• Zagreb1992
    1.7k


    Uspoređivati Zrinjski i Dinamo je suludo ..i ovakav Dinamo bi se prošetao sa 20 bodova ispred svih tamo ...Očajna liga i nije to dokaz neke njegove kvalitete
  • plavac173
    2.6k
    Zato sam i napisao da je najmanje bitno i nisam ih nigdje uspoređivao, ali nikako nije zanemarivo kao sto je iznad covjek napisao.
  • GSX-R 600 K5
    1
    Izbacio loptu jer je igrač dugo ležao u terenu koliko sam vidio, a sudac nije zaustavljao igru...
  • plavac173
    2.6k
    Krenulo je :rofl: #KaroglaneIzdrzi

    "Zapitam se postoji li u Hajduku netko tko se razumije u nogomet. Stožer je neiskusan, Karoglan se ustrči i uzmaše oko terena, a ništa ne kaže. Igrači na terenu ne mogu čuti to što on maše. Hvata me jeza od ovakve igre, razočaran sam, između ostalog i zamjenama"

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/postoji-li-u-hajduku-netko-tko-se-razumije-u-nogomet-hvata-me-jeza-nejasni-su-mi-ovi-karoglanovi-potezi-15434596?fbclid=IwAR0Y9iQLK7MKUHKv3Y56aGRuCL4prfe5TKjCFjvDq2JE4lZoYd4dyz-gMzw_aem_AXW5QkpDUzkWv2NAk2Qp_dmFnu82-79m8ILV-sykaM9kMsAoswIxHOop4VLFeu3BieI
  • Paggini
    20.5k
    Ali jos dobrih vijesti, Brekala razapinju dolje. Nadam se da je vrijedilo izdaje, Judico mala slinava, dabogda ne vidio svetog hrvatskog dresa više ikad.
  • jedan u nizu
    8.3k
    neka njega tamo do Uskrsa taman
  • San Lorenzo
    15.7k
    Kad se Čavlina vraća?
  • Nino Bule
    13.8k

    Bila je prica da je meniskus u igri i da mora pauzirat 4-6 tjedana
  • rioda
    4.8k
    Bio je jučer na klupi i u konkurenciji za nastup, mislim da je idući vikend već na golu. Bio je članak neki dan da nije teža ozljeda
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ovo oko Brekala mi smrdi da je Bara forsirao to na kraju kako bi se ljudima u Dinamu zainatio
  • Paggini
    20.5k
    Siguran sam 100000% da je Bara ugradio klauzulu da judica mora igrati, zato je i rekao karoglan jucer nesto u smislu "ha dajaku je savrseno krilo za istru, ali sam poceo s brekalom" sto je izjava koja nema smisla osim ako se uzme u kontekstu te klauzule.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Novo pripcenje NK Rudeša:

    "Nažalost, posljednjih smo dana svjedoci pomalo nepojmljivih događanja u hrvatskom nogometu kao i komentara na te događaje. Naime, nepojmljivo nam je da se u zemlji čija reprezentacija oduševljava u svjetskim razmjerima, toliko govori o suđenju i propustima djelitelja (ne)pravde, kao da je to jedini problem u hrvatskom nogometu.
    A na što smo i mi svojevremeno skretali pozornost, jer bilo je i grubih grešaka na našu štetu. No, kako smo mi 'mali', na naša upozorenja mnogi su se oglušili. Mala nam je tek utjeha bila kada bi sudačka komisija priznala svoje propuste.

    Vjerovali smo da se tako nešto ne bi smjelo događati u sređenom Savezu odnosno da se pojedinci ne bi smjeli nametnuti kao sinonim moći. Međutim, vidimo da iz dana u dan pred javnost dolaze snimke koje nas sve demantiraju, ali i koje zbog pojedinačnih propusta bacaju sjenu na puno toga dobroga u hrvatskom nogometu.

    Međutim, želimo vjerovati da je riječ samo o pojedincima i da ti isti pojedinci nemaju "zaštitnike" u vrhu HNS-a zbog kojih se u ovoj neizvjesnoj utrci za naslov prvaka dodatno stvara nepotrebni animozitet, šalju zastrašujuće prijetnje…

    Naravno, mi kao klub koji ima svoju viziju, najoštrije osuđujemo svaku nezakonitu radnju i stvaranje pritiska na druge sudionike.

    Također, ne smije se prešutiti i mora se otvoreno reći da za ovakvo stanje po zapovjednoj odgovornosti dio krivice snosi i vrh HNS te ih ovim putem pozivamo i očekujemo da poduzmu sve korake kako bi se riješili takvih pojedinaca kao i njihovih zaštitnika te zaštitili integritet hrvatskog nogometa i osigurali ravnopravnost svim sudionicima natjecanja, te se nadamo da u tom smislu neće razočarati nogometnu Hrvatsku, jer u protivnom bi trebali ustupiti mjesto onima koji taj problem znaju i hoće riješiti .

    Primarni zadatak i cilj svih nas je odgajanje novih generacija nogometaša,odnosno da se prestane govoriti o sucima, već da nam u fokusu bude nogometna infrastruktura, koja također gubi korak s vremenom, ali i razvoj nogometnih akademija.

    Jer samo tako vratit ćemo povjerenje u nogomet, privući nove generacije i nadati se novim, velikim uspjesima hrvatskog nogometa",
  • SAS1987
    14.7k
    Kakvo je stanje sa Uremovićom?
  • plavac173
    2.6k
    Kakvo je stanje sa Uremovićom?SAS1987

    Vjerovatno ce se sutra znati nakon pretraga, uvijek to bude u ponedjeljak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.