• Georg Koch
    3.4k
    ma sve ja to kuzim i slazem se.
    Pa ovo je takav vid jednoumlja, da je ono u Sjevernoj Koreji kurac!
    Ali nam je to pred glavom danas i to me brine dobro.
  • rioda
    2.2k
    Nevjerojatno koliko je to nesposobna ekipa. Doslovno sve što su trebali napraviti je naći 35 ljudi koji su im odani i izglasati ih. Ni to nisu uspjeli, ponavljali su glasanje jer očito ni uz šalabahtere nisu znali za koga trebaju glasati. Sad kad im se osipala brojka, žele ih izbaciti jer će glasati za drugog kandidata.

    Nesposobnost na entu. Takvi ljudi misle da su sposobni voditi klub? Kriminalci i lopovi koji još danas moraju odletjeti iz kluba
  • mali M
    3.4k
    ma na prvu ti je mene isto malo zamislilo, al onda sam pročitao te izjave i malo razumski sagledao stvari pa sam prasnuo u smijeh. To je glavina škola funkcioniranja. Nema šanse da će im to proći. Svaki daljnji korak sve više njima komplicira situaciju i sve se više zakopavaju. Mogu odgoditi oni danas neizbježno, ali onda će ovo navuć na njih još veći bijes dugoročno. Zašto si neki zbog vlastitih sitnih interesa budu spremni uništiti obitelj , neko društveno dobro i sl. nikad neću shvatiti
  • Neron53
    276

    Odjebi ti slobodno ako ne mozes citati necije misljenje.
    Zar stvarno mislite da to nije moguce?
    Da se netko pod prijetnjama ili ucjenama ne slomi?
    Da netko ne rezonira tako da mu problemi u privatnom i/ili poslovnom zivotu ne trebaju?
    Pa nitko od tih ljudi nisu "cijepljeni" dinamovci, koliko su bili zadnjih 15 godina puta na strani navijaca ili izlozeni zvog toga?
  • Crle
    353
    Ti bi jednostavno dali ostavku a ne javno govorili pa čekali ovo.

    Ovo im nikako ne može proći dugoročno jer izbaciti nekoga zbog demokratskog prava na glas je suludo. Još sada pred državne izbore.
  • sport
    2.3k
    Svakim satom se sve više otkriva tko zapravo vuče konce,ali tom istom Hanželu još nije jasno da je bivši,pitanje je vremena.
  • mali M
    3.4k
    ja uopće ne razumijem za šta ti argumentiraš. Tužnu priču kako se netko u strahu od smežuranog Barišića i Hanžela podčinio njima, ili još tužniju kako se netko od tih prodanih duša boji strašnih navijača pa će u strahu za svoj život ipak glasat za Zeku? Ne razumijem uopće što želiš reć. Tvoja najtužnija rečenica je "Pa nitko od tih ljudi nisu "cijepljeni" dinamovci..." Što je i logično jer su ipak ponosni skupštinari istog :roll:
  • Mali dioničar
    14k
    Mozda se nisu mogli nositi sa pritiskom sa obje straneNeron53

    Odjebi zbog “pritiska s obje strane”.

    Znači imputiraš da je lista koja je plebiscitarno dobila potporu članova vršila “pritisak” i izjednačuješ ju sa šalabahterski odabranim kadidatima za Skupštinu.

    Pa sad ni ti koji su odabrani od strane nomenklature nisu dovoljno ispravni.

    Dakle napisao si sam, a ja to nisam izmislio “pristisak s obje strane” izjednačavajući liste.

    Odjebi.
  • Crle
    353
    A i toplo se nadam da će kučka Peras biti nagažena do kraja zbog svega što je radila.
  • Brusa
    676
    Sretno svima danas. Što Bog da i sreća junačka! Povijesna bitka, ništa neće biti isto nakon danas...
  • rioda
    2.2k
    Danas je bitka kojom završava rat!
  • Neron53
    276

    E bas cu odjebati jer je to tvoja zelja, vec trcim.
    Kakvo jebeno izjednacavanje lista kad ovdje vise nikakve liste ni ne postoje? Tko je to spominjao?
    Pa naravno da pritisak postoji sa obje strane, zar je to upitno?
    Ili ima idiota koji izjednacavaju pritisak prijetnjama i ucjenama sa Barisiceve strane i trudu i argumentiranju sa nase? Ja ne sigurno.
  • Boysica
    441
    Danas je dan d pozdrav iz dojclanda necu bit s vama al sam srcem pod zapadom uz vas ...
    Srce je tamo gdje je dom :heart:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Što god vi mislili o zg vlasti, nema šanse da bi gradski ured za sport verificirao skupštinu iz koj3 su nelegalno izbačeni članovi čiji je krimen da imaju svoje mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.