• KrunoPesca
    55
    Prošao sad pored stadiona. Cijeli parking su ogradili, zaštitari bauljaju okolo. U zraku se osjeća miris pobjede. Samo pametno i smireno danas.Nadjebali smo ih njihovim smicalicama.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Tog hanžela govno jedno šugavo treba izvest pred navijače da svi pljunu na njega i onda ga pješke poslat nazad od kud je i došo. Da jedno đubre staro si želi prisvojiti klub i boli ga kurac za sve navijače i ljude oko kluba. Pa jel imaš obitelj i familiju kak te njih nije sram govno jedno
  • rioda
    3.4k
    Samo pametno danas, nedajmo da nas itko isprovocira.
  • Bruh
    901
    Ja čekam da se deda javi on ipak zna kaj se zapravo događa... jer ak je rekel jučer da bu dobro bit će dobro.
  • Liks90
    1.2k
    oni bas to žele kao sto piše u članku iznad…treba Ostat miran i to je to
  • E46
    213
    Danas Barisic ako pobjedi ne bi smio ziv izac sa stadiona skupa sa Hanzelom, ako cemo radikalno.
  • Peškaman
    2.9k

    Upravo ovo žele,stvaranje histerije pod zapadom i nerede,pametni budite!!
  • Bruh
    901
    ej alo kaj su jučer pisali ne radit sranja kakav god rezultat bio
  • Liks90
    1.2k
    Ne Radit sranja naravno, Al nit dopustit da prljavo na prevaru ovo eventualno dobiju, kaj nadam se da neće
  • Eduardo
    18.1k
    Nisam spavao da te ne bih sanjao, Barišiću cigane odlazi iz Svetinje!

    inVhLJ5.jpeg
  • Sixthway
    284
    Ako Mumija izgubi koje poteze je spreman napravit?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Screenshot-20240310-092603-Google.jpg

    Do konačne pobjede
    Stop udbi u Dinamu!
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Pa na to sam i upucivao jucer kad sam hipotetski pitao da li stoka moze zamjeniti ili izbaciti ljude koji misle glasati za zeku sa liste 35. Dobio sam odgovor da ne ,a palo mi je na pamet da su oni na sve spremni. Imali oni na to pravo po zakoni ili ne , Ali njih zakon ne zanima ,jer bi u suprotnom danas samo bilo predstavljanje Zajeca . Jer bi mumija odstupio. Medjutim govna i dalje igraju prljavonkao i svih ovij godina do sad . Pozivam sve da se smire i gentlmanski ovo privedemo kraju radi svih koji su ulozili godine na ovo. Da sad ne useremo sav trud svih ljudi ,onako Bruce glave. Lako ih je poslije pobacati na glavacke iz kluba Ali to je zadnja opcija.
    Sretno danas. Mi smo pobjednici u svakim slucaju. Do prije par mjeseci nisu ni oni ni mi sanjali da smo ovako blizu demokratizacije kluba. Posao cemo zavrsiti
    Zivio Dinamo:heart: :heart: :heart: :pray:
  • Bruh
    901
    koje poteze može... nemre niš neg samo odstupit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.