• Jurki
    11.7k
    ocekujem oduzimanje bodova te veliku financijsku kaznudinamozivivjecno

    Hahahha hahaha oplakah :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa da ovi u hns-u imaju imalo pameti te muda i znanja to bi i napravili
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jel bilo ovu jesen kad su izgubili od Istre doma pa su danima povlačili crte na centru da dokažu da je Erceg bio u zaleđu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Previse trosite tinte na kmecavce i vrlo proziran pokusaj pritiska, nek se valjaju u govnima na nama je da jedemo teren i osvajamo bodove pa ce usutit za par tjedana kad se izbace iz utrke za naslov
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bruno je za “klaun” dobio 5 tisuća, a ovi će dobiti 6 i to je to.
  • ShanKu
    734
    Na nama je da idemo na utakmice i bodrimo svoj klub!
  • Jurki
    11.7k
    pa da ovi u hns-u imaju imalo pameti te muda i znanja to bi i napravilidinamozivivjecno

    Znam, ali nemaju..zato mi i je sama pomisao da budu kaznjeni smijesna.
    Da slazem se da bi ih trebalo kazniti.
  • Zagi
    7.6k
    Ne bih se složio baš.
    Mi nećemo dobiti sve do kraja.

    Kaj ako već iduće kolo ne bude išlo protiv Osijeka u gostima , a njima pritisak donese 3 boda?
  • rioda
    4.8k
    Ista razina, isti ljudi i vode sve to...
  • dzis
    807
    Nema hns muda za oduzimanje bodova ali ako ovo nije za to,ja neznam sto je

    Dno dna..stakori…dno dna

    Sanjam Istrin trijumf u subotu
  • ZgBlue
    566
    Ajde da ubijem malo priču o ovoj psihijatriji dole.

    Pa da pitam, koliko je ozbiljna ozljeda Čavline?
    Prva prognoza nakon utakmice je bila ozljeda meniskusa, nakon toga ne mogu naći nikakvu informaciju.
    Jel gotov za ovu sezonu?
  • Captain America
    17.6k
    Najgore od svega je ako im se ne odere drakonska kazna, dat će im se do znanja da su u pravu i da će se ovakav cirkus tolerirati iduća 3 mjeseca.

    Vrijeme je da HNS pokaže da ima kičmu i suoči se sa siledžijama jedinim metodama koje poznaju, drakonskom kaznom.
  • serbus
    4.1k
    Jebiga sami su HNS-ovci nosili gosparu poklone u ST , našli se na novom travnjaku, "dogovorili suradnju", a kad ono ni sa 50 penala u tri godine nejde sad treba novog goriva. Tradicija kmečanja 1950.... Pa ljudi moji govorimo o klubu koji 113g nije izbacio jačeg od sebe po rejtingu , 113 godina kmečanja bilo u ligi bilo u Europi i uvijek neka nesreća ih "štufa"
  • San Lorenzo
    15.4k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/jakobusic-maric-i-ekipa-su-nebitni-opterecenje-za-nas-nogomet-sada-je-sve-na-kusticu-15433322
    Evo opet ovih klauna sa pričom da se bore za boljitak hrvatskog nogometa. :lol:
    Od 2011. kad sam se registrirao na sportnet tupim da iza te njihove fasade ne postoji ništa časno ili pošteno, samo sebična borba za prevlast.
  • Eduardo
    20k
    Ima tu hrpa situacija po pitanju sudačkog kriterija po pitanju kartona i prekršaja (kao kod svih pa tako i nas), tak da sam uzeo samo ovih par brutalno evidentnih pogrešaka. Iskreno, nije mi se dalo kopati, pregledavati sažetke i cijele tekme, snimati, rezati i slagati druge situacije... nemam vremena a ni volje, pogotovo ne za ove rubne na šta se klauni žale. 'Ko vas jebe... plačite, kad za drugo niste

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.