• San Lorenzo
    11.2k
    Bože dragi je li ovo konačno taj dan!?
  • Nemrem igra Dinamo
    427
    Dobro jutro Plava vojsko!
    Noćas se slabo spavalo, a sada pročitah ove izjave pa me potaknulo na akciju i poslao sam opet ljubavnu poruku na povjerenike:

    "Gospodo Povjerenici, došao je dan kada pišemo novu stranicu povijesti našeg Dinama! Kao predstavnike volje nas navijača i članova voljenog kluba, apeliram i zahtjevam da danas podržite našeg Zeku i demokraciju, a ne jednoumlje te da zajedno napravimo Dinamo kakav treba biti za sve navijače i Dinamovce. Zapamtite... Dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa!"

    Zagreb pjesma budi,
    rijeka Sava tiho prolazi
    prema Maksimiru
    Plava vojska tebi dolazi :heart:
  • Neron53
    276
    Ne trebamo se nicemu cuditi. Pa slicne su stvari i njima i drugima prolazili i nikome nista.
    Postavili su prije godinu i pol zastitare kraj slola predsjedavajucega zastitare i pravnika za stolom koji je
    "svojom interpretacijom" statuta odjebavao ostale.
    Sjecate se kako je Stimac popusio na skupstini HNS-a?
    Frajer koji nije vise bio skupstinar je dosao prije legitimno izabranog i uzeo svoju glasacku "lizalicu" i nije je vise dao.
    Ne prezaju od nicega da ne ostanu bez svoje "igracke".
  • rioda
    2.2k
    Znači može se očekivati kaos kao na sheratonakoj skupštini. Ovi će probati napraviti sve da naprave pomutnju i izglasaju sami sebe, ni sami ne znaju kako. Samo smireno, nemaju nikakvo pravo na ove poteze, kraj im je blizu, još nekoliko sati.
  • Jurki
    8.5k
    Nečete razbojnici, danas vam je kraj.
    Ajmooooo
  • San Lorenzo
    11.2k

    Jedini za koga bi se u normalnom svijetu razmatralo izbacivanje je Hanžel, on je svojim obraćanjem jasno dao do znanja koji je bio uvjet da se uđe na listu 35.
  • mali M
    3.4k
    Ja bi njih obojicu za sa smiješkom pitao pred svim novinarima, pa zar niste birali najsposobnije ljude u 35 skupštinara, 35 najboljih za Dinamo, 35 koji znaju što rade? Nemojte mi reć da ste birali ljude samo da ostanete na vlasti... I jel ste svjesni da ovo nije "vaša" lista, nema tu "vaše" liste.
    Pa ja nemrem vjerovati kak su se ti starčići pogubili... Zbilja se nadam da buju na kraju samo njih dva glasali "za sebe"..
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Nisam cijelu noc spavao od velike nervoze kako ce proci danasnji dan, ali siguran sam da je pobjeda tu!
    Neka se zapise datum 10.3.2024. koji ce uci u povijest kluba kao jedan od najvaznijih :pray:
  • Toni90d
    101
    Cijelim putem za ZG...dođi pod zapad, Dinamo te treba!

    Došao je i taj dan!
  • xavier
    11.1k
    Ovo su potezi očajnika koji će napraviti nepotreban cirkus danas, ali to ne mijenja činjenicu da ćemo mi pobijediti :strong:
  • Georg Koch
    3.4k
    Svi mi znamo da nista od ovoga nema smisla. Svi mi imamo vise manje isto misljenje o mumiji i zlu hanzelu itd, itd.
    Ali, pitanje, jesam li jedini koji zbog ove vijesti o izbacivanju trojice, nekako strahuje.
    Mozda pusem na hladno, ali, pod broj 1 imamo posao sa mafijom, zlom, i spletkarosima koji sve rade razumu neshvatljivo, bojeci se da ce izgubiti fotelje, a jos vise mislim boje se dubinske analize i izlaska novih xy afera.
    A pod broj 2, moguce je da idu na tu "foru" skupstina nije verificirala nove skupstinare na ovoj izbornoj skupstini/ neku drugu foru, buduci da imaju IO te samim time i tu "moc".
    Opet ponavljam, nista od ovog nije logicno niti normalno, a jos manje moralno, samo gledam sa te tocke s kim imamo posla, te da je sve moguce.
    I onda nova potezanja kroz naredne dane kako koji pravnik to tumaci, da li je uredu, zakonski i tako dalje.

    Ne znam ima li smisla sve to, ali sa ZLOM imamo posla, i sve mi ie moguce, a opet, nadam se da samo pusem na hladno.

    Ajmo dobit i ovu zadnju, zadnju bitku, Boze smiluj nam se na ovaj dan!!!
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ovo je njihov salto mortale. On doslovno traži micanje iz skupštine zato što neko ima svoje mišljenje.

    Varali na izborima, dva puta prebrojavali da bi ušli oni koji oni žele da udju i na kraju ni to im nije dovoljno jer ipak neki imaju savjest i svoje mišljenje.

    S obzirom da znamo s kim imamo posla, nebi se čudim da IO ovo izglasa i da od danas, krene pravna bitka da se ti ljudi vrate jer zakonski oni razlog nemaju. Kad se vrate, izglasat nepovjerenje predsjedniku i izabrati novog po želji većine skupštinara.

    Ovo je najgori scenarij. Najbolji će već danas imat sretan završetak.
  • Neron53
    276
    Postoji jos jedna mogucnost raspleta:
    Prijevremeno otkrivanje svoje odluke moze biti nesmotrenost i lakovjernost skupstinara ili samo taktika bjezanja od odgovornosti.
    Mozda se nisu mogli nositi sa pritiskom sa obje strane pa im je ovo nacin za dostojanstven uzmak.
  • mali M
    3.4k
    ali Žorži kužiš kakav su oni paradoks.. pa oni sami nebi ovjerili skupštinare koje su sami izabrali prije par dana. Pa to čak ne spada u naj tragikomičnija vođenja nekog kluba. Ja bi bil najsretniji da se tu umješa ne znam, sportska komisija ili neka institucija i da ih zbog zlouporabe položaja sve makne iz kluba i jednostavno prepusti DP-u da presloži klub... Siguran sam da ih to neće spasiti, ali ih i nakon poraza treba tužiti zbog zlouporabe položaja... Čisto da se pošalje poruka za budućnost
  • Mali dioničar
    14k
    Prijevremeno otkrivanje svoje odluke moze biti nesmotrenost i lakovjernost skupstinara ili samo taktika bjezanja od odgovornosti.
    Mozda se nisu mogli nositi sa pritiskom sa obje strane pa im je ovo nacin za dostojanstven uzmak.
    Neron53

    Sramotan upis.

    Odjebi odavde.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.