?

    Ja zaista ne znam jesu li navijači svjesni koliko oni nama znače. Ne mogu vam ja reći koliki je gušt igrati u onakvoj atmosferi, pred punim stadionom. Kad izađeš iz tunela na Maksimir i vidiš ono sve... To je ogroman vjetar u leđa, koji svaki igrač na terenu osjeti i to uopće nisu floskule. Puno je lakše igrati, doslovno osjetiš da te netko gura prema naprijed.


    full intervju:

    https://www.index.hr/sport/clanak/rijeka-je-bila-prvak-i-za-dinamo-je-to-bila-katastrofa-sto-se-onda-dogodilo/2542492.aspx
  • Sajla
    3.5k

    jako zrelo priča. ovaj odgovor mu je jako dobar.

    Razmišljate li i o reprezentaciji?
    Stvarno bi bilo neozbiljno da pričam o reprezentaciji nakon što sam dobro branio četiri utakmice. Nisam ja tip koji će se gurati preko medija. Da se ne lažemo, tko god je Hrvat i bavi se nogometom želi igrati za hrvatsku reprezentaciju. Sad o tome nema nikakvog smisla pričati. Koncentriran sam samo na Dinamo, da budemo dobri i da budemo prvaci. Bit ćemo, a za ostalo će doći vrijeme.
  • Marley
    894
    Nije sto ga volim :rofl: , ali realno pametan je decko. Nekim ljudima lako procitas inteligenciju vec samo dok ih slusas par minuta dok daju intervju.
  • Mihaljević
    8.2k
    Kikserčina.
  • striko
    1.2k
    Taman čovjek pomisli stabilizirao se kad tamo ništa.
  • Captain America
    14k
    Znakovito je da su i Livi i Zagi i Neva imali problema s izlascima, a na crti su uvijek bili top.
  • Teofil Kateran
    876
    Ajde pustite dečka da brani, svi bi Zagorca pa onda kad se vrati Nevistić i dobro odbrani par utakmica govorite da cijelo vrijeme želite Nevistića da vam nije jasno kaj ne brani i pljujete Zagija. Sad nakon jedne greške gdje je i KTC ispao kao amater odmah Nevistić ne valja.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Nemojte pljuvati ako boga znate.
    Cim se krene pljuvati po njemu, odma ce to u medijima biti,
    A nas vrli populist ce odmah vratiti Zagija na jedinicu.

    Svi smo zazivali da ostane covjek na golu, da mu se da kontinuitet, a sada mu se krivi za jednu stvar. Za jedan gol koji je vise sjebao KTC nego on.
    Da je Bukvic pucao preko gola, nitko ga spomenuo nebi.

    Serite po svima, ali golmana nam ostavite na miru!!
  • cibona
    1.4k
    A koga biste vi? Veterana zagorca? Ne hvala. To nam najmanje treba u ovom trenutku.

    Treba ga pustiti do kraja sezone pa cemo vidjeti što dalje. Danas nije bio iskljucivi krivac kod gola.
  • Captain America
    14k
    Jel vas bar malo sram?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    I? Kaj sad nakon one dvije “Livakovicevske” obrane? Barem prva nema veze s zaledem. Pustite decka nek brani, sigurnost ce doc s vremenom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.