• SAS1987
    14.6k
    Prije mjesec dana smo diskutirali zašto ljudi ne dolaze na tekme a danas diskutiramo problematiku nedostatka karata :lol:
  • Purgeri
    757
    ma 52% je, a ne 0.52% na to sam mislio. Ja sam krivo napisao 13 od 20, a ne 13 od 25, ali na ovo sam mislio
  • xavier
    12k


    Znači da smo obojica dobro mislili, a krivo napisali :sweat:
  • Probirštift
    335
    zabavno mi karte uzimat za uspomenu da imam za 20 godina al sad ih imam dosta pa onda ću se prebacit na godišnju
  • xavier
    12k
    al sad ih imam dosta pa onda ću se prebacit na godišnjuProbirštift

    Iskreno, pitanje je hoće li godišnje više biti dostupne onima koji ih nemaju ove sezone. Zašto? Veoma je jednostavno zapravo...izgledno je da kroz neko vrijeme selimo na Kranjču gdje će kapacitet biti veoma ograničen (12.000 mjesta), a sigurno im tamo nije ciljano dati više od 1/3 kapaciteta na godišnje. Kako trenutno imamo nekih 4.500 godišnjih, lako je moguće da isti ljudi uzmu u pretprodaji i idućih sezona te da prodaja onima koji nisu vlasnici iz sezone ranije niti ne krene.
  • Probirštift
    335
    A ovisi, ak napravi sustav da možeš prepustiti nekome svoje sjedalo ako nemreš doći mislim da bi čak i mogli prodat 50% mjesta za godišnje al naravno trebali bi ljudi onda imati inicijativu da koriste taj sustav i dobe bodove il neke gluposti za to kak su već raspravljali na Zoni
  • Derby
    267
    Iskreno, pitanje je hoće li godišnje više biti dostupne onima koji ih nemaju ove sezone. Zašto? Veoma je jednostavno zapravo...izgledno je da kroz neko vrijeme selimo na Kranjču gdje će kapacitet biti veoma ograničen (12.000 mjesta), a sigurno im tamo nije ciljano dati više od 1/3 kapaciteta na godišnje. Kako trenutno imamo nekih 4.500 godišnjih, lako je moguće da isti ljudi uzmu u pretprodaji i idućih sezona te da prodaja onima koji nisu vlasnici iz sezone ranije niti ne krene.xavier

    Koliko znam još smo najmanje dvije godine na Maksimiru i računam da neće biti problema sa godišnjima na Maksimiru.

    Ali da, očekujem da će za Kranjčevićevu pravo prvokupa imati vlasnici godišnjih.

    I zašto bi to ograničili na 1/3, a ne na 2/3 ako je takav interes?
  • jedan u nizu
    8.2k
    I zašto bi to ograničili na 1/3, a ne na 2/3 ako je takav interes?Derby

    Zato jer je dolaznost godisnjaka na vecinu tekmi jos uvijek mala da bi to bio ispravan potez.
    Klub uvijek moze vise zaraditi ako prodaje pojedinacne karte. Kada imas tako 'limitirani' kapacitet, a hrpu ljudi koji bi kupili godisnje da bi bili 6 puta godisnje tamo, onda ti propada prilika za zaradu. Ali i bitnije od toga, uskracujes nekome mjesto koje eventualno mozes prodati.

    Da za kranjcu stave svih 12 000 godisnjih, nebi me cudilo da se dobar dio toga proda, jer ce ljudi to kupiti da budu tamo na derbijima i europskim tekmama, jer ce sa malim kapacitetom biti tesko doci do karte.

    Evo sada imas ljude koji izvise za tekme sa Betisom, Rijekom, vjerovatno Paokom. Tu u slobodnoj prodaji imas 16k ulaznica (minus sponzorske). Tamo ce u slobodnoj prodaji (ako ostane 4500 godisnjih) biti svega 7500 ulaznica (minus sponzorske).
    Bit ce prava borba za 5k ulaznica, pogotovo kada racunas da je to konacno novi stadion, komforan, sa krovom. Tako da vjerujem da bi ljudi jos vise kupovali godisnje samo da izbjegnu tu borbu za mizernih 5k karata po utakmici. ( mi smo sad za Varazdin prodali oko 4k slobodnih ulaznica).
  • Derby
    267
    Postojat će valjda tenhologija koja omogućuje prodavanje ulaznice ako vlansik godišnje ne dođe, i sustav nagrađivanja vlasnika godišnje ako svoje mjesto ustupi klubu da proda ulaznicu ako ne misli doći.
  • Derby
    267
    (minus sponzorske)jedan u nizu

    Evo ovo me najviše smeta... što su i na betisu sponzorska mjesta bila slobodna, a dobili su najbolja dostupna mjesta.
  • Derby
    267
    I zato ću se kao potencijalni skupštinar zalagati za hitno uvođenje sustava lojalnosti pri kupnji karata za gostovanje.deda

    Ide li trenutno kupnja karata za gostujuće utakmice isključivo kroz Dinamo? Za gostujuću tribinu pričam.

    Što ćemo s ovima koji većinu gostujućih tekmi odu na domaću tribinu? :)
  • deda
    32.6k
    Otići na domaću tribinu je uvijek moguć i slobodan izbor. Govorimo isključivo o navijačkoj gostujućoj tribini ili boxu. Ako si mislio da li uračunavati u brojku gostovanja, svakako.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Najveća glupost kaj sam napravio ovu sezonu je kaj nisam uzel godišnju a dolazim na sve domaće tekme i kad sam vidio računicu na Zoni kolko uštediš zbediral sam seProbirštift

    A gle, možeš gledat i sa pozitivne strane da si financijski pogurao voljeni klub...
  • plavac173
    2.6k
    Svi na Maksimir! ️

    ⚽️ Dinamo - PAOK

    ️ Četvrtak 7. ožujka, 21:00 sati

    Cijene ulaznica
    ✅ Zapad dolje 30€
    ✅ Zapad gore 20€
    ✅ Sjever dolje 15€
    ✅ Sjever gore 10€
    ✅ Južna tribina 15€

    ➡️ Pretprodaja ulaznica za članove kluba počinje od 11 sati u ponedjeljak 4. 3. na www.ulaznice.hr i na Ticket pointu od 11 do 19 sati.

    ➡️ Od 11 sati u utorak 5. 3. počinje slobodna prodaja za navijače koji nisu aktivni članovi kluba na www.ulaznice.hr i na Ticket pointu.

    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.

    ➡️ Fizička prodaja ulaznica na Ticket pointu:
    Ponedjeljak 4. 3. od 11 do 19 sati - SAMO ZA ČLANOVE KLUBA
    Utorak 5. 3. od 11 do 19 sati
    Srijeda 6. 3. od 11 do 19 sati
    Četvrtak 7. 3. od 11 do 21:45 sati

    Stadion se otvara u 19 h

    ➡️ Klub će putem web stranice obavijestiti navijače o tijeku prodaje.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Realne i okej cijene!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.