• Petar86
    572
    Zona je najveće aktivno okupljalište navijača Dinamasuperhik

    Lako sto je najvece nego je i daleko najkvalitetnije vjerujem.
  • Jurki
    8.4k
    Npr moze se u posebnu temu upisivati pitanja koja zanimaju clanove te se posalju pitanja u klub..
    ..nekaj slicno kak ima UPU "Q&A" pa netko iz kluba jednom ili dva puta mjesecno odgovara na pitanja prek Dinamo+..
  • Nino Bule
    11.3k
    Na kraju krajeva nesto slicno onom kad smo slali pitanja u vezi elektronskog glasanja na izborima pa smo dobili kakve takve odgovore na pitanja,
  • Jurki
    8.4k
    ono je bilo cisto spamanje kad smo svi slali isti mail.
    Al ne vidim razloga da netko ne sjedne dva puta mjesecno pred kameru i odgovara na pitanja. Time nebi ni piskarala mogla tolko srati i siriti dezinformacije.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma naravno da ne bi spamali ko onda ali tu se probere 10ak pitanja i na onakav q&a nacin odgovore,dovoljno je forum razvijen da se probere normalna pitanja u vezi organizacije utakmica, odnosa s clanovima, ponude u shopovima, itd. i da se ne svede to na "kad bude doveli ljevog beka" i takve pizdarije
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ukoliko bi se ideja realizirala, jedna od mogućnosti koja isključuje spam je otvaranje posebne teme na Zoni gdje će članovi postavljati pitanja u određenom periodu po dogovoru i zatim se odabere određeni broj pitanja također po dogovoru i pošalju se u klub.
  • Patak
    2.2k
    Ma ovo kako Futsal Dinamo i KK Dinamo dovoljno. Imaju svoju podtemu i netko iz kluba odgovori kad bude nešto konkretno. A kad je nešto kritično onda admini zone pošalju upit nakon rasprave ovdje pa se i tako dobio odgovor.
  • Droljo
    4.8k
    kad bude doveli ljevog bekaNino Bule

    Pa to nam je naj bitnije pitanje stoljeća :rofl:
  • kibic
    991
    Ne znam koje planove ima klub u smislu platforme za komunikaciju. Tribine navijača gdje se postave pitanja se mogu i putem društvenih mreža organizirat.

    Budući da neki klubovi imaju svoj Discord i Telegram, možda bi klub to više interesiralo kao platformu za takvu komunikaciju. Zona je prilično interesantna platforma jer stvarno su sve nijanse plave tu, a klupske platforme bi, čini mi se, bile striktnije u tom pogledu.
  • mali M
    3.3k
    Bez obzira na stav vodstva Zone ja ću uvijek ostat u nadi da će se jednom pronać uvijete i volje za podcast, jer znam da bi to bilo odrađeno vrhunski. Od kvalitete samog podcasta do gostiju i voditelja. Voditelj mora biti i karizmatičan ali i stručan, mene uspava kad ovi voditelji "statističari" lupaju kao da vode katedru na ekonomiji... uglavnom, tiha patnja i prijedlog za Zonu ostaje podcast. Doslovno neznam niti jednu bolju platformu za Dinamov podcast
  • Bosna86
    11.5k
    Prije par godina imali smo akreditaciju za novinarsku lozu… Bilo je ponuđeno javno studentima novinarstva ili bilo kome drugom da se prijavi, nije se javio nitko… Para nema, ali imaš besplatan ulaz i mogućnost stvaranja kontakata… Očigledno nije dovoljno

    E sad zamisli podcast… Tko će to raditi bez mjesečne place, pogotovo sto si Zona neće dopustiti neki fus… Praktično osim troškova prostora i opreme, moras plaćati novinara, snimatelja i plus još nekog da ti editira kratke clipove i slično
  • Riot
    1.7k
    Podcast se u najmanju ruku ne isplati.. pored svega ovog sto je Bosna nabrojao, ne bi ni interes ni gledanost bili nesto
  • superhik
    10.2k
    Danas svi imaju podcast
  • austrijanac
    2.6k
    Prije par godina imali smo akreditaciju za novinarsku lozuBosna86


    Ako ovo i dalje stoji, ja mogu preko svoje firme nabavit akreditaciju pa možda bude lakše toj xy osobi ako nas je dvoje.
    Treba pomoć.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Akreditaciju za novinarsku ložu Zona može dobiti i sada bez problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.