• marcio amoroso
    32.3k
    jel nas ima u sektoru B3?
    — tigric

    +
    Šteco

    +++
  • jedan u nizu
    6k
    domace ligaške utakmice koje se igraju vikendom DOMA, a ne km daleko koje NISU PROBLEMSportskifanatik

    Ajde govoris kao da doma igrami ored 500 ljudi, a da na gostovanje ide 5 000 ljudi.

    Ocekivano je bilo nakon 4 rasprodana sjevera, i 2 konpletna stadiona da ce se jako brzo rasprodati ogmornih 650 karata za Opus arenu.

    Bilo bi super kada bi ovakvih 'problema' imali citavu sljedecu sezonu.
  • Sportskifanatik
    361
    a prosle godine se nije opus rasprodao u sat vremena.ne vjerujem da je navala bila na domace utakmice.
    Isti primjer atalatna i milan i chelsea
  • Purgeri
    418
    Slažem se da je ovo daleko najpošteniji način, ali preko bodova, jer broj gostovanja godišnje nije fiksni. Plus trebalo bi svakako u manjoj mjeri vrednovati i domaće utakmice, bilo je tu dobrih prijedloga.

    I to rješava i potrebe jezgra grupe jer će ti ljudi sigurno zadovoljavati kriterije.

    U svemu tome postoji ozbiljan problem koji treba rješiti, a to je da se za dobar dio utakmica ulaznice kupuju direktno kod gostujućih klubova koji imaju normalnu prodaju (npr. Pula) i/ili se kupuju i za sektore koji su do nomilano gostujućeg sektora (npr. Koprivnica...) i treba naći načina da se i to boduje. Ali rangiranje nema alternativu.
  • Probirštift
    286
    Najveća glupost kaj sam napravio ovu sezonu je kaj nisam uzel godišnju a dolazim na sve domaće tekme i kad sam vidio računicu na Zoni kolko uštediš zbediral sam se
  • xavier
    11.1k
    Stvari su zapravo vrlo jednostavne. Stalno se pozivaju ljudi da dođu na utakmice i sad kad je potražnja (napokon) velika, ljudi se žale što ulaznice nisu dostupne svima. Pa to je sastavni dio toga. Velika potražnja znači manje dostupnih ulaznica. Tako će biti i za puno domaćih utakmica kad preselimo u Kranjču.

    A što se tiče sustava, čemu komplicirati? Pa imaš jednostavno postotak gostovanja u periodu koji se odredi ka relevantan. U tom periodu si imao recimo 25 mogućih gostovanja, a ti si bio na 20 i imaš 80%, a onaj tko je bio na 13 ima 52% i sukladno tome imaš listu ljudi koji u redu za ulaznice.
  • xavier
    11.1k
    Najveća glupost kaj sam napravio ovu sezonu je kaj nisam uzel godišnju a dolazim na sve domaće tekmeProbirštift

    Iskreno ne mogu shvatiti iz kojeg razloga netko tko dolazi na sve utakmice nema godišnju. Ok, jedino ako skupljaš fizičke ulaznice.
  • Sportskifanatik
    361
    ja sam tako isto prosle godine,skupljam karte i zato nisam uzeo godisnju,ali za ovu sezonu jesam i uvijek negdje od nekog uzicam kartu
  • Purgeri
    418
    Teško da s 13 od 20 ima 0,52% :)
  • Neron53
    294
    Mislio je 13 od 25 jednako 52
  • xavier
    11.1k
    Teško da s 13 od 20 ima 0,52% :)Purgeri

    Pročitaj dvaput prije nego brzinski odgovaraš :wink:
  • blackbully
    4.4k
    A ovo sad je loše, što, između ostalog dokazuje i ovo:Purgeri

    U oglasu piše da kupuje za 50 eura.
  • Liks90
    1k
    da kupuje, ne prodaje…
  • Purgeri
    418
    Je je, promaklo mi je, maknuo.
  • Peškaman
    2.6k
    Čitav sjever Opus Arene će biti,ne može toliko pluseva stati :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.