• ksapi
    2.2k
    Znaci mumija si je postavila 35 ljudi u skupstinu salabahterima i sad ih zeli opet izbaciti van.
    Kretenu stari, vrijeme je da odes, nesposoban si cak i za ovakve spletke, a kamoli za normalno vodenje kluba.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Bengu samo ispraznili, more piva je kupljeno. Bit ce dug dan. Slavit ce se ovo danima. DINAMO ZAGREB!
  • jedan u nizu
    6.1k
    Oni samo zele kupiti vrijeme.
    Zele izbaciti nelegalno clanove, da bi cekali nalaz sportske inspekcije koja neve odmah biti gotova, a dobtad nalaziti rupe u zakonima kako bi ubacili jos svojih ljudi do sljedece skupštine.

    Ovajnicki potez koji nema osnovu.

    Za to im treba 31 ruka danas?
    Cak i da to pokusaki provesti nadam se da nemaju ostatak svojih ljudi da skupstina to verificira.

    Takoder ovo im je pokusaj da dodu ranije i izbjegnu nas ispod zapada.

    Tik tak
  • sport
    2.3k
    Oni se okupljaju u 10:00 i tek tada kreće panika.: :cool:
  • Bruh
    901
    Pa ne mogu ih oni izbacit na temelju za koga će glasat... nije druga izborna jedinica Barišićeva lista nego se mogao bilo tko prijavit.
  • Time
    532
    E mirko,da si se časno povukao,ostao blizak klubu pa mnogi bi nakon toga bili spremni oprostiti proslost a ovako ces zadnje godine zivota dolaziti na maksimir uz zvizduke.
  • sport
    2.3k
    tko kaže da će dolaziti,
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ali IO će to svejedno izglasat iako je neutemeljeno, onda se skupština neće verificirati, ponavljat će se... Mene zanima što će danas biti ako ih se stvarno ovako nasilno izbaci.
  • rioda
    2.6k
    Imamo i mi svoje ljude u IO, pametne, obrazovane... Siguran sam da će napraviti sve kako treba
  • Zagreb1992
    1.3k


    To smeće i da se povuklo nikako ne bi smio više prismrditi stadionu ..Sudjelovao je u pljački Dinama i neka ga što dalje od Dinama
  • Keyser Soze
    8.2k
    Imaš ih dvoje od trinaest.
  • Noel
    4k
    Kolko su ovi smećari nesposobni za vodit klub pokazuje ova situacija..
  • španglozbrzić
    7
    Prvi komentar i skidanje junfa na najvažnijoj temi u novijoj povijesti voljenog nam kluba. Državni inspektorat vodi notorni HDZ-ovac Mikulić i ne očekujem da će se pretrgati na nedjeljno jutro da gase svog donatora. Ali očekujem našeg Đulića da sa Senfom i gradskim uredom za sport bar nekaj zakuha. Živi bili pa vidjeli.
  • Bruh
    901
    Ak grad pošalje svoje sam će poništiti odluku kaj znači da bi se ovi trebali vratit u skupštinu ne? Time bi sam izbor predsjednika bio nelegalan pa i ponovljen...
  • criticus
    1.3k
    Potez očajnika u maniri borbe za vlastiti život. Defacto priznaš namještanje izborne jedinice samo da bi eventualno odgodio svoj poraz. Poslije ovog nema povratka.

    Bit ćeš opet Dinamo, danas ili "sutra".

    Zato ljudi samo mirno, pametno, dostojanstveno i ponosno danas. Mi smo na strani Dinama a ne interesa. Nemožemo izgubiti. Dinamovo proljeće dolazi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.