• kibic
    1k
    Tak je linkal bi tu objavu iz druge teme od prije 4 godine kako se sve ubrzalo i da se vidi gdje smo sad

    Također, nisam znal da ima tolko novih na forumu i koji nisu pratili ZZD i DTSM: Nema puno stranica za pročitati, ali da vidite kakve su borbe bile i kakve planove imaju ljudi

    Puno ljudi s ovog foruma je u ovoj priči jako dugo i ozbiljno shvaćaju situaciju u kojoj se trenutno klub nalazi. Odavno im je poznat način djelovanja kluba i imaju spremne korake kaj i kako dalje. Nit ja se ne slažem politički sa nekim ljudima koji su radili statut il su na listi, ma i tu na forumu, ali navijači koji su u ovoj priči već godinama znaju kaj delaju i imajte razumijevanja da su sad na rubu živaca kad su pred ulazom plavi nebeski svod.
  • Davieboy86
    137
    Nas grobarski skupstinar je od jucer zatvorio sve profile socijalnih mreza. Vise sa takvima i slicnima nema labavo! A ovi ostali clanovi iz 2023 dobro se zapitajte sto i kako cete dalje postupati! Da ne budem totalno iskren i grub koristeci rijeci naseg dragog Kureta!
  • masacusec
    3.1k
    Nit ja se ne slažem politički sa nekim ljudima koji su radili statut il su na listi,kibic

    Mislim da je prilično površno, da ne kažem primitivno, sve gledati kroz politološku prizmu, naročito ak se radi o nečemu do čega ti je stalo i što ti je sveto.

    A kaj se tiče ove kolaboracije ovog govna hanžela i druga mu grobara, ništa neočekivano za takav ljudski šljam!
  • Batigol
    52
    Taj Orosi,jel on bio grobar ili jest grobar?
  • Praskaton
    1.8k
    Taj Orosi,jel on bio grobar ili jest grobar?Batigol

    Želi bit grobar.Dinama
  • dzis
    581

    Kakvo je to pitanje molim te? Jel to stvarno bitno??
  • ElektricnaInfluencija
    206
    Meni samo nije jasno kako se može dogodit da grobar bude izabran u skupštini Dinama... sramota
  • GaijiZG
    592
    Dečki, sam ću reč, ak je ideologija tako nebitna, zakaj su svi trigerani kaj je ovaj navijač Partizana, i zašto to lako možemo iskoristit protiv Hanžela? Jer su te stvari bitne, jer je to intima i ideologija je svugdje. Al dobro postoje drugi threadovi za to. Mislim sam da vam je Patak trebo odgovorit u drugim threadovima, ne znam zakaj vi niste.

    Ponedjeljak je i dobro je tjedan počeo, al postoji još veći potencijal za diskreditaciju asocijacijom kroz medije, odnosno da je pobjeda Barišića=pobjeda Hanžela= Grobari u vladajućim strukturama kluba.
  • jedan u nizu
    6.1k
    ti si ozbiljno upravo u isti kos svrstao politicko oprijedljenje i zelja da se politika ne mijesa u dinamo, i cinjenicu da je neki grobar izabran u skupstinu dinama??!?

    Tebi to stvarno dode na isto?
  • deda
    28k
    Dečki, ajmo malo stati na loptu, vidim da ovo vodi u krivom smjeru. Morat ću brisati postove ili ne daj Bože banirati.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dečki, sam ću reč, ak je ideologija tako nebitna, zakaj su svi trigerani kaj je ovaj navijač Partizana, i zašto to lako možemo iskoristit protiv Hanžela?GaijiZG

    Ideologija nije nebitna, ali evo recimo i da je nebitna kakve to veze ima s time da u skupštinu dinama ulazi netko tko uopce nije navijac dinamo. Valjda je to prvi preduvjet i nema nikakve analogije s necijim svjetonazorom van toga, da uopce ne pricamo da ova osoba nije navijac dinamo nego cak i GROBAR sa valjda pozamasnim brojem utakmica partizana
  • GaijiZG
    592

    Mislim da većina od tih 35 ljudi nije navijač Dinama.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mislim da većina od tih 35 ljudi nije navijač Dinama.GaijiZG

    Mozda je mozda nije u svakom slucaju dao sam ti odgovor zasto uspoređivanje necije "ideologije" i toga je li uopce navijac dinama a htio bi biti skupstinar dinama nema nikakve logike, nadam se da neces takve gluposti ubuduce pisat.
  • GaijiZG
    592

    Refleks gađenja većine na informaciju da je ovaj grobar proizlazi iz ideologije te većine, samo ti to pokušavam tu reč.
  • Nino Bule
    11.5k

    To što je grobar dodaje naravno jos 3 dimenzije na cijelu pricu jer postaje stvarno nevjerovatno na sta su spremni u klubu, ali prvi i osnovni krimen je da covjeka boli kurac za dinamo a gura ga se u skupstinu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.