• Neron53
    256
    Ekipa koja zasluzuje ulaznice je u pravilu snalazljiva i uvijek do nje dodje. Uvijek postoje nacini snalazenja.
    Onaj koji nije sposoban nabaviti ulaznicu, nije je niti zasluzio.
  • Sad opet
    191
    tipičan primjer seronje koji očito ne radi . Ja se svako malo mjenjam za smjene da bi isao,ali ne mogu uvijek
  • rioda
    2.1k
    Nije baš najsretniji ni ovaj dio s fizičkom kupnjom ulaznica u 11 prijepodne, kad svi rade.

    Problem je to i za ljude iz Zagreba, a da ne spominjem one van Zagreba. Ispada da bi trebali uzeti godišnji da uzmu ulaznicu. (Znam već unaprijed za odgovore tipa da tko želi ići će se uvijek snaći)
  • deda
    27.5k
    Sve ovo što pišete su trkeljanja. Jedino sustav lojalnosti može razriješiti pravedno ovakve situacije. Nema drugog načina.
  • Neron53
    256

    Ahahahahaahah. Daj ljudi ne sramotite se.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    A koji su to nacini snalazenja, osim da se dode medju prvima na blagajnu i kupi kartu s vazecom godisnjom?

    Da nije mozda poznanstvo i vezice u klubu?

    Jer se i tako uzimaju karte, ali ovo je i zadnji put da je tako. To budite sigurni.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Onaj koji nije sposoban nabaviti ulaznicu, nije je niti zasluzio.Neron53

    Nije neka logika.
  • Neron53
    256

    To bi bili argumenti samo kad bi svatko za sebe morao osobno kupovati ulaznicu..
    Ovako, ne stoji ti zakljucak nikako.
  • Sad opet
    191
    Trenutno ne živim u ZG, na radim u Zg. Solo idem na tekme već neko vrijeme. Imam 40+ godina a imam obitelj. Eto stvarno si mi spustio s: "Ahahahahaahah. Da ljudi ne sramotite se" .Sad se stvarno sramim jer sam se trudio objasniti nešto nekom s očito 12-14 godina.
  • deda
    27.5k
    Upravo ovakve stvari nisam htio ni ovdje na forumu niti pred karatanom. Zato sam i upozoravao nekoliko dana da se kupuju karte preko svih veza u Osijeku.

    Jednostavno shvatite da se slona u fiću ne može ugurati. I zato ću se kao potencijalni skupštinar zalagati za hitno uvođenje sustava lojalnosti pri kupnji karata za gostovanje.
  • Neron53
    256

    Upravo je to jedina ispravna logika.
    Ne postoji nitko tko je po bilo kojem kriteriju zasluzio ulaznicu a da je nije ni nabavio.
    Naravno, ako se sjedi doma i kuka, ako ne znas bas nikoga na ovom svijetu da moze stati u red....onda jebiga, pisi propalo..
    A da ne prosipamo pamet ovdje i kvarimo temu, slobodno se bilo tko moze obratiti u inbox da im seronja objasni kako se nabavlja ulaznica
  • deda
    27.5k
    Nerone i ti kakaš. Kako ćeš se ti snaći kad ti sutra dadu 28 karata za gostovanje u Rijeci. Oćeš vražju mater.
  • Sad opet
    191
    ne sjedi se doma. Pise se za vrijeme pauze na poslu. Ali ok. Ne kukam, pročitaj moj prvi post na ovu temu, samo kažem da mi je žao što nemogu ić bez da sam osporio nečije pravo prvokupa.
  • ZGWest
    525
    Neki su cekali jutros od 3:15.
    Tko je dosao jutros do 7:00 imao je kartu. Svi oni su stajali otpriliko do onog stop znaka.

    Sto se opcenito karata tice, 30% uvijek treba ici grupi i glavnima, zna se tko su.. bez njih ne ide.
    Ostatak napraviti sustav bodovanja i tko je tu redovno taj zasluzuje ic.
    Ne kao u plzenu, pol ekipe ne pamti kad je bilo na nekom gostovanju, a ekipa koja je isla redovno izvisila.
  • Neron53
    256

    Deda, ja nikad za nigdje ne dobijem karte nego cekam na karatani po 12 sati i nije mi tesko. Dapace. To bi bar ti trebao znati .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.