• Captain America
    13.9k
    Pa grupa je pregovarala s njim.Jurki

    Grupa je imala ideju pregovora zbog nekih viših ciljeva, a ovi zbog vlastite koristi.
  • The Undertaker
    4.1k
    Razumijemo se mi dobro. Pričamo o suštini a ne o formi. Ako je to nije lista Barišića već odabir IO što se onda lupa po Mirku, lupajte po članovima IO.
  • rioda
    2.5k
    Jel taj Oroši uopće bio član Dinama prošlih godina? Nekako sumnjam u to ako nema poveznica s Dinamom
  • GaijiZG
    592
    DPovci moraju iskoristiti ovu situaciju s navijačem Partizana. Imaju tjedan dana da to guraju u medije, i da iskoriste to za neke preletače.

    "Da li vam je neugodno što ste na listi s navijačem Partizana?" I tako započeti razgovor s njih 30
  • Paggini
    6.9k


    Ne znam koliko bi to trebao biti fokus, vise bih se fokusirao na cinjenicu da Dinamovo proljece ima POTPUNI LEGITIMITET i da predstavlja sve Dinamove navijace s obzirom na postotak i broj izlaznosti, kao i postotak s kojim su osvojili mjesta.

    Al opet, nemam iskustva s tim, gledam iz svoje perspektive. Medijski push bi nam sad jebeno dobro dosao i pritisak s njihove strane na barisicevce.
  • GaijiZG
    592

    Nisam ni mislio da bi to trebao biti glavni fokus, nego šlag na tortu.
  • GaijiZG
    592
    Ako nakon nedjelje Barišić ostane predsjednik, kak će se to odrazit na tribine? Mislim da bi nekako splasnula atmosfera. Ko će čekat 4 godine.
  • Dudu 9
    151

    Treba iskoristiti svaki mogući argument pa tako i taj.
  • Jurki
    8.7k
    Grupa je imala ideju pregovora zbog nekih viših ciljeva, a ovi zbog vlastite koristi.Captain America

    Mozda su i Kamenski i Gasparovic usli u klub i dogovore s mumijom iz visih interesa isto kao i grupa. A po svemu sudeci je bilo tak.
    Ugl nadam se da mumija broji zadnje dane u klubu.
  • Jurki
    8.7k
    Ko će čekat 4 godineGaijiZG

    Kaj ti mislis da bu mumija prezivel sljedece 4 godine?
  • Izet Hajrović
    882
    DPovci moraju iskoristiti ovu situaciju s navijačem Partizana. Imaju tjedan dana da to guraju u medije, i da iskoriste to za neke preletače.GaijiZG

    To je na medijima da odrade, a DP neka se bavi sobom i sebe predstave u što boljem svjetlu kao što su radili do sada, bez prljavih igrica.
  • GaijiZG
    592

    Nisu to prljave igrice, trebamo 6 ljudi, vjerujem da se neke more pridobit sa ovom pričom o Partizanu. A medije treba iskoristit, trebaš medijima danas reč stvari, pošto je istražno novinarstvo mrtvo.
  • sport
    2.3k
    Dečki ,najte se sekirati, se bu v redu.
  • Izet Hajrović
    882
    slažem se, mislio sam u kontekstu da DP direktno ne izlazi s takvim stvarima prema javnosti nego preko medija, znači ne kao što je radio Otto gdje se više bavio s listom DP nego svojom.
  • GaijiZG
    592

    Jel znaš da bu sve vredu il se nadaš?

    Jer ja mumiju i te ostale ljigavce nemrem gledati, oni sportskog direktora ne znaju zaposlit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.