• Mihaljević
    9.8k
    Oni žive u paralelnom univerzumu i misle da Marić nema pametnija posla nego gleda kako da sjebe hajduk... Strahonja, Beusan, Bebek, Pajač, Marić njima nitko živ ne valja, niti im je ikad valjao, niti će im u budućnost ikad valjati. Imaju VAR snimke i razgovore, pa to ne bi imao Hitlerov Bayern '41... Jedina istina da je Lukšicu prpa stigla i da je išao all-in ove sezone, a dalje od trećeg mjesta nije dogurao. 100 godina iza imena GRAĐANSKI Dinamo Zagreb!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Službeni kanal je na razini Crnih vrećica.
  • Paggini
    19.8k
    Ovo je najniža točka na koju su oni, službeno kao klub, pali.

    Ovo mi je niže od kupovanja i krađe prvenstava koje su radili jer to je za cilj imalo prvenstvo, makar i kroz laži, kupovinu, krađu, namještanje ali ovo... ovo je toliko jadno i bijedno, čak i tužno.

    Postali su potpune moralne ruševine.
  • Captain America
    17.6k
    U ozbiljnim ligama bi im se oderalo 10 bodova i tako ih se steralo u k. Kod nas će ih se slaviti kao heroje i dobit će neku opomenu od HNSa.

    Nisam mislio da mi se neki klub može toliko gadit, ali eto, tuga s juga svakim danom dotiče nova dna.
  • Krizy
    43.2k
    U ozbiljnim ligama da.
    Ovako očekujem uspješan pritisak, kao i zadnje dvije godine, kada suci sude svaki kontakt u korist Hajduka, pa da obrane titulu svjetskih prvaka po broju dosuđenih penala u godini.
  • Captain America
    17.6k
    Da, baš pritisak o čemu je nekoliko nas jučer pisalo. Došla je voda do grla, čujem da ih je Varaždin jučer držao na konopcima u prvom djelu i sad su spremni na sve da se dočepaju naslova.
  • Bruh
    926
    https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/sport/clanak/u-prvih-12-kola-hnla-najvise-sudackih-gresaka-bilo-je-u-korist-hajduka/2403333.aspx

    Ovo je bilo 2022 a ove godine su se isto stalno potkradale greške koje bi odlučivale tekme "jojček nismo htjeli" je pretpostavljam isprika sudaca za sve pizdarije koje su krivo sudili
  • Logistika
    1.3k
    Santa Barbara je k za ove
  • Jurki
    11.7k
    uvjeren sam da bu kod svih klubova prodelal inat i da se nitko nebu dal jebati tovarima i da ce svi gledat da ih sjebu kak god.
  • Logistika
    1.3k
    I još se čude što nitko neće s njima u nikakav "sindikat"
  • Bruh
    926
    al meni je nadrealno da se žale na taj gol koji bi kao odlučio sve a idioti su imali skoro cijelo poluvrijeme igrača više a o faulu za drugi žuti neću još napravili bakljadu kad ih je hajduk stisnuo za drugi gol... umjesto da traže krivca u sebi oni traže u drugima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nitko nece spomenuti cinjenicu da im je prosjek sudacke nadoknade valjda 15min. Osim jucer, kada su vodili 5-0.

    Jucer im je dodano 2 min. A u drugom poluvrmenu je bilo:
    3 gola
    4 zuta kartona
    5 zaustavljanja zbog izmjene igraca
  • Zagi
    7.6k
    Zadnji put kada su ovako nešto izveli produkt je bio 12 Karoglanovih neporaženih utakmica unatoč grozomornoj igri i koliko ono, 15-20 Livajinih penala te sezone, Awaziemove pizdarije i tko će se sjetiti kaj još.

    To bi trajalo do dan danas da debili nisu u Koprivnici suca pogodili stolicom u glavu pa je ovim praznoglavcima došlo iz guzice u glavu da povlađivanjem nasilnicima ne dobiješ zahvalu nego samo još veće nasilje.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ocekujem oduzimanje bodova te veliku financijsku kaznu
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jedna od prvih životnih lekcija koju me moj stari naučio je da se s budalama ne vrijedi raspravljati, da budala razumije samo šaku u glavu...bio sam u ranoj fazi osnovne škole.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.