• Georg Koch
    3.6k
    istog sam misljenja.
    Iako nije logicki, normalno niti moralno, niti bilo sto, ali vjerojatno ce se izglasat.
    Onda ako osim ta 3, nemamo svejedno 6 (sto je malo teze) sve ide u pravi kurac, tek pocima ici u kurac.
    Grad ZG, inspekcije i ostali mogu djelovati, ali znamo da to traje mjesecima, sto ce biti do tada?
    Mamic je kurac za spodobu hanzela, kad mislis da je to to i u biti, je to-to, oni odrade potez kojeg se ne ni stidio ni Kim Jong Un.
    Nevjerojatno, nema dalje
  • Bruh
    901
    Ma neće to mjesecima sve kaj treba je jedno čitanje statuta da se vidi da nije legalno izbacivat po glasačkoj preferenciji. Pogotovo kad ima Proljeće podršku grada u demokratizaciji dinama...
  • CUCAK
    55
    IO ima 13 ljudi, i barisic je imao vecinu, međutim pitanje je da li on tamo ima vecinu jos uvijek... ako pogledate popis ljudi, poprilicno sam siguran da 6 vise nije uz njega
  • sport
    2.3k
    zaboravio si na Kamenskog,Gašparovića,Gogolja koji su još uvijek članovi I.O.a ni ostali 7 nije više baš jedinstveno
  • španglozbrzić
    7
    Ak su Balen, Gogolja i Maržić pametni, nakon kaj ih IO "izbaci", samo će se pojavit na skupštini ko da se niš nije dogodilo jer ta odluka kluba pravno i znači - ništa.
  • criticus
    1.3k
    Onda ako osim ta 3, nemamo svejedno 6 (sto je malo teze) sve ide u pravi kurac, tek pocima ici u kurac.Georg Koch

    Polako kolega Brotnjanac, bez panike :smile: . Ovakvo pravno silovanje nemože ni u kom slučaju imat trajne posljedice. Ovo nije stari statut, i bit će poništeno u kratkom roku a sve odluke donešene u takvom sastavu će bit poništene. A u najgorem slučaju, da ostanemo oporba, treba im 40 ruku za ozbiljnije zahvate na statutu. Više ja imam šanse kod Margot Robbie, nego oni za to.
  • Peškaman
    2.6k
    Naša dva u IOu plus Kamenski,Gašparović,Gogolj(koje je Barišić izdao) ,fale samo dva da odluka ne prođe :cool:
    EDIT:ispravljeno
  • Tercel
    416
    "Rekli smo ti da si se okružio krivim ljudima, šupkoliscima koji ti vire iz šupka, a ti svi šupkolisci će pobjeć od tebe. Sjebo si se glava, sjebo si se.. ovo su sve šupkolisci, razumiješ me.. ... al sjebo si se skroz, a svi ti šupkolisci i papci koji ne vole Dinamo, nego vole keš i vole keš izvuć iz Dinama će otić ko pičke, a mene boli kurac, ja ću bit tu još 50 godina, razumiješ me? Boli me kurac, za sve me boli kurac. Jebi ga glava, popušio si kurac i to od svojih ljudi!"

    Na koljenima ćete izać iz Dinama grobari smrdljivi! Kako Vas nije sram više? Fuj!
  • španglozbrzić
    7
    Na koljenima? Na tračnici, umočeni u katran i perje!
  • rioda
    2.6k
    Najveća smijurija bi bila da im odluka padne već na samom IO :rofl:
  • sport
    2.3k
    prema mojim izračunima oni bi sa svoje liste trebali izbaciti 12 ljudi :lol: :rofl: :joke:
  • Liks90
    1.1k
    daj Boze da “imamo” 12 ruku hahahah onda nam nemogu nis
  • Georg Koch
    3.6k
    A u najgorem slučaju, da ostanemo oporba, treba im 40 ruku za ozbiljnije zahvate na statutu. Više ja imam šanse kod Margot Robbie, nego oni za to.criticus

    Nije panika, pusem i na hladno od 02h jutros kad sam vidio clanak, a sada i vise.

    Da, ali za promjenu i 40 ruku, ne vodimo trenutno polemiku o tome sto ce biti kroz 4 godine, nego sto danas, oporba ne mozes biti :) ali bome ovi sto rade je pre,prestrasno
  • Brusa
    729
    tiho jbt, ako što čuju ići će na izbacivanje 30 sa liste 35 i svih 25 sa liste 25 i cijelog izvršnog preventivno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.