• marcio amoroso
    31.9k

    Nije izvediva jer su se neka pravila promijenila i jer smo ionako na samom limitu sa svim.
  • BluePhone67
    3.2k
    Onda zanemarite Sobicu za sada, ali svakako pogledati jos jednom sve dali postoji način da to bude izvedivo u budućnosti. Naravno ako je sama ideja administratorima i prihvatljiva.

    Lp
  • superhik
    10.2k
    Ideja je odlična
  • Paggini
    5.7k
    Ideja mi je super, čak bih rekao da bi mogla biti i za donatore foruma i članove možda. Znam da ste pričali da niste za tu opciju, ali osobno bih stvarno volio s obzirom na rapidno povećavanje članova, potrebom za moderiranjem, strašnih uvodima Krizya i slično da se to može nekako honorirati od strane članova s nekim patreon šemama ili slično.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Možda ne bi bilo loše da se naplaćuje sudjelovanje u predictoru. Tipa sudjelovanje u predictoru 5€ po igraču, uplate se primaju do trećeg kola, nakon toga zabranjeno komentiranje i sudjelovanje onima koji nisu uplatili (ako postoji ta mogućnost). Glavna nagrada da bude dres Dinama kako bi igranje bilo što zanimljivije, a ostatak novca od uplata da ide za troškove foruma.

    Edit: tek naknadno sam vidio da su već postojale nagrade za pobjednike.
  • xavier
    11.1k
    Možda ne bi bilo loše da se naplaćuje sudjelovanje u predictoru. Tipa sudjelovanje u predictoru 5€ po igraču, uplate se primaju do trećeg kolaNema zaleđa Mikića

    Glavna nagrada da bude dres Dinama kako bi igranje bilo što zanimljivijeNema zaleđa Mikića

    Bojim se da ako uplaćuješ novac da bi predviđao sportske rezultate i postoji neka nagrada u konačnici, time ulaziš u sfere koje se zakonski regulirane puno ozbiljnije od "običnog" foruma.
  • Sajla
    3.2k
    možda postoji ali ja ne vidim jer ne gledam na pravom mjestu - ali ne nalazim nigdje link sa zone na službene stranice kluba. vidim linkove na zonine društvene mreže, futsal, BBB shop, možda negdje dodati i link na dinamove stranice? sad smo ipak povezaniji nego ikad ;)
  • marcio amoroso
    31.9k

    To će se dodati ovih dana.
  • superhik
    10.2k
    čekamo da oni prvo linkaju Zonu na službenim kanalima :razz:
  • Mali dioničar
    14k
    Mislim da je došlo vrijeme da Klub napravi Plavu sobu.

    Došlo je vrijeme da svaki član Kluba može postaviti svojim imenom i prezimenom postaviti normalno pitanje i dati normalnu sugestiju na koju će mu se odgovoriti.
  • Bosna86
    11.5k
    Došlo je vrijeme da svaki član Kluba može postaviti svojim imenom i prezimenom postaviti normalno pitanje i dati normalnu sugestiju na koju će mu se odgovoriti.Mali dioničar

    Možeš li ovo malo detaljnije objasniti? Zašto bi to klub uopće radio?

    Član/povjerenik/klub… Po meni nekakva hijerarhija mora postojati, a ne da neka osoba sjedi i odgovara na tko zna kakva pitanja
  • Mali dioničar
    14k
    Možeš li ovo malo detaljnije objasniti? Zašto bi to klub uopće radio?

    Član/povjerenik/klub… Po meni nekakva hijerarhija mora postojati, a ne da neka osoba sjedi i odgovara na tko zna kakva pitanja
    Bosna86



    Svaki član kluba bi trebao moći pristojno uz predstavljanje sa mail adrese koja je i kontakt postaviti normalno pitanje ili dati normalnu sugestiju.

    Primjerice:

    Tema: ulazak na stadion

    Poštovani,

    Ja sam član kluba xy i primijetio sam da se stvaraju gužve i na stadion je nezgodno ulaziti s djecom, a dva ulaza na sjever sa strane istočne tribine nisu otvorena.

    Recimo takav apel je urodio plodom ove godine.

    Ili…

    Tema: personalizirani dresovi isporuka na stadionu

    Poštovani,

    Ja sam član kluba xy i dolazim na utakmicu u nedjelju. Da li je moguće naručiti dres veličine 9-10 godina sa natpisom Moje dijete i broj 11 koji bih pokupio prije utakmice.

    Recimo ova kupnja iz shopa uz opciju uzimanja artikla na stadionskom shopu bi zbilja trebala biti ozbiljna opcija.

    Recimo čim kupiš ulaznicu ponudi ti da kupiš i šal ili neki drugi artikl, platiš odmah i pokupiš i shopu. Popravila bi se prodaja i bilo bi puno efikasnije voditi zalihe.

    Naravno upiti tipa:

    Zašto Ristovski igra stopera, a ne beka?
    Koliko dugo mislite trpiti trenera?

    Odmah u spam uz generički odgovor: Zahvaljujemo na upitu, nemamo konkretan odgovor na Vaše pitanje.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja na zoni provedem otprilike sat vremena dnevno i ne stignem sve teme pročitati ili ih samo preletim… Po meni zaposliti nekog da radi samo to cijeli dan je promašeno

    Ono sto se može odraditi da osoba zaposlena u klubu napravi račun na zoni i da odgovori na upite koji su izazvali nekakvu reakciju… Nešto slično radi futsal Dinamo na svom podforumu
  • Droljo
    4.8k
    Ili nekakvi godišnji skup članova (tipa tribina) i netko iz kluba može doći i odgovoriti na par pitanja. Ne treba pretjerivati.
  • superhik
    10.2k
    Mislim da bi se tako nešto moglo na nekoj tjednoj ili mjesečnoj bazi organizirati preko Zone kao što smo radili do sad kad bi postajala neka otvorena linija iz kluba prema Zoni.

    Nemojmo se varati, Zona je najveće aktivno okupljalište navijača Dinama nakon Maksimira i mislim da kao takva može imati tu privilegiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.