• deda
    27.9k
    Ma poštujem, ali nemojmo potpaljivat jedni druge kad svi znamo da je jednostavno nemoguće zadovoljiti potražnju.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Naravno, ako se sjedi doma i kuka, ako ne znas bas nikoga na ovom svijetu da moze stati u red....onda jebiga, pisi propalo..Neron53

    Ne mislim ja na sjedenje doma, nego recimo netko stoji u redu ne uspije, proba preko nekog ne uspije. I sad po tvojoj logici taj ne zaslužuje kartu. Nevažno.
  • Jurki
    8.7k
    upravo to. Da su nam prepustili kompletni Pampas vjerojatno nebi bilo dosta karata.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Da su nam prepustili kompletni Pampas vjerojatno nebi bilo dosta karata.Jurki

    Necemo pretjerivat. Sektor na sjeveru do nas je otisao medu zadnjima.
  • Jurki
    8.7k
    da postoji jednostavnija mogucnost dolaska do ulaznica siguran sam da bi puno vise ljudi se odlucilo ici u Osijek. To kaj su sektori uz gostujuce navijace zadnji otisli.. pa normalno da nitko ne zeli biti blizu gostujucih navijaca.
  • Papastrumf
    9.7k
    Necemo pretjerivat. Sektor na sjeveru do nas je otisao medu zadnjima.NitkoBitan

    Sasvim logično budući da su karte mogli kupovati isključivo članovi NK Osijek.
  • tigric
    144
    jel nas ima u sektoru B3?
  • scooniepenn
    1.8k

    U HNL-u imaš ove sezone 7 protivnika mimo Lokomotive i Rudeša (to se ne može smatrati gostovanjima jer se igra u Zagrebu). To je dakle, 14 HNL utakmica. Dodaj Oriolik u kupu, jer su Ponikve isto tako u Zagrebu plus potencijalno u polufinalu i finalu kupa još 2 i to će biti maksimalno još 3 gostovanja. U Europi da se smjelo ići na sva gostovanja imao bi 3 u kvalama, 3 u skupini i sad 2 u nokaut fazi. To bi nategnuto bilo 25 utakmica.
  • ZGWest
    547
    Sretno svima koji su dospjeli do karte i idemo po jos tri boda u nedjelju!
  • Sportskifanatik
    361
    Lijepo je ici na opus arenu,pa malo na poljud pa neku europu, a problem je doc na rudes i istru po tom mjerilu se treba gledati.
    Za mene su te male tekme najbitnije i najdraže i tu se pokazuje ko i kad ga voli, razumijem da se ne moze nekad na svaku ali kako moze nedjelja 17;30 u Osijeku,realno u Zagrebu smo oko pol 1 i odgoditi posao, a ne može domaća utakmica u svom gradu nedjeljom u 18h?
  • Šteco
    530
    jel nas ima u sektoru B3?tigric

    +
  • Neron53
    294

    Mislio si reci srijedom u 18h?
  • Sportskifanatik
    361
    ne mislim samo na srijedu, mislim i petak i subotu i nedjelju, domace ligaške utakmice koje se igraju vikendom DOMA, a ne km daleko koje NISU PROBLEM.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.