• Paggini
    19.8k


    Da da hahaha, neki pacijenti tamo su mi se omilili jako
  • Zagi
    7.6k
    To volim vidjet kad se vratim doma.
    Crveni i beskonačna nadoknada, kaj se dešavalo?
  • Markelo
    2.6k
    Sutra se mora Rijeku pošto poto zaustavit. Nakon nas, praktički svi teži protivnici im dolaze na Rujevicu a neko zajebanije gostovanje je tek Lokomotiva krajem travnja
  • Krizy
    43.2k
    Rudeš poveo protiv Istre :cool:
  • Sajla
    5.1k
    ak se dobro sjećam, ovo im je prvi gol nakon 13 utakmica, jesam dobro zapamtio?
  • Crusades1986
    11.9k
    Sad ce nas Nostradamusjedan u nizu

    Po njegovom se ne bi ni letjelo u Sevillu.
  • M94
    1.2k
    nije forum ali je fino gledati tovariju kako se svađa.. fb grupa "Doli udruga nas Hajduk"SAS1987

    To kod Jastoga kako znaju rec? Ono je isto posebna vrsta budale ali s druge strane. Taj bi bio Mamicevac da navija za Dinamo.
  • bongo
    842


    Inače da se nadovežem navija za Varteks koji igra u 3. NL sjever
  • plavac173
    2.6k
    I jel si ispunio sad svoje mokre snove sa ovim sto si napisao? Ili ces svaki dan isto sranje pisat meni hahahahah. Strasno, jel ovako i u pravom zivotu u javnosti svakome govoris ono sta tebi ne odgovara? Da nije bio ponisten gol, dal bi oznacavao poruke opet? Opusti se i gledaj svoja posla, nisam zatrpavao i spamocao temu i nista protiv pravila pisao, oznacio si 7 poruka u sat i pol a neke od poruka su "samo da ne uvaljaju". Ali ajde, 100 ljudi, 100 cudi :grin:
  • SAS1987
    14.7k
    To kod Jastoga kako znaju rec? Ono je isto posebna vrsta budale ali s druge strane. Taj bi bio Mamicevac da navija za Dinamo.M94

    Neznam tko je Jastog ali je svakako budala :lol:
  • jedan u nizu
    8.2k
    I jel si ispunio sad svoje mokre snoveplavac173

    jesam, hvala ti :heart:
  • Nino Bule
    13.4k
    Svakako mvp nagrada za torcidu koja nakon gola za 1:1 i naleta hajduka radi prekid utakmice, hvala im od srca
  • Paggini
    19.8k


    I stota nagrada u nizu za najnerazgovjetnije pjevanje!
  • plavac173
    2.6k
    Znam da jesi, nisam ti ja ni prvi ni zadnji kojem se javljas i "trazis pravdu" i komentiras svakoga. Admin ima opciju za ban ako se negdje spamalo ili slicno a ne da izdvajas u sat ipo 7 postova od kojih ima nadanje da ga ne prime. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.