• Peškaman
    4.4k

    Isto mišljenje,ali Osijeku je poništen gol iz 11m jer je igrač ušao ranije.
  • plavac173
    2.6k
    Pravilo je takvo da se svaki raniji ulazak u 16 kaznjava ponavljanjem
  • Peškaman
    4.4k
    https://files.fm/u/mywp5upjab
    Netko od sudaca, 01:30 "vidi ovog Brodića debelog"
    Zanimljivo nitko ovo ne prenosi :)
  • plavac173
    2.6k
    Hahahahahahahaha

    IMG-5205.jpg
  • Kepec
    5.7k
    Ma photoshop vidi se odmah. Pa valjda Bel zna kakav je Brodić.
  • GaijiZG
    1.3k

    ja bih htio da im se poklanja kao nikada do sad ali da retardi svojim igrama ne uspiju kapitalizirati poklone i osvojiti prvenstvo. Bas da vidim imaju li imalo srama.

    Pa to se djelomično i događa, obrana im ima license to kill, igra im je odvratna, a na kraju će imat bodova kao Orešćanin one godine, kad su imali 7 puta jeftiniju ekipu od Dinama.
  • Peškaman
    4.4k
    Je l ima tko snimku onog faula koji je suđen Mišiću nad Frukom iz kojeg je došao gol,dojma sam da je ono bio faul nad Mišićem koliko se sjećam
  • Ludovic IX
    7.3k
    ne ako je npr igrac kluba koji dobije gol iz tog penala. Jer se ne smije kaznjavat klub koji nije načini prekršaj. I obrnuto. Ako tvoj igrac promaši a njegov suigrač udje u 16, neće se ponavljati jer bi time kaznio klub koji se obranio i nije načinio prekršaj
  • Captain America
    17.7k
    Kolko sam čuo žena/cura mu je nutricionistica koja stvarno vodi brigu o njegovoj prehrani tako da priče o škembi nemaju smisla.
  • scooniepenn
    3.3k

    Broda je uvijek bio krupnije gradje, ali da za njega netko misli da ima viska kila je i prije nego je slozio ovu vrhunsku zajebanciju bila ultimativna glupost.
  • Benito
    876
    Da sam bar ja debel ko Brodić
  • đole
    317
    Jutro modra braćo! S obzirom da ne postoji thread mokri snovi, moram ovdje postat. Sanjao sam noćas prvu utakmicu na predivnom punom novom stadionu u Superkupu protiv Varaždina (LOL). Kad su igrači izlazi na teren, cijeli stadion je u YNWA stilu sa razvijenim šalovima pjevao usporenu verziju pjesme Zajedno za dinamo, a ja sam jecao ko curica od uzbuđenja. Probudio sam se naježen od glave do pete na ovaj velik dan! Još pod impresijom ove perverzije, idem prema stadionu obavit svoju dinamovsku dužnost. Vidimo se pod zapadom!
  • dd29
    537
    Prilikom online prodaje ulaznica za članove kluba (znači dan ranije nego za ostale navijače), pretpostavljam da treba unijeti neki dokaz da si član kluba, vjerojatno broj članske iskaznice.
    E sad, ako sam se nedavno učlanio (nije još verificirano, piše da verifikacija može trajati i 30 dana), znači li to da nema šanse da ću dobiti taj broj, makar digitalno (ili koji već dokaz treba za kupnju ulaznica) na vrijeme za paok?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.