• Bosna86
    11.5k
    Mislim da je akreditacija s novom garniturom najmanji problem… Znam da je kolega @Mali dioničarimao foto akreditaciju i da je radio foto izvještaje možda čak i jednu cijelu sezonu, čak i sa Islanda… Onda je to ukinuto jer se upravi nije bas sviđala Zona, službeni razlog je bila corona.. Prošlo je od tad 4-5 godina pa se vise dobro i ne sjećam, ako se neki moderator sjeća Nek napise detaljnije
  • Mali dioničar
    14k
    Da, nije bilo problema s akreditacijama od 2017. do korone.

    Nakon korone je rečeno da su ograničene pozicije za fotoreportere.

    Vezano za fotografiranje, i grupa dobiva akreditacije pa tu ne bi trebalo biti problema.

    Ja osobno više ne fotkam jer radim neke druge stvari i vikend mi je krcat, ali je to bilo jako dobro iskustvo sa aspekta upoznavanja organizacije utakmice, nazočenja na pressicama i treninzima prije utakmica.

    Ako netko želi izvještavati s utakmica i drugih dogadjanja preko Zone kao kanala, mislim da je to izvrsna ideja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ako netko želi izvještavati s utakmica i drugih dogadjanja preko Zone kao kanala, mislim da je to izvrsna ideja.Mali dioničar

    Slažem se, ali se toga mora prihvatiti ozbiljno. Nama se dečko javi u inbox instagrama da bi mu bila čast raditi grafike za nas, napravi dvije i poslije se ne javlja. Jednostavno sebi ne možemo dopustiti da netko nama nepoznat, u naše ime radi nešto za nas.


    Mislim da je akreditacija s novom garniturom najmanji problemBosna86

    Bila je i sa starom najmanji problem.
  • mali M
    3.3k
    Ma momci skroz vas razumijem, ni ne mislim da se treba fušariti. Pričamo o kvalitetnom podcastu. Da nebi bilo gledanosti se ne slažem. Ja mogu nabrojati 10 ljudi koje nisu članovi (još, pregovori su u tijeku) a koji prate, čitaju i gledaju sve za Dinamo. Zar je gledanost od 10.000 slaba? A mislim da bi moglo biti između 20 i 50 bez problema. Ma rekao bi i više al ajde da ne nagađamo. Financije i dalje ne smatram da bi bile problem, ima nas dovoljno koji bi Zonu i onako podržali za kvalitetan sadržaj bi još i više. I ja nebi nekog novinara, nego bi to trebao biti jedan od nas. Pa vidi kakvi su izašli iz grupe kroz DP, njabolje da nema i nekih dečkiju s jakom karizmom i znanjem. Nije baš ni da je Joe Rogan bio top svoje klase na novinarstvu.. da budem plastičan
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pa ne mora bit Podcast silom slika neka bude samo za slušanje
  • jedan u nizu
    5.7k


    nekako ne vjerujem da bi se naslo 10 000 - 20 000 ljudi koji bi porpatili svaki podcast zone.

    Razumijem da je komotnije slusati podcast dok bilo sta radis, ali vecina ljudi ne slusa podcaste.
    Podcasti su vise za 'modernije', mlade ljude. Naravno da tu ima i starijih, ali cinjenica je da je to postalo popularno zadnjih 5-10 godina kada je internetski stasala generacija milenijalaca.

    Da bi podcast imao puno gledatelja on mora biti sarolik i raznolik i pristupacan svim navijacima.
    Sad sam bas bacio oko na Tribinu, imaju oko 40k pogleda na HNL temama. Samo sto njih gledaju i navijaci Hajduka (ponajvsie rekao bih), ali i navijaci Rijeke, Osijeka i Dinama. Kao i oni neutralni.

    Da se jedan podcast specijalizira samo za dinamo, sumnjam da bi dostigao takve brojke. Bio bi jako ne zamiljiv svima ostalima.
    Zar bi itko od nas pratio podcaste specijalizirane o Hajduku ili Rijeci? Sumnjam.

