• Bruh
    901
    al meni je nadrealno da se žale na taj gol koji bi kao odlučio sve a idioti su imali skoro cijelo poluvrijeme igrača više a o faulu za drugi žuti neću još napravili bakljadu kad ih je hajduk stisnuo za drugi gol... umjesto da traže krivca u sebi oni traže u drugima.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Nitko nece spomenuti cinjenicu da im je prosjek sudacke nadoknade valjda 15min. Osim jucer, kada su vodili 5-0.

    Jucer im je dodano 2 min. A u drugom poluvrmenu je bilo:
    3 gola
    4 zuta kartona
    5 zaustavljanja zbog izmjene igraca
  • Zagi
    5.6k
    Zadnji put kada su ovako nešto izveli produkt je bio 12 Karoglanovih neporaženih utakmica unatoč grozomornoj igri i koliko ono, 15-20 Livajinih penala te sezone, Awaziemove pizdarije i tko će se sjetiti kaj još.

    To bi trajalo do dan danas da debili nisu u Koprivnici suca pogodili stolicom u glavu pa je ovim praznoglavcima došlo iz guzice u glavu da povlađivanjem nasilnicima ne dobiješ zahvalu nego samo još veće nasilje.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ocekujem oduzimanje bodova te veliku financijsku kaznu
  • San Lorenzo
    12.2k
    Jedna od prvih životnih lekcija koju me moj stari naučio je da se s budalama ne vrijedi raspravljati, da budala razumije samo šaku u glavu...bio sam u ranoj fazi osnovne škole.
  • Jurki
    9.4k
    ocekujem oduzimanje bodova te veliku financijsku kaznudinamozivivjecno

    Hahahha hahaha oplakah :rofl:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pa da ovi u hns-u imaju imalo pameti te muda i znanja to bi i napravili
  • Mali Zeus
    10.4k
    Jel bilo ovu jesen kad su izgubili od Istre doma pa su danima povlačili crte na centru da dokažu da je Erceg bio u zaleđu.
  • Nino Bule
    11.9k
    Previse trosite tinte na kmecavce i vrlo proziran pokusaj pritiska, nek se valjaju u govnima na nama je da jedemo teren i osvajamo bodove pa ce usutit za par tjedana kad se izbace iz utrke za naslov
  • marcio amoroso
    33.4k
    Bruno je za “klaun” dobio 5 tisuća, a ovi će dobiti 6 i to je to.
  • ShanKu
    413
    Na nama je da idemo na utakmice i bodrimo svoj klub!
  • Jurki
    9.4k
    pa da ovi u hns-u imaju imalo pameti te muda i znanja to bi i napravilidinamozivivjecno

    Znam, ali nemaju..zato mi i je sama pomisao da budu kaznjeni smijesna.
    Da slazem se da bi ih trebalo kazniti.
  • Zagi
    5.6k
    Ne bih se složio baš.
    Mi nećemo dobiti sve do kraja.

    Kaj ako već iduće kolo ne bude išlo protiv Osijeka u gostima , a njima pritisak donese 3 boda?
  • rioda
    3.2k
    Ista razina, isti ljudi i vode sve to...
  • dzis
    597
    Nema hns muda za oduzimanje bodova ali ako ovo nije za to,ja neznam sto je

    Dno dna..stakori…dno dna

    Sanjam Istrin trijumf u subotu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.