• Praskaton
    2.3k
    Perišić je sjedio na klupi onako pro forma da ga vide malo?Mali Zeus

    Jedan od rijetkih koji nema luzerski mentalitet,znaju i oni da ga je dobro imat na klupi pa i polomljenog
  • Mali Zeus
    12.9k
    tovari im divljaju po Drosini, zauzvrat pjevaju s njima.
  • Mali Zeus
    12.9k
    ma to sam i mislio. Da nije još spreman.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Forma je prolazna, ali tifos Plavac i raspravljanje tijekom tekme je vječnoPaggini

    Ovo je preslo i sa komentiranja dinamovih utakmica, i na druge utakmice. :sweat:
    Imam osjecaj da samo sustizemo protivnike dok se plavac raspravlja tijekom tekmi.
    Plavac, nemoj nas sutra razocarati, treba nam pobjeda! :strong:
  • Jurki
    11.7k
    pognuli su leđa ko najvece pickice. Demoni imaju dislajk od mene.
    Nadam se njihovom ispadanju sljedece godine u drugu ligu.
    Niti imaju teren kak spada (malo ravnije krumpiraliste) ekipa im je u kurcu, svake se godine provlace.. o Demonima sam rekel kaj mislim na pocetku posta.
    Demoni di vam je dostojanstvo? Podupirati reket cijelog nogometa od strane nakupine narkomanskih govana :vomit:
  • Kepec
    5.5k

    Obraćanje ekipi s doktore, legendo, brate
    100 komentara po satu
    Raspravljanje s forumašima tokom utakmica
    Ironični komentari

    Drugim rječima, Plavac starter pack.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ovaj tip je car. Neka njega na Hajdukovoj klupi sto duze. Predvidio je da mu treba Dajaku al je startao Brekalo

    “Planski smo protiv Istre znali da će nam trebati igrač poput Dajakua. Ali, ja vjerujem Brekalu.“
  • Purger
    360
    Ako je tako loš Karoglan zašto onda skoro svaku utakmicu pobjede?

    Znači li to da je Hajdukova momčad po kvaliteti najbolja u ligi, pa je prva unatoč tome što imaju lošeg trenera?

    Ili Karoglan ipak nije toliko loš koliko mnogi ovdje misle da je?
  • Jurki
    11.7k
    Karoglan ima srece.
    On je los trener i to je pokazal u Istri.
    Guraju ga suci to je svima jasno.
    Ajmo na igracki dio. Momcad mu izgleda pusto, ispuhano. Jednostavno ne vidim da imaju sigurnost. Trkacki to jako lose izgleda. Guraju na silu, srecu.. imali su povoljni raspored..izgledaju ko mi u studenom.. razmontirano.. imas osjecaj da im nizeligas moze napraviti veliko sranje.
    Ako doma protiv Istre nemres sloziti dve postene sanse u prvih 45 minuta onda imas jeben al bas jeben problem.
    Varazdin ih je mogel demolirati u kupu da su malo prisebniji bili.
  • Kruno
    325
    Ma neka Karlogana sto duze bar do derbija.
  • Purger
    360


    Možeš imati sreće jednu, dvije, možda 3-4 utakmice, ali on je već dosta utakmica na klupi ove sezone i osvaja više nego respektabilan broj bodova

    Slažem se da ne izgledaju lijepo, ali kad je to hajduk igrao lijep nogomet? Oni su i pod prijašnjim trenerom s ovom momčadi pobjeđivali na mišiće

    Nekako imam dojam kao da ovdje svi samo čekaju kad će se oni raspasti pod tim karoglanom a oni već 4 mjeseca imaju iste, ako ne i bolje rezultate nego prije

    S obzirom na to da imaju Perišića , mislim da je krajnje vrijeme da konačno krenu gubit inače bi mogli imati ozbiljne probleme pred sam kraj sezone
  • plavac173
    2.6k
    Rijetko dosadan lik, s obzirom da nas je jos par bilo ali od tebe kao analiticara je to i ocekivano
  • Jurki
    11.7k
    sve stima ali gledajuci njihove utakmice pod Lekom nije to zgledalo na nesto ekstra. Ali su djelovali svjeze i rastrcano.. sad zgledaju ko da su se nasli na rekreaciji i da se malo zajebavaju.
    Nisam nogometni strucnjak.. al meni izgledaju ko auto od kartona al lijepo pofarban.. i imas osjecaj da se budu raspali svaki tren. Vidljiva je nervoza u ekipi i raspad mi je veca vjerojatnost nego da momentum prebace u svoju korist.
  • plavac173
    2.6k
    Shvacam sta zelis reci ali zar ti nije malo logicno sa takvim imenima da igras barem dobro kod kuce protiv jedne Istre? Da je to 1-2 utakmice ajde ali to traje par mjeseci vec, jednostavno ne moze svatko uklopit takva imena, kao sto ne moze Karoglan rec Livaji da se ne spusta nazad po loptu a Brekalo je tip igraca koji uvijek ide u sirinu i totalna suprotnost stila igraca od Dajakua koji ide na pretrcavanje i dribling uz linijiski dio terena. One 2 utakmice bez Livaje je Brekalo cak i dobro odigrao ali "gusi" ga Livaja koji se spusta u sredinu... Ne mozes bit trener i da ti jedan igrac daje instrukcije i misljenja kako triba igrat.. Onaj Livajin govor Karoglanu na klupi sta da promjeni necu zaboravit nikad. Jednostavno los trener koji je tu ponajvise zbog dobrog odnosa sa Livajom dok je Leko upravo suprotno tome - nije dao nikom da mu se petlja u bilo sta i nije imao popusta prema nikome a to je na kraju i rezultiralo otkazom.
  • Praskaton
    2.3k
    Živo me zanima njihova utakmica s Lokomotivom,bas se tu nadam da ce im uzet bodove i uzdrmat prije derbija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.