• Purger
    360

    Dakle tvoje mišljenje je onda da oni pobjeđuju unatoč karoglanu?

    Ok , ne kažem da si u krivu, ali ako je on loš trener kako ti kažeš, to je zastrašujuće, jer onda to znači da imamo hajduk koji je prvi na tablici s lošim trenerom.

    Znači imaju vjerojatno najbolju ekipu u ligi
  • jedan u nizu
    8.3k
    zar ti nije malo logicno sa takvim imenima da igras barem dobro kod kuce protiv jedne Istre?plavac173

    Zar nije logicno da mi sa svojim kadrom ne mozemo igrati dobro protiv jedne Lokomotive?
    Oni su barem dobili tu Istru, a mi smo izgubili 3-0.

    Da je to 1-2 utakmice ajde ali to traje par mjeseci vecplavac173

    ti si najzesci bio kada se govorilo da Jakiru trebaju pripreme, prijelazni rok i 6 mjeseci.
    Zasto onda Karoglanu ne treba isto to?

    One 2 utakmice bez Livaje je Brekalo cak i dobro odigrao ali "gusi" ga Livaja koji se spusta u sredinuplavac173

    zvuci poznato ....
    hmmmmmm
    znam!!!
    Petkovic!!

    Jednostavno los trener koji je tu ponajvise zbog dobrog odnosa sa Livajomplavac173

    promijeni reci Livaja u senatori



    Plavac, opet si kontradiktoran sam sebi i sam sebi skaces u usta. Sve sto si branio kod Jakira, sada kritiziras kod Karoglana.


    p.s. bez brige, i ja smatram da je Karoglan los trener koji nema igru i nema svoj potpis, i hvala mu na tome!
  • Ivan0302
    492
    sad će ti plavac reći da je to sve sarkazam bio i da opet pratiš samo što on piše.
  • Jurki
    11.7k
    Znači imaju vjerojatno najbolju ekipu u ligiPurger

    Da ukalkuliras sve kartone koje nisu dobili a trebali su.. kolki bi bili izostanci a time i gubitak bodova. Meni ta ekipa izgleda ko smece umotano u pristojan celofan.
    Ovo sranje s varom je indikator da oni dole jako dobro znaju da su u slobodnom padu i time stvaraju pritisak na suce da ih suci odrze iznad vode.
    Danas su se izvukli.. sutra kad nalete na malo jacu momcad.. i dont think sou da budu zvlekli puni plijen.
    Vrijeme bu pokazalo sve ali neki momentum i forma im ide prema dolje dok se na rezultatima to jos ne vidi.
  • Nino Bule
    13.8k

    Imali su do danas 2 pobjede u zadnjih 7 utakmica, broj bodova s obzirom na kadar i potrošnju i nije neko čudo, rekao bi da je u zoni prihvatljivog. Bolji posao od njega radi zeljko sopic koji je prije gorice bio na korak od napuštanja posla glavnog trenera a momcad mu je slozena za 4 puta manje love.
  • plavac173
    2.6k
    Zar nije logicno da mi sa svojim kadrom ne mozemo igrati dobro protiv jedne Lokomotive?
    Oni su barem dobili tu Istru, a mi smo izgubili 3-0.
    jedan u nizu

    Kakve su to usporedbe? :lol: Reci cemo da nisam skuzio sarkazam pa cu uzvratiti... Zar nije nelogicno da Real sa onakvim kadrom ne moze dobit Raya Vallecana a ovosezonska Barcelona ga pobjedila? Ne mozes tako usporedjivati na osnovu jedne utakmice (naravno bilo ih je vise losih ali isto uzvratim sa dosta losih hajdukovih)... Zar nije nelogicno da jedna Rijeka primi 4 gola od Belupa na svom stadionu a poslije toga hajduku ocita lekciju u sred Splita..

    ti si najzesci bio kada se govorilo da Jakiru trebaju pripreme, prijelazni rok i 6 mjeseci.
    Zasto onda Karoglanu ne treba isto to?
    jedan u nizu

    Jesam da, ne bjezim od toga niti sam ikada bjezao, samo ovo postavljas kao da ti nisi nikad rekao jednu tezu koja se ispostavila kao netocna, a evo Jakiru sad ide dobro i necu nista unaprijed govorit a mozda se ipak ispostavi da sam bio u pravu, tko zna, za sad nisam.
    Pa Karoglan je imao i pripreme i prijelazni rok :monkey:

    zvuci poznato ....
    hmmmmmm
    znam!!!
    Petkovic!!
    jedan u nizu

    I opet, kakve veze on ima s tim? Imas hrpu takvih napadaca koji se spustaju ali ne guse nikoga s tim, ovisno o profilu igraca s kojima igra.
    Koga Petko gusi?

    promijeni reci Livaja u senatorijedan u nizu

    A tko je tocno u hajduku bio takav senator u vrijeme Leke
    osim Livaje?

    Sve sto si branio kod Jakira, sada kritiziras kod Karoglana.jedan u nizu

    Vec sam odgovorio gore nema potrebe opet, ali mi samo nije jasno na osnovu cega sam kontradiktoran kad kazem za nekoga da je los trener, i? Ima ih jos hrpu, sta ne smijem za nikoga reci da je los? (i to sve ako cemo gledati da je Jakir los, u sto vjerujem da nije, ali na kraju se mrtvi broje). A ako mislis na pripreme, dobio ih je i Karoglan. (p.s plavac je za nekoga tvrdio (i dalje tvrdim) da je dobar trener koji se dokazao negdje za razliku od nekoga tko je u jednoj Istri dobio otkaz nakon 3 utakmice a prije toga trenirao Donju Mahalu).
  • jedan u nizu
    8.3k


    znaci neda mi se pojedinacno odgovarat i citirat recenice.

