• Crusades1986
    9.5k
    Prošle sezone ih je ždrijeb malo pomazio pa su "ni krivi ni dužni" imali dva polufinalista i Inter u finalu.

    Ove sezone naletjeli na top ekipe i ni jedan prolaz.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Nakon dugo vremena vrhunska utakmica u ligi prvaka. Odlična atmosfera na tribinama, navijači bez mobitela, pravljenja selfija i mahanja u tv kameru, na terenu dvije borbene ekipe sa dva odlična trenera, vidio se i poneki majstorski potez ponajprije od Rodriga Riquelmea a na kraju i drama penala. Podsjetila je ova utakmica na ligu prvaka otprije 20 godina.

    Atletico je blago među ovim velikim klubovima a meni su još draži bili kada su igrali na starom Calderonu i kada su bili ružno pače lige prvaka, prljavi negativci koji igraju ''ružno'' i kvare planove ''finim'' etabliranim klubovima.

    Čak je i Balog danas bio simpatičan. Ok, nije prepoznao legendarnog Christiana Bobu Vierija kojega su kamere prikazale 10 puta tokom utakmice ali je barem tokom penala lupio kako je večeras Oblak u službi zakona.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    to vrijedi za europske utakmice?jedan u nizu

    Da. I gostujući sektori su stajaći, recimo gosti na Westfalenu Dortmundovom budu omdah u kutu na jugo istoku, prije su bili na gornjem prstenu skroz u kutu stadiona..

    Čak je i cifra dobra, jer njemci poštuju to nešto bila cca 19.50€ mislim za navijace PSG kad su gostovali Borrussiji.

    Edit...vidim odgovorio ti je moj posavac za drugu tekmu.
  • Tom Hanks
    2.5k
    19.50€Navijač Dinama

    Jebala ih cijena
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    zdrijeb cetvrtfinala:

    Real-Manchester City
    PSG-Barcelona
    Arsenal-Bayern
    Atletico Madrid-Borussia Dortmund
  • Kruno
    132
    Ajd mogo bi Real opet ispast.
  • Ali
    1.9k

    Nebih stavio niti 10€ na to
  • NitkoBitan
    11.7k
    Brutalni parovi. Nema crne ovce medu ovih top8.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    po mom misljenju osvajac ce biti tko god prode par city/real.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ja sam čak uvjeren da ako Atletico itko može izbacit može možda Dortmund, ako njih prođu po meni su za klasu jači i od precjenjenog PSG-a i Barcelone koja cijelu sezonu muči sa ozljedama.
  • dzis
    565
    Strasni parovi, prakticki superliga u ligi prvaka.

    Po meni prolaze Atletico,Barca,City i Arsenal. Mozda sam lud ali prije osmine sam rekao da mi nekako "smrdi" da Atletico moze otici prvi put do kraja i sada im se nakon Intera malo i zdrijeb otvorio. Simeone je bas trener za ovu fazu natjecanja
  • ZgBlue
    484
    Jel postoji neko službeno objašnjenje/pravilo zbog kojeg se tekme igraju u isto vrijeme?

    Logično bi bilo da je jedna tekma u 18, a druga u 21 pa ne moram birat između dvije ponuđene.
  • Dzoni
    101
    Meni logika nalaze kako je to cetvrtfinale LP i da obje tekme zasluzuju bit u udarnom terminu za bit na TV-u.
  • ZgBlue
    484

    Djelomično se slažem, al svakako se igraju uzvrati pa bi onda samo obrnuli termine..
    Isto tako ne bih rekao da je tekma u npr 21 nešto "udarnija" od one u npr. 19
  • jedan u nizu
    5.7k
    Posto su vec odredeni parovi polufinala, zna se tko ide na koga.
    Tako da ti parovi moraju igrati u isto vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.