• Neron53
    292

    Ima i vise od 25 gostovanja.
    Prvenstvo, kup, europa....
  • seljak86
    2.3k
    Dobro, ali Europa nam nije zagarantirana svake godine.
  • The Undertaker
    4k
    To treba klub rješavati a ne da se ljudi guraju preko reda na karatani.
  • Neron53
    292

    Naravno da je europa zagarantirana, barem par utakmica. Ako je jedna ili dvije sezone europa izostala, to je samo iznimka koja potvrdjuje pravilo.
  • deda
    27.9k
    Upravo to. Da imaš sustav svima sve jasno. Ovako ćeš imati naguravanje, incidente, nezadovoljne, ljute.
  • Liks90
    1k
    Nema vise karata
  • dzg7
    263

    Kolko je ljudi u redu izvisilo?
  • plavac173
    2.6k
    Ovim putem obajestavamo navijace o
    tome da su za utakmicu 25. kola
    SuperSport HNL-a NK Osijek - GNK
    Dinamo na stadionu Opus Arena rasprodane sve ulaznice za gostujuéi
    sektor za navijace Dinama.
    Klub je na raspolaganje dobio
    650 ulaznica za gostujuéi navijacki sektor.
    Sobzirom na to da su sve ulaznice rasprodane, prodaja je zavrsena.
    Susret je na rasporedu u nedjelju, 03. ožujka u 17:30 sati, a plavi će ponovno imati odličnu podršku svojih navijača.
  • ksapi
    2.1k
    Ovakav će kaos vjerojatno biti i za Split, iako je termin Velika subota.. mislim da je krajnje vrijeme da klub počne razmišljati o tim razinama.

    Uz ovo što se pisali o broju odrađenih gostovanja mislim da se u nekom obliku treba bodovati i broj odrađenih domaćih tekmi. Ljudi koji dolaze na kup srijedom i sve slične male utakmice vikendom, a možda nemaju financijskih prilika ići previše na gostovanja, po meni isto imaju mjesto u barem trećoj razini kupnje (ako ih postoji 4 + zadnja skupina za sve ostale).
  • jedan u nizu
    6k
    Nebi bilo lose da zapravo BBB dobiju odredeni dio karata prije prodaje. Na taj nacin se osigura najvjernijima, a opet se ostavi ostatak za ostale.

    Recimo od 650 karata za Osijek, BBB dobiju 400 karata. Ostatak je prvokup za godisnjake pa onda za ostale. Ako kojim slucajem BBBima ostane stogod, vrate klubu i ide u daljnju prodaju.

    BBB prodaje\rezervira svojim clanovima. A moras imati i clanstvo da mozes kupiti tamo.
    Grupa se unutar sebe rasporedi tko ima pravo na karte ako je velika potraznja, napravi se neka lista cekanja. Ako recimo veliki broj clanova BBB zeli na gostovanje, rotira se malo, (izuzevsi vodstva grupe), pa ako si bio na zadnjih 5 gostovanja, sad netko drugi dobije priliku.

    Mislim, sad samo karikiram, ali vjerujem da bi klub u buducnosti trebao vise suradivati sa organiziram navijacima po pitanju ulaznica i nekako osigurati barem jedan dio za najvernije, ali opet ostaviti za neke koji zele jednom godisnje na gostovanje i tko zeli cekati 5 sati u redu za to.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Po meni bi osobno trebalo da za gostujuće utakmice klub općenito preko grupe(BBB) prodaje karte.

    Ako itko ide na te osijeke, rijeke, pule, splitove ide grupa, i zasto bi netko iz vodstva ili od ekipa van ZG bio u nemogućnosti doć do ulaznice jer ju je kupio neki random prdonja koji veze nema sa grupom i gostovanjima, ali mu je eto Osijek novi stadion primamnjiv ili slučaj za Salzburg sto je bio, i istodobno je godišnjak i pojavi se na 6-7 utakmica godišnje i to onim derbijima i europskim kad eto postoji hype oko utakmice.
  • blue heart 72
    1.4k
    Najpoštenije za SVAKO gostovanje 2/3 preko boysa, trećina preko kluba. I onda kako koga zapadne, jasno je prioritet godišnjaci i članovi u zaštićenoj prodaji, a tek onda ostali
  • Liks90
    1k
    30ak ljudi bilo jos
  • Sad opet
    194
    Teško je odrediti pravo prvokupa,ali slažem se da bi grupa trebala imati dio "rezerviran", kao i godišnjaci. A opet evo ja na primjer nemam mogućnost ići svaku radi posla. Prošlu godinu mi se znalo desit da ne mogu na 3 zaredom ( nisam bio ni na 1 europsku) dok sam sad bio na svima od Lokomotive ( i jučer). I htio sam u Osijek. Kao što rekoh razumijem da neki trebaju imati prednost ali nešto treba i za nas ostale... Neka lista čekanja... Mali broj, jer razumljivo grupa i redovni trebaju imati prednost ali ipak nešto ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.