• Neron53
    303

    Jeste vi slijepi ili sta?
    Kakve prodane duse? Gdje sam ja ikoga optuzio da je prodana dusa?
    Zar je tesko prihvatiti da ima ljudi koji pucaju pod prijetnjama , pritiskom, ucjenama.....?
    Koji mogu odluciti da im to ne treba?
  • Olmic
    2.7k
    Najjace u prijavi di se kaze da su izabrani da glasaju za Barisica, da je to Barisiceva lista. Veze s vezom nema
  • rioda
    2.6k
    https://youtu.be/MecBkg-bnQs?si=zQzecXnP9feu9XK8

    Evo jedna pjesma da vam brže prođe vrijeme. Mene podsjeća na sve ove godine borbe
  • nwankwo646
    342
    Trebaju zatražiti izbacivanje Hanžela jer sastavlja rečenice od 6 redaka s puno gramatičkih grešaka :grin:
  • IceMan
    1.5k
    Vidimo se podno zapadne tribine u 11h
  • Izet Hajrović
    911
    Teško je postati najomraženija osoba među Dinamovim pukom. Nikola Hanžel, čestitke, nadmašio si tovare, reformatora, kuhačicu kave.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Dinamu pripadam od kad znam za sebe. Prve utakmice, uz starog i tada HRT, sintetizirale su me s njim tako lako, da sam se odmah " navukao ". Jebi ga, odlasci na utakmicu su oduvijek bili luksuz, udaljenost od 500 kilometara je ipak učinila da sam na Maksimiru par puta godišnje, pa su takvi dani oduvijek bili "blagdan".

    Stari me učlanio davne 2007. godine. Iz tog vremena pamtim one teške Werdere, Basele, Arsenale, koje smo kasnije naplatili, a neke ćemo, nadam se, tek naplatiti. Ali oni porazi, koji su me najviše boljeli, bili su onaj otužno prazan Sjever, redovno i usiljena atmosfera na ostalim tribinama, karte za kunu i dres i ostala lutanja, o kojima Vi stariji, vjerojatno, znate više.

    Pamtim i odgovor kojeg sam, mislim 2015. dobio od službenog Dinama, na upit o tome kada bi dresovi u Fan Shopu ići na popust. Ja, klinac, a od mog Dinama mi stiže poruka : " dresove kupuje tko može, a ne tko želi " . Razočarenje, bijes, ogorčenost, osjećaj gađenja prema nečemu sto živiš 24 sata na dan. No, to je, hvala Bogu, davna prošlost.

    Dragi ljudi, Vi svi koji ste izborili i izgurali nimalo lagano razdoblje od gotovo 15 godina nadanja i odricanja, Vama danas želim istinsku pobjedu i da ovu bagru zauvijek izbacite s Maksimira! No zapamtite, borba nije završila, ovo je tek početak, za neka nova proljeća, nove Atalante, novi, veliki Dinamo!
  • mali M
    3.5k
    i to u rekordnom roku... Do jučer je malo tko znao za tebe, danas si se obilježio za cijeli život.. ha, tko zna možda ga tolika potreba za priznanjem zadovolji i to što sad svi znaju za njega, pa odstupi...:lol:
  • Orc123
    5.1k
    Hanzel i Mumija!? Jbt, koliko nisko moze pasti ljudski rod. Fuj!
  • sport
    2.3k
    tik-tak-tik-tak-tik-tak,sat otkucava,kad mumija i hanžel shvate da su već mnogi prešli na pobjedničku stranu.: :rofl:
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Zadnji korak pred odlazak, gledamo te kako padaš!

    JEBO TE HANŽEL!
  • Crni86
    1.2k
    povest sportsku inspekciju sa sobom, makar je nedjelja.. i odmah na licu mjesta neka sugeriraju sta se moze a sta ne i ciao. Ajde tomek odrzi svoje obecanje da si za demokratizaciju i posalji sportsku inspekciju danas u 12 na maksimir!
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Već dugo upozoravam na njega i uspoređujem Hanžela s Mamićem. Moram se ispraviti, Hanžel je puno gori od Mamića. Mamić je uvijek bio aposlutno svjestan što radi i da su mu navijači opozicija, ali je uvijek patio što nas nema na tribinama. Koliko god Mamić bio smeće, njegova najveća patnja je bila ta što nas nema na svojoj strani i što mu Sjever nikad neće pljeskati i skandirati. Znao je kolika smo mi snaga kluba i što znači Sjever za klub, svakog igrača i grad. Naravno, nikad nas nije mogao dobiti na svoju stranu jer mu je osobna korist i kriminal bio važniji od punog Sjevera.

    Hanžela boli briga za navijače, volju ljudi i klub. To je bolesnik željan moći i želi klub pod svaku cijenu, kako bi bio još gori od Mamića. Svejedno mu je imao dvoje ili dvjesto ili dvije tisuće ljudi na tribinama. Što reći o liku koji je uzimao prijedlog statuta i izbacio Futsal Dinamo, smanjivao naš broj ljudi u skupštini i pokušavao spriječiti izbore pod svaku cijenu, sa isključivim ciljem skupljanja dvotrećinske većine i izglasavanja privatizacije.

    Neće ti proći klošaru, postoji razlog zbog kojeg ste vi kokošari samo prolazna postaja u povijesti kluba, dok smo Dinamo i mi uvijek opstajali. Kroz razne Canjuge, Mamiće i Hanžele.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.