• Sajla
    3.5k
    Denis Oroši
  • ZGBhoy
    1.7k
    Denis Orosi i jos se spominje bivsi povjerenik Crvene Zvezde Mato Durovic

    Grobar i Delija
  • Sajla
    3.5k
    bivsi povjerenik Crvene Zvezde Mato DurovicZGBhoy

    on nije ušao u Skupštinu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Onda Pardon sa moje strane
  • Bruh
    901
    Da u Zagrebu nije mogel nać nekog poltrona neg Grobara dovodi je nadrealno
  • marcio amoroso
    32.5k
    Može li me netko uputiti gdje jedan običan navijač poput mene može vidjeti nečije konkretne zasluge za "našu stvar" bez obzira o kome se radi?Patak

    Želiš kompletan zapisnik šta je tko radio sve ove godine? Valjda ti je jasno da brdo stvari uopće nije za javnost.

    volio bi također znati što je to naša stvar?Patak

    Ako ovo ne znaš onda si u najboljem slučaju promatrač, a ne navijač.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Može li me netko uputiti gdje jedan običan navijač poput mene može vidjeti nečije konkretne zasluge za "našu stvar" bez obzira o kome se radi? I volio bi također znati što je to naša stvar? Slobodni izbori - jedan član jedan glas za svakog člana Skupštine?Patak

    Koliko si ti zaslijepljen ideologijom je nešto fascinantno.
  • R13S61
    193

    Jel se zna konkretno koji je to datum "krajem" 2023.??
    Ako se ne varam u temi o članstvu je bilo dosta pitanja i nedoumica kada su se ljudi učlanjivali u prosincu 2023. pa im je to priznato za članstvo u 2024.
    Pretpostavio bi da "kraj" 2023. znači prosinac, pa kako su onda oni dobili članstvo za 2023., a ostali direkt za 2024.??
  • Izet Hajrović
    919
    Ja sam se učlanio online 27.12. 2023. i imao sam pravo glasa te mi članstvo vrijedi za cijelu 2024. godinu.
  • R13S61
    193

    onda ok. sjećam se da je bilo takvih slučajeva, ali nisam bio siguran je li vam priznata i 2023. :up:
  • xavier
    11.1k
    Ja sam se učlanio online 27.12. 2023. i imao sam pravo glasa te mi članstvo vrijedi za cijelu 2024. godinu.Izet Hajrović

    Ali ti si produžio članstvo tog datuma, a nisi se prvi put učlanio. Značio bio si član za 2023. godinu dok ti nije isteklo članstvo i onda si isto produžio, a sukladno prelasku na novi sustav članstva, novo ti članstvo vrijedi za cijelu 2024. Isti je takav slučaj bio kod mene.
  • Tom Hanks
    2.6k
    To su ti ravnozemljasi i ta klika ljudi
  • Patak
    2.2k
    Ok nisam navijač nego promatrač. Nikog ne poznajem osobno ni iz grupe ni iz zone i sve informacije su mi sa ovog foruma, možda zato ne znam. što je to "naša stvar". Jel "naša stvar" 10 točaka programa Dinamovo proljeće ili nešto drugo? Izbacivanje Mamića Hanžela Barišića i sličnih iz kluba ili nešto drugo?

    To da se neke stvari rade tajno je ok, samo da saznam što je to "naša stvar" tj. što se u konačnici želi postići. Samo pitam jer me zanima, jer se ta sintagma često ponavlja ali meni nikad nije bilo jasno što je to. Bilo je jedno vrijeme i tu zoni pisano da je krajnji cilj "jedan član jedan glas" ali je onda netko napisao iz grupe da se uopće ne radi o tome, tako da nisam vjerojatno jedini kojem nije jasno.

    E sad ako misliš da provociram ok baniraj me da ne ometam konstruktivnu raspravu.
  • Olmic
    2.7k
    Jedno pitanjce za upucenije. Je li prema proslom statutu bilo bitno da si pet godina clan da se mozes kandidirat za skupstinu ili neke od tijela kluba? Ako da tko je inzistirao da to bude godina dana kao sto je sada ako se ne varam?
  • Patak
    2.2k
    Gdje si ti vidio konkretno ideologiju u mojem pitanju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.