    Da li bi volio pratiti zona dinamo podcast? Bi!
    Ali da li bi bilo isplativo to raditi, vjerovatno ne bi.
    Puno je tu truda. Puno vise nego na forumu. A ni sami ne cijenimo dovoljno admine i moderature na forumu, uzimamo zdavo za gotovo, citamo i pisemo kad nam se prohtije, ali ima tu ljudi koji se trude, odrzavaju to i citaju svaki post. I svaka im cast na tome, da su napravili mjesto gdje se svi mozemo raspravljati i informirati. Jos uz cinjenicu da su vec nekoliko puta odbili kakve donacije i da odvajaju svoj novac kako bi nama svima to lijepo funkcioniralo.
  • mali M
    3.3k
    da... Bavio sam se dosta sa proučavanjem podcasta i mislim da bi se iznenadili na količinu gledanosti... Kako je rekao Eduardo, mora biti kvalitetan i ono što sam ja dodao da mora imat voditelja sa karizmom. Zato je Stijelja (bez obzira što je dosta omražen) bolji voditelj podcasta od Brkića ili ovih dosadnih usporenih (meni) sa Tribine. I Tribinu ti prati 90% Hajdukovaca, omjer nas ostalih je zanemariv. Tko ti prati onaj Osijekov osim njih pa imaju već 3.500-4.000 pregleda. A koliko mi imamo veću bazu navijača. Podcast je dobar za sve teme, ne moramo samo pričati o Dinamu, može biti gost i za repku i za HNL i za LP, ma i o svećeničkoj repki koja je osvojila zlato sad u nogometu. Poanta je da imamo jednu zdravu platformu koja nema u svakoj drugoj rečenici "ukralo"... Zašto nebi Boban pričao o Uefinom pogledu na nogomet, Naši bivši igrači o nekoj tekmi u Europi u zemlji u kojoj su možda igrali, neki karikiram Murić da ispriča o opasnostima za karijeru preranog bježanja van... Imaš tema koliko hočeš i bez "jednoumlja" o Dinamu... mislim da bi financijski to bilo održivo...
  • Somport
    556
    Treba krenut s klasičnim intervjuima poslije tekme, da se pita ekipu kaj misle o tekmi, tko je loše igrao, tko dobro itd. Skupit preglede na tome, ubacit humora, ne mora sve bit studio, pare, ovo ono itd. Počet malo i onda gradit na tome, teško da će donacije odmah stvoriti nužno i promet, većina ljudi jedva da zna kaj je Dinamo+ trenutno. Zona će rasti, kak sam prije spomenuo, a i ljudi koji su dovoljno sposobni će doći. Znam da svi želimo odmah da smo elitni s marketingom i svime, ali ljudi, tek smo dobili nazad klub koji mogu krojiti članovi, a ne dronovi i poltroni. Strpljenja imajte, i doći će sve na red.
  • mali M
    3.3k
    ma jasno, tu samo pričamo o temi podcasta kao Zoninom projektu... A šta ću, sad su otvorili Pandorinu kutiju kad su doveli sposobne ljude i otvorili se prema navijačima... :wink:
  • markoli
    1.6k
    Kako ono “aktivizam a ne trebizam”.
    Sve je to lijepo, divno krasno, no skoro svi ovdje imamo svoje poslove, obitelji, tekme, a podcast nije baš bezvezna stvar i kako su dečki rekli ako se radi treba se raditi na razini, a to zahtjeva i novac (koji bi skupili nekako), znanje (koje nije toliki problem) ali i ono čega nam najviše nedostaje - vrijeme.
  • Neron53
    256
    To se na temi repke selektivno brisu upisi?
  • Droljo
    4.8k
    Ja, recimo ne gledam podcaste uopće. Tu na zoni pročitam sažetak i naj bitnije izjave. Ne stigne se. Kuća, posao, dete, tekme, mora se nekad i na pivo otić s ekipom itd.. u biti više ne čitam niti novine kad ovod dobijem sav info koji me zanima + linkovi na bitno. Meni dosta. Ali, svaku inicijativu podržavam jer mi se ovo sve čini dosta ispravno.
  • Neron53
    256

    Jako lijepo ali argumentirajte mi razlog brisanja mojih upisa a ostavljanje ruganja na iste.
    Ako ostavite postove kojima je dopusteno ruganje navijacima repke, koji je smisao imati i dalje taj topic?
  • superhik
    10.2k
    pobrisan je post u kojem se rugalo i zato su pobrisani svi ostali komentari vezani iz razloga što se zbog jednog bezveznog komentara počela stvarati lavina istih takvih komentara
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.