• Infinity
    15.2k
    Vrijedit ce. Zasto je nemoguce? Pa i do sad se moglo dogoditi da zdrijeb odluci medjusobni susret, ali su se poduzimale mjere da se to ipak ne dogodi. Isto to ce se raditi i sad.

    Imat ces u jednoj jakosnoj grupi devet ekipa, jedna zemlja mora imati sest predstavnika u istoj jakosnoj da bi se netko sreo, a nitko nece nikad imati sest.

    Isto tako ces u play offu imati 16 ekipa, to znaci da moras imati devet iz jedne zemlje da bi se netko sreo, a devet takodjer nikad nitko nece imati. Isti slucaj je i u osmini finala.
  • Bruh
    901
    Kak će ulazit klubovi u ovaj novi sustav? Samo prvaci država il će opet ona sranja di prvi drugi treći ulaze?
  • Orc123
    5.1k
    Gledam Laipzig inigraju jako lijepo ali Olmo je svijet za sebe i nevjerojatno sam ponosan da je Dinamo stvorio takvog igraca i jos mi vise zao sto ga nekako nismo uspjeli pridobiti da igra za nasu repku. U svakom dodiru s loptom vidi se njegov vanserijski talent a karakterno predobar momak! Definitivno najdrazi stranac iako on nije stranac!
  • Orc123
    5.1k
    Znam da je pogresno dva posta za redom ali za Boga dragoga samo da se osvrnem na neigranje Modrica! Znaci Real nemre povezati redove ni smisleno stvoriti neki napad. Ono sto su prije radili Kroos i Modric sada pokusava Camavinga i Tusameni ili kak se vec zove i to izgleda smijesno. Modric sa 39g je duplo bolji igrac od ove dvojice zajedno. Camavinga je onako smijesan igracic u odnosu na Modrica! Ovo je bezveze sta Real sad radi Modricu jer bi trebali igrati najbolji a ne selektirani po godinama!
  • Ivdzo11
    3k
    Vinicus 1-0, a da je Massa imalo vise muda imao, mogao mu je pokazati drugi zuti za simuliranje
  • hardek
    1.4k
    Žao mi je Leipziga, mogli su ovo odvuć barem u produžetke
  • DrawTube
    3k
    Kakav šugavi klub ovaj Vardrid. I oni I Varcelona. Baš mi je drago da ih je sudac pokrao protiv Valencije da osjete kako je to biti pokraden.
  • Blueshadow86
    960
    Kakva tekma Barcelone i Napolija... :eyes: :ok:
  • hardek
    1.4k
    Nikad nebi bio rekao da će Rahmani ostvariti ovako lijepu karijeru
  • Orc123
    5.1k
    Da, jako dobra tekma Barce i Napolija. Ja stvarno ne mogu vjerovati da smo mi imali takvog stopera u klubu kao što je bio Rrahmani a nismo bili toga svijesni. Istina, nisam nikad pomislio da bi on mogao izrasti u ovako kvalitetnog stopera ali uvijek mi bilo zao da ga se guralo više prema bekovskoj poziciji nego na stopersko mjesto. Gledam ga sad, on je toliko napredovao da ga ja ne mogu prepoznati. odlična tehnika, iznimno brz, tehnički jako dobar, duel igra strašna....iskreno po meni nakon Modrića za kojeg smo znali da je odličan igrač ali nitko nije računao na to da će postati jedan od najvećih u povijesti, nakon njega Rrahmani je napravio možda i najveći iskorak nakon odlaska iz Dinama. Nevjerojatno je u kakvog se stopera razvio. Eh da, zaboravio sam na Gabrijela iz Arsenala ali on nije ostao u Dinamu radi financiija iako baš sam gledao nije ga sramota imati na IG slike kako drži pehar Hnl nakon što smo ga osvojili sa njim u kadru. Kad je u pitanju Gabrijel tu se odmah vidjelo da je igrač strašnog potencijala i nezz točno koja je cifra bila u igri ali mislim da se trebalo riskirati. Da se vratim na temu svaka čast Rrahmaniju....nevjerojatan stoper koji bi sada nama legao ko budali šamar...ali sad je kasno....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kakva tekma Barcelone i NapolijaBlueshadow86

    Želim im obojma da ispadnu. Barcelomu jer ih organski nikad nisam mogo smislit i zapravo su oni Hajduk u Španjolskoj. A od mrtvog Napolia(+Marseille) nema mi gorih i mržih klubova.
  • Dinamosaur
    973
    zapravo su oni Hajduk u Španjolskoj.Navijač Dinama

    Kako si dosao do ovog genijalnog zakljucka?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    jednostavno. Vječito se vade na suđenje, stalno ga komentiraju, priče o centralizaciji države, žele odvojit svoju regiju Kataloniju( a nije da nije bilo sa hajdučke strane komentara i o tome) prijetnje izlaženjem iz lige, mutni poslovi sa onim Negreirom ili kako već, itd itd.

    Uz to najveći grad na moru koji "mora gladit jaja kapitalnom", identična priča.
  • Dinamosaur
    973
    Catalonia is not Spain.
    Meni vise Madrid vuce na Beograd, a Spanjolska na Yugu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.