    Ja ti kazem, da sve sto sada prigovaras Karoglanu, ti si cvrsto branio Jakiru.
    Vecina ovdje se slaze s tobom da je Karoglan los trener. Ali nemozes jednom treneru spocitavati nesto, dok si napadao sve ostale koji su iste stvari spocitavali Jakiru.
    Tu si kontradiktoran, i tu seres sam sebi u usta
  • plavac173
    2.6k
    Opet ponavljam, branio sam nekoga uz argumente kao trenera i njegov CV (sad ce ona poznata "to nije velicina Dinama") Da nije ali jako tesko ces dobit trenera sa odlicnim CV u europi da dodje u Dinamo i prema tome imam kakve takve reference za "branit" ga. Dok kod Karoglana nemam ja, nema nitko jer se ne mogu uhvatit za nista, mozda Karoglan od sutra postane najbolji trener na svijetu, ne znam, ali kazem da po svemu prikazanom (i ti se slazes) je los i nema ga se na osnovu cega opravdavat, i ne serem ja nikome u usta vec ti ne mozes ili ne zelis razumijet.
  • Orc123
    8k
    Gledam onog Kalika i mislim si takvog igraca nikad ali nikad ne bi zelio u svom klubu, taman da je Ronaldo!
  • jedan u nizu
    8.3k


    Znaci upravo si rekao da Jakir ima popust kod tebe jer je vodio Zrinjski i Rijeku prije Dinama,
    a Karoglan koji je vodio Zadar, Hajduk i Istru prije Hajduka (opet) nema isti takav popust??
    Upravo si rekao da ti je taj njihov CV bitniji od onoga sto njihove momcadi pokazuju na terenu mjesecima nakon sto su tu istu momcad preuzeli.

    Kazes da po svemu pokazanom Karoglanu nemas na osnovu cega opravdat, i slazem se s tim.
    Ali kazes da po istom tom prikazanom Jakira ipak mozes opravdat?
  • rioda
    4.8k
    Moramo do pobjede sutra u Osijeku. Za tovare ne brinem, slijedi im kiks kod Gorice ili s Lokomotivom, a nama slijede nominalno lakše tekme sa Slavenom doma i Rudešom. Ali kažem, pobjeda sutra je pod mus

    S tri pobjede u iduća tri kola bismo po meni sasvim sigurno sjeli na vrh ljestvice jer i Rijeka ima dosta teške utakmice
  • plavac173
    2.6k
    Evo kad toliko trazis napisat cu zasto ima "popust"... Napisi sta je uradio u tim klubovima uz to sto si ih samo imenovao da ih je trenirao.

    Zrinjski (najmanje bitno ali trenirao ih je pa ajde) je osvojio ligu sa njim sa 20+ bodova prednosti prvi put mislim ikad da je netko osvojio sa toliko bodova prednosti, doveo ih u europu ali ne znam tocno do kojeg pretkola i ispali u produzetcima skaricama koje se zabijaju jednom u zivotu, osvojio kup, opet kazem jako nebitan primjer Zrinjskog ali kad vec spominjem.

    Dosao je u Rijeku koja je bila zadnja i doveo je u europu, dosao je negdje u 11om mjesecu i vec nanizao pobjede sa istom ekipom kao predhodnici koji nisu uspijeli uzet ni jednu pobjedu ali ajde reci cemo da je to onaj pocetni "trenerski šok" igracima. Krece prijelazni rok, dao je papire i poslao na posudbu/transfer 20 igraca, doveo svoje igrace, da ih ne nabrajam sve, neki su od njih bili toliko dobri da su dosli do reprezentacije unatoc sad losijoj formi, dok ostali gaze i dalje.


    To nista nije niti ce ikad biti razina Dinama, niti moze bilo sta na ovim prostorima biti razina i velicina Dinama ali opet kazem tesko je dovest provjerenog trenera iz europe sa dobrim CV-om, osim ako nekoga "ne izvuces iz rupe" poput Karoglana koji je prije toga trenirao treceligasa, bio pomocni trener hajduka i u rekordnom roku dobio otkaz u jednoj Istri. Da ne spominjem tko je Mislavu prvi pomocnik, vecina vas i ne zna, covjek je trenirao Siroki Brijeg i bio jedan od gorih trenera tamo i dobio otkaz dosta brzo a sada trenira jednog Perisica i Brekala a tamo igrace koji zaradjuju mjesecno 600e..
  • Marcinko
    599
    Zrinjski (najmanje bitno ali trenirao ih je pa ajde) je osvojio ligu sa njim sa 20+ bodovaplavac173
    27 bodova, a sezonu prije su bili 5. Ono što je uradio u Zrinjskom i u Rijeci je glupo podcjenjivati. Isto tako je glupo negirati da je preuzeo Dinamo u lošem stanju i Dinamo kojeg su u tom trenutku napustila tri najbolja pojedinca. Ovo nije za ili protiv Jakira ovo je samo isticanje činjenica koje pojedinci svjesno ili nesvjesno pokušavaju ignorirati.
  • plavac173
    2.6k
    Tocno ali to nisam ni htio pisati jer bi odmah bio meta napada jer ga previse "branim"
  • Zagi
    7.7k
    doveo ih u europu ali ne znam tocno do kojeg pretkola i ispali u produzetcima skaricama koje se zabijaju jednom u zivotu,plavac173

    Zadnjeg za grupe ECL. Da su izdržali te dvije minute, bili bi prvi puta u povijesti u grupama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.