• trebor man
    10
    slideshow o ludilu s juga i pritiscima na suce zadnjih godina: https://youtu.be/eKFuZXdAeSY

    Dijelite!

    LInk za skidanje:
    https://we.tl/t-wJAjxDKRxP
  • San Lorenzo
    11.7k

    I novi glavni državni odvjetnik je prije cca mjesec dana izjavio da mu je jedina želja da hajduk bude prvak.
  • mali M
    3.5k
    baš me rastužilo čitajući ovo... Kakvi su to teški poremećaji ponašanja kod tih ljudi. I još tužnije da država i službena tijela ne poduzimaju ništa... Di je sad onaj da ne kopam po forumu koji se sprdao da mu je najjače kada krivimo policiju za nepoduzimanje.. da ovo je ta situacija... Jer trebamo biti Nostradamusi da vidimo kako će ovo završiti? Baš tužno
  • Dalmatinec
    585
    Svaka čast, ali ova prva je Njemica koliko i ja. :grin:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nije dovoljno bijela i dovoljno plava.

    Ajmo dalje bez glupih komentara.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Igračima ovo što se događa mora biti dodatni motiv.

    Imaju publiku, bodri ih se kad su dobri a bodrilo ih se i kad su igrali za kurac. Na njima je sad da pokažu da su ono što jesu. Najbolji.
  • kibic
    1k
    Fala ti na podijeljenom.

    Jedino moram reć da nemrem pjesmu i glas tog Kekina smislit kak se ironično prenavlja z zagrebačkim naglaskom.

    Inače slide show s člancima kronološki sve.
  • Izet Hajrović
    919
    Nemoguće je jednostavno ostati imun na sve ove optužbe po pitanju sudaca koje idu na račun Dinama. Tovari, ova šaka jada, lege koje ćemo sutra natrpati do besvijesti, svi oni su mi digli živce da bih najradije iskočio iz svoje kože. Svi aludiraju kako se samo nas gura, da je prvenstvo neregularno, itd. Evo izašla je snimka gdje Bel psuje sve živo nakon gola Marića koji je poništen zbog zaleđa pa me zanima kako su ti, ne znam kako da ih nazovem (šaka jada), uspjeli zaključiti da je baš to nekome od njihovih igrača upućeno? Zar se nikada nikome nije dogodio blackout da iz čista mira opsuje sve živo kad je pod pritiskom? Nije mi cilj braniti suce jer je bilo grešaka i na naš štetu, ali ne mogu si pomoći kad se prave glupi i uz pomoć medija nas sve prave budalama. Isto ona situacija kod penala za nas što su stavili da suci slave penal za nas...pa dobro, jeste li normalni? Gdje su tu oni čuli slavlje? O ostalim situacijama na drugim da ne govorim. Kad će netko neupućen čitati sve ovo što se događa ovih dana ispast će da su suci u VAR sobi pričali "E moramo ovo suditi jer je gazda tako naredio.", a ne da je sve ovo započelo znog toga što tovari nisu oštećeni i jer je jedino upitno je li VAR soba u trenutku poništavanja njihovog gola imala nepobitan dokaz o zaleđu za koje se na kraju ispostavilo da je čisto. Skinuo sam i ja te snimke i pregledao pa ako ćemo se mi praviti glupi i tumačiti svaku situaciju kako nam odgovara onda možemo sljedeću: nakon gola Brodića protiv Rijeke svi su slavili, a Bel je samo trebao još svirati kraj pa je tjerao Dinamovce na svoju polovicu i Brodić je zadnji išao prema našoj polovici kad je Bel rekao: "Vidi ovog Brodića debelog. Brodiću, dobit ćeš karton, ajde preko idi!". Naravno, ja sam ovo shvatio kao simpatičan komentar standardan u razgovornom jeziku, ali ako ćemo se praviti idiotima i maloumnicima onda ćemo to protumačiti kao zlonamjerno i da Bel mrzi i vrijeđa Dinamove igrače i sudi u korist Rijeke.
  • Taćini Serhio
    300
    Svaka osoba koja se barem malo razumije u nogomet, nema lud da je papir, te posjeduje i onu najmanju dozu objektivnosti, može zaključiti da se godinama unatrag, od kada su ajmo to tako reći postali "konkurentni" njima navlači, nekada manje nekada više ali im se generalno navlači.

    Tolerira se i što treba i što ne treba, reprezentativci pjevaju "mrzin dinamo srpsko ime to", livaja se ponaša kao doc holliday, prijetnje smrću i fizičkim napadima na dužnosnike bilo kakve vrste su svakodnevnica, javlja se i mlađi referent za nabavu iz općine kaštel gomilica da kaže u novinama da je sudac smeće koje krade hajduk etc. etc.

    Kada nema nikakve institucionalne reakcije na vrijeme, i kada se to pusti eto tako kao oni malo mjauču i biti će to OK, onda svjedočimo ovakvom medijskom silovanju kojem se ne nazire kraj...

    Meni je toga iskreno već pun k i najradije bi rekao ono kao kada kažeš starijem djetetu da pusti nešto mlađem samo da ne plače, tako bih i ovdje napravio dajte im da osvoje tu jebenu ligu samo da više ne plaču i da ih se više ne mora slušati... Jer ja stvarno ne vidim kada i kako će se ovo silovanje okončati, naprotiv izgleda mi da će biti sve gore i gore...
  • Oluja
    3.7k
    Svi aludiraju kako se samo nas gura, da je prvenstvo neregularno,Izet Hajrović

    A opet isti ti zele na silu osvojiti neregularno prvenstvo. Bi li u neregularnom prvenstvu samo Dinamova titula bila neregularna ili bi se to smatralo da bilo tko drugi osvoji?
    Ja mislim da bi u ne daj Boze slucaju da magarad osvoji odjednom odjednom prvenstvo postalo regularno. Neopisivo je koliko mi se gade.
  • Paggini
    7.3k
    Ali s druge strane, ako se sad nešto bude sudilo greškom ili namjerom za Hajduk, brijem da će tim još gore biti po njih jer medijski štakori će jedva dočekati i tako nešto, kao i svi mi.

    Tako da ima nekih pozitivnih stvari, valjda.
  • Jurki
    8.8k
    Znam da se ovo nece desiti.. ali bas bi htel da ih sudac osteti ali bas jebacki osteti pa nek onda kmece. Pa se nek zale uefi, kurcu, palcu, cnn-u.
    Jebo im ja mater blitvarsku nenormalnu retardiranu glupu.
    Koja je to nakupina govana.
    Sramota da moramo s takvom stokom zivjeti u istoj drzavi.
  • Oluja
    3.7k
    ja bih htio da im se poklanja kao nikada do sad ali da retardi svojim igrama ne uspiju kapitalizirati poklone i osvojiti prvenstvo. Bas da vidim imaju li imalo srama.
  • Peškaman
    2.6k
    Kazneni udarac Petkovića protiv Hajduka
    https://files.fm/f/wzrdw5rbrz
    Ulazak igrača Hajduka u 16m prerano,za VAR sudce je sve čisto.
    00:30 trenutak udarca,igrač Hajduka u 16.

    Zbog ovoga je Osijek ponavljao KU te isti promašio u ponovljenom slučaju.
  • Plavi-9
    427
    iskreno nikada ne bi gledao tko je ušao ranije u kazneni prostor ako nije utjecao na ishod penala. Ne znam kakva su pravila striktno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.