• Batigol
    50
    pitam...cudno(mala rijec)da hrvat(ako je) bude navijac partizana ili crvene zvezde...meni to nije bas normalnl. A jos nenormalnije mi je da tako sto ulazi u Dinamo...
  • miro
    3.1k
    Bar znamo što ćemo pjevat u nedjelju
  • NBC
    15
    Hanžela i takve otjerati iz kluba. Stari udbaš zove svoju bagru. Treba se suprotstaviti svim silama. Ne slažem se da je ideologija nije važna. Ideologija ove grupe je uvijek bila dinamovac , hrvat i katolik.
  • Jurki
    8.4k
    Ne cudim se kaj je grobar u skupstini. Od jebene mumije raspale me vise nist nemre zacuditi.
    Ali sam konsterniran, kak veli nas Facke šokeran kaj je staro govno šutnulo igracke legende iz kluba, Kamenskog za kojeg se govori da je Dinamovac od glave do pete, Gasparovica i ostale ljude koji su starom đubretu spasili dupe.
    Ima 88 godina i imal je priliku jedanput napraviti ispravnu stvar.. i on se usere.
    Umjesto da se gospodski povuce on hoce Hanzela ucvrstiti u klubu.
    Mumijo imas 88 godina i starije treba postovati.. pa gospodine Barisicu jebem Vam mater s postovanjem. Jebo te grobar.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Apeliram na sve da si upišu nedjelju u kalendare: par sati prije utakmice sa Slaven Belupom je jedna od najvećih utakmica u navijačkom životu svakog Dinamovca i to je nedjeljni ručak za koji Dinamovci trebaju računati da će ga preskočiti zajedno sa svojim obiteljima, frendovima, kolegama, susjedima i ekipom.

    Jednog dana će vas pitati gdje ste bili 10. ožujka 2024., ne želite im pričati o tome kakve ste faširance jeli i je li umak bio dovoljno slan. Kad vas Dinamo pozove - odazovite se. Pričat ćete djeci o tome, a ona će biti ponosna na vas.
  • sport
    2.3k
    U sutrašnjem tiskanom izdanju JL piše da su u plavi salon prije izbora pozvani:Bergman,Cvitković,Hanžel,Gogolja,Najmenik,Novak,Todorović i Truskaller a tamo su ih čekali Barišić i voditeljica ureda Uprave te su im predali listu sa svim imenima među kojima su bila prekrižena ona koja ne prolaze.Pravnici istražuju ima li elemenata za DORH i USKOK
  • OsamŠest
    2.5k
    Past ćete svi, bando. Ajde Kamenski..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bar znamo što ćemo pjevat u nedjeljumiro

    Taj će u nedjelju na derbi u Begeš, neće taj vidjet ZG. :wink:
  • Bruh
    887
    pod kaj bi to uopće potpalo u slučaju intervencije DORH-a?
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Vec u cetvrtak moraju znati kako stvari stoje…
  • Liks90
    851
    Gotova je mumija…
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Već sam zaboravio, kako se ono pjeva ona neka....
    Poslušaj nas čovječe iz svečane lože... :cool:
  • ksapi
    2k
    Meni samo nije jasno kako se tom bolesniku starom s toliko godina i dalje vode ovakve mutne igre. Otkud ti snaga, mumijo? Ovaj put ti nece proci!
  • NitkoBitan
    11.7k
    To je stara masonjara koju ne pali novac koliko moc i status. Valjda se boji biti zaboravljen pa nece sa pozicije dok ne umre. Nije jedini fosil u svijetu nogometa s takvim razmisljanjem, nazalost to je globalni problem nevezan uz nogomet. Pustite svijet mlađima od sebe...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.