• Markelo
    2.6k
    Ova zbunjenost Čuline kada stoji par metara od "sudara" i ne zna dal da zviždi ili pusti da se igra dalje je bila pomalo komična. Lopta ide dalje a on još stoji na mjestu par trenutaka kao da je zaleđen
  • dinon7
    870
    I meni se čini da je to gledao. Zadnji kut snimke se vidi udarac laktom prema Lamineu
  • Maki2
    615
    Varazdin se strasno digao u nastavku prvenstva. Cak i bez nekoliko prvotimaca jako lijepo i smisleno igraju.
  • hardek
    2.8k
    Komotno su mogli zabiti 2 komada na Poljudu u utorak i danas barem 1. Umjesto toga zabili su 0 i primili 5.

    U tranziciji čim lopta dođe do Belcara oni postaju opasni. Jak je s loptom u nogama i osvaja dosta prostora. Općenito mi se Belcar jako sviđa, mozda ne u kontekstu Dinama ali svakako vidim nešto u njemu.

    Sve u svemu nadam se da će uzet bod danas
  • plavac173
    2.6k
    Kakva je utakmica? Po statistici mi se cini da bi Rijeka mogla kiksat
  • din
    448
    Varaždin stvarno dobar, rijeka bez prave prilike, ali ima se još dosta za igrati
  • hardek
    2.8k
    dobro se drže al mislim da će morat zabit ako žele išta izvući ovdje. Ako bude 0:0 Rijeka će na mišiće i kvalitetu nešto ugurati do kraja
  • Antisha
    721
    Imam osjećaj da kad bi Dabro na kladionici odigrao da Đoković izlazi na teren s reketom, Nole bi izašao s mistrijom
  • rioda
    4.8k
    Da se još uvijek kladim, sad bi u lajvu pala dvojka na Varaždin. Rijeka će jurnuti po gol, imam osjećaj da će im zabiti iz kontre
  • Kruno
    325
    Ipak je uspijela dati rijeka
  • Goran86
    102
    Bem ti hnl i smrdljive ekipe poput Varaždina.
  • Maki2
    615
    Golman pocetnicku gresku napravio
  • San Lorenzo
    15.7k

    Zato što je početnik.
    Rijeka i hajduk da su igrali Europu na jesen, imali bi 15 bodova zaostatka za prvim mjestom.
  • DrawTube
    4.8k
    Ono kad Boysi pjevaju tvoju vlastitu pjesmu (ajme meni nije mi dobro )bolje od tebe...
  • Droljo
    8k
    Taman sam pomislio kak bi mogli kiksat i zabiju :smirk:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.