• rioda
    4.8k
    Probaj povezati profil s prošlogodišnjom članskom (ako si bio član). Ako i ne dobiješ iskaznicu ovih dana, postoji šansa da će ti na profilu na ulaznice.hr biti vidljiva digitalna članska s barkodom koji ti treba
  • strumfich
    225
    da, meni je bila vidljiva clanska s barkodom na ulaznice.hr puno prije nego sto mi je dosla doma fizicka. trebali bi te aktivirati do utorka tak da si miran
  • Kepec
    5.7k
    30.3. (taj vikend) igramo na Poljudu. Vikend iza igramo doma protiv Istre. Ako mi te dvije utakmice ne pobjedimo u hendikepu biti ću razočaran.
    Znam da se svaki put mučimo na Poljudu, ali ovo kaj su oni i Istra danas pokazali je blagi amaterizam.
    Treba dobro analizirati ova njihova bacanja i iznuđivanje faulova, ne raditi glupe prekršaje i nasjedati na njihove igre, izdržati prvih 10ak minuta gdje su oni u naletu, a onda ih samljet.
  • wolfgang14
    1.6k
    Ne znam koliko vas zna za mr.Beasta sa youtube-a. Za one koji ne znaju, to je youtuber sa 250 milijuna subscribera i ima preko 100 milijuna pregleda po videu. Uglavnom u zadnjem videu je bio negdje u Hrvatskoj i...

    Screenshot-20240302-201800-You-Tube.webp

    vjerujem da će biti zanimljivo mlađim generacijama koji ga možda prate :lol:
  • Praskaton
    2.3k

    Kupari,bivsi hotelski kompleks u Župi dubrovačkoj (kraj Dubrovnika)
  • NORTE
    11.5k
    Drago mi je da je postojala i druga lista i da smo ju uvjerljivo pobijedili na izborima.
    Poanta izbora i je višestranačje i biranje između više opcija.

    Sad naša momčad treba nastaviti dinamovo proljeće i pobijediti kmečavce s istoka, strašno važnu utakmicu igramo sutra.
  • Dalmatinec
    623
    Kakva je atmosfera na Plavoj noći u Vukovaru? Ne vidim ništa snimki po instagramu. Krenulo je u 18.00
  • NitkoBitan
    17.6k
    Hestegovi na instacu gore... Nemres ih nac? :roll:
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Opet igra nepostojeća, malo su nas prevarile ove pobjede pogotcima s 11 metara.
  • Crni86
    3.9k
    samo ne shvacam zasto se prije nije preuzeo rizik? Cemu kukavicluk? Onom igrom da se igra 5 dana nebi zabili gol. Pa daj onda kreni prije riskirat i stavi 3 napadaca i ajmo na sve ili nista.

    Velika vecina prvih 11 se odmarala u kupu, e pa bolje bi mozda bilo da su igrale zamjene koje su i danas pokazale da grizu za razliku od nekih a to me najvise smeta. Pogotovo to ocekujem od onog koji nosi kapetansku traku a ne da simulira u 110. minuti a proso je covjeka. Jedite travu ostavite srce na terenu zapljeskat cu makar izgubili 5:0, ali opet takva nonsalantnost od svih u nekim trenutcima…neka se ugledaju na batija! Bati moj veliki naklon do poda i pljesak za danas.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Velika vecina prvih 11 se odmarala u kupuCrni86

    Upravo to, da nisam slučajno negdje vidio da je umor opravdanje! Sve je bilo na našoj strani prije utakmice, Osijek je protiv Lokse igrao s prvih 11, a mi odmorili gotovo sve i onda tu dođemo bez ikakve energije, sramota.
  • Crni86
    3.9k
    nek se ugledaju na batija, teofil u 95. juriiiii ej covjek sa svojim godinama nosi sve u 95.. Halilovic i Kulen svakako puno vise sansi zasluzuju.

    Ademi uopce uso u drugom poluvremenu? Svaka cast aki, ali jbga nejde vise…
  • Danko
    1.1k
    Zato smo i prošli betis jer stručnjak nije mogao ubaciti ademija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.