• The Undertaker
    4.1k
    Jedino ima smisla da se počeo raditi pritisak na skupštinare iz 2. izborne jedinice. To je onako, na rubu regularnosti al ajde, nitko ovdje ne igra 100% fer i otvorenih karata.
  • Jurki
    8.7k
    Da malo spustimo loptu na zemlju i pogledamo cinjenice. Mumija ide van iz kluba ovak ili onak.. ili izborom Zeke ili ako i ostane predsjednik lezecki.
    A u oba slucaja se klub cisti od svih uhljeba kojima nije u klubu mjesto.
    Za promjenu statuta mu treba 40 ruku to nema dosta da se jebe.
    Ak se cekalo tak dugo bude jos malo kad biologija svoje odradi u najgoroj varijanti.
  • mlinchica
    1.1k
    Ekipa, krenite prema šanku ako već niste, pobjedu treba proslaviti večeras :wink:
    Od sutra opet ozbiljnije teme.

    Vidim samo kolega @andrija91 solira u glazbenom kutku :lol:
  • GaijiZG
    592
    Dobro ako mumija pobjedi, jel oni imaju namjeru zaposlit sportskog direktora ili se i dalje oslanjamo na "šarm" Perasice.
  • pencilneck
    649
    Barišić je nebitan, on neće živ dočekati kraj mandata. 10.3. je ključno spriječiti Nikolu Hanžela da de facto zavlada klubom sljedeće 4 godine, što će se dogoditi ako Barišić pobijedi.
  • Jurki
    8.7k
    10.3. je ključno spriječiti Nikolu Hanžela da de facto zavlada klubom sljedeće 4 godine, što će se dogoditi ako Barišić pobijedi.pencilneck

    Po cemu to Hanzel ima tolku moc? I toliki utjecaj na ljude iz kvote 35?
  • GaijiZG
    592


    Odvratan lik. Treba ljudima iz prve izborne jedinice to pojasnit. Treba kroz medije gurnut tezu da su Hanželovi ljudi navijači Partizana.
  • rioda
    2.5k
    Meni nije i nikad neće biti jasno koji je to mozak u glavama te ekipe. Umjesto da Barišić popusti, kaže okej, Zajec je odličan kandidat za predsjednika, prepuštam poziciju i dajte mi zauzvrat mjesto počasnog predsjednika do kraja života. Svi bi to potpisali, on bi se časno oprostio i maknuo i klub bi procvjetao na svim razinama
  • GaijiZG
    592

    To su sebični ljudi, i moć uništi mnoge. Moć je najbolji afrodizijak. Puno je dobrih ljudi i idealista uništila moć. Razmisli samo o ljudima u svom životu, kako se ljudi promjene kada dođu do malo veće love.
  • Endeavour
    414
    Nakon uvjerljive pobjede dođem da vidim "slavlje" na Zoni, kad ono razočarenje drugom izbornm jedinicom. Mi smo glasali u svojoj, IO je u svojoj. Treba poštovati volju birača, u protivnom to nije demokracija.

    Nije mi jasno za ovo što se piše da su dvojica izbačena. Jesu oni prvotno dobili dovoljan broj glasova i bili među 35, pa su naknadno diskvalificirani ili jednostavno nisu izabrani?

    Ako je ovo prvo, onda to treba istražiti, ako je drugo, prestanite kmečat i odite slaviti uvjerljivu pobjedu.
  • Klenx
    4.1k
    Ljudi mir, još nije gotovo… tek je počelo!

    Dinamo!
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    i da znaju zaposliti, niki normalan pod takvim vodstvom nece doci raditi
  • Bosskovitz
    7.5k
    Toliko toga bih mogao napisati da neću ništa osim dvije stvari:

    1. Hvala svima koji su prepoznali i svojim glasom podržali Dinamovo proljeće, mukotrpan rad nekolicine idealista i plavih fanatika koji su zrtvovali nemale kolicine sto vremena, sto novca, sto mentalnog kapitala zadnjih dva i nešto mjeseca, kao i svih onih koji su se više od desetljeća borili da bismo uopće bili ovdje; a sve kako bi “Dinamo” opet bio Dinamo. Sastanci (bez kapi alkohola xD), prezentacije, edukacije, radne grupe, rasprave do 4 ujutro, medijski treninzi, deseci vizuala, copyja i kreativa, stotine poziva, tisuće poruka… jako sam ponosan na ovu ekipu, od Zeke i novopečenih skupštinara do grupe, volontera, pr-ovaca, snimatelja, bivših igrača - čast je biti dio ispravne strane povijesti najvećeg hrvatskog kluba.

    2. Izbori su gotovi i svi oni koji žele dobro Dinamu opet su na istoj strani. Hvala Ottovoj ekipi na čestitkama i pridružujem se čestitkama njima na demokratskoj borbi. Nadam se da će razina međusobnog uvažavanja postati standard na klupskim izborima; ne moramo se svi oko svega slagati ali ono što moramo je poštovati volju članova i stati iza onih koje članovi izaberu. U Dinamu će uvijek biti mjesta za one koji mu žele dobro.

    3. Taj zaključak me dovodi do neplanirane treće točke - članovi su rekli svoje na slobodnim i demokratskim izborima i zakotrljali lavinu koja se ne može zaustaviti. Od svakog skupštinara koji zaista voli Dinamo za tjedan dana očekujem osvještenje ovog povijesnog trenutka i poštivanje gotovo plebiscitarne volje članova našeg kluba. Promjena je pred vratima - otvorite ih i pridružite joj se rame uz rame.
  • Peškaman
    2.6k
    Momci,samo ću napisati da mi u Čitluku slavimo
    Sutra pobjeda protiv Osijeka,s onda se vidimo u četvrtak na Maksimiru :